Skocz do zawartości
berkut

1700+ JIUHB 51 !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

no bo niby ten od dzików gwarantuje 3100+ i że miał 2,2ghz na coolerku za 40zł w co nie wierze ale może 3100 bedzie

tak, ale to jest mniej wiecej 2,45ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14372073 ale chyba nie warto dać za to ani grosza bo rdzeń jest ukruszony prawy dolny róg ale nie znam sie może takie małę nie przeszkadza niczemu i jeszcze jaka tmp musiała być żeby się gobki przesuneły

IMHO procek wydaje sie bardzo ciekawy, nawet pomimo tej kasy. To ukruszenie nie musi miec wplywu na OC :arrow: kiedys mialem Athlona 1,2GHz z o wiele bardziej ukruszonym rdzeniem z kazdej strony, ktory i tak krecil sie spoko na 1,54GHz na Abicie KT7A...

Jesli chcesz wydac tyle kaski na 1700+ to ten jest OK :idea:

Widze że komentujecie mój były procesor, jądro nie jest ukruszone, ten skan troche źle wyszedł. A jak chcecie zobaczyć wyniki w podkręcaniu to poszukajcie informacji na forum, kilka razy już o nim pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14372073 ale chyba nie warto dać za to ani grosza bo rdzeń jest ukruszony prawy dolny róg ale nie znam sie może takie małę nie przeszkadza niczemu i jeszcze jaka tmp musiała być żeby się gobki przesuneły

IMHO procek wydaje sie bardzo ciekawy, nawet pomimo tej kasy. To ukruszenie nie musi miec wplywu na OC :arrow: kiedys mialem Athlona 1,2GHz z o wiele bardziej ukruszonym rdzeniem z kazdej strony, ktory i tak krecil sie spoko na 1,54GHz na Abicie KT7A...

Jesli chcesz wydac tyle kaski na 1700+ to ten jest OK :idea:

Widze że komentujecie mój były procesor, jądro nie jest ukruszone, ten skan troche źle wyszedł. A jak chcecie zobaczyć wyniki w podkręcaniu to poszukajcie informacji na forum, kilka razy już o nim pisałem.
A ja wciaz mam nieodparte wrazenie, ze proc ma male ukruszenie w prawym gornym rogu rdzenia i malutkie w prawym dolnym :? Ale skoro mowisz, ze skan zle wyszedl i nie ma zadnych ukruszen, to OK :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam All

 

Muszę się znowu pochwalić ;) zmieniłem mojego Athlona AXDA1700DUT3C na AXDA1700DLT3C z 23 tygodnia tego roku

obydwa były z seri JIUHB z tym że ten nowy [jak widać ]

posiada napięcie 1,5v :) Do kompletu podmieniłem pamiątki

z PC333 TwinMos na PC400 TwinMos :) Teraz mam przy napięciu 1,625 RockStable 2123 MHz przy FSB 202 MHz :)

Dodam że procek ma jeszcze większy potencjał overlockingu

tylko niestety mam kulawą zasiłkę i przy 11x202 wyłancza mi kompa

po kilku minutach pracy w Windows :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam All

 

Muszę się znowu pochwalić  ;)  zmieniłem  mojego Athlona  AXDA1700DUT3C  na AXDA1700DLT3C  z 23 tygodnia tego roku

obydwa były z seri JIUHB z tym że ten nowy  [jak widać ]

posiada napięcie  1,5v    :) Do kompletu  podmieniłem pamiątki

z PC333  TwinMos  na PC400 TwinMos  :)  Teraz  mam przy napięciu  1,625  RockStable  2123 MHz  przy  FSB 202 MHz  :)

Dodam że procek ma jeszcze większy potencjał overlockingu

tylko niestety mam kulawą zasiłkę i przy  11x202 wyłancza mi kompa

po  kilku minutach pracy w  Windows  :(

to dobrze, bo myślałem ze to naprawde koniec 1700+. Gdzie kupiłes???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek:

DLT BATCH 024

JIUHB 0323 MPMW

Jak na razie 12 x 170 przy standardowym napięciu czyli jest OK - mój poprzedni DUT wyciągał ledwo tyle na podbitym V.

Testy w toku...

2218 = 12,5 x 177 przy 1,525V - niestety zwiecha po kilkunastu minutach :(

2194 = 12,5 x 175 przy 1,525V - stabilnie przez kilka godzin, SETI non stop. I tak na razie zostanie :)

A jak mnie najdzie ochota na "drutmody" to popróbuje wyższe woltaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat:

otoz znajomy kumpla pracuje w sklepie komputerowym i moglby mi cos zalatwic, ale jest problem z dostaniem 1700+ dlt (taki jak post wyzej by mi stykl, ale ciezko je dostac). Za to mozna dostac 2000+ na nowym laminacie. I co ja mam teraz zrobic??? poczekac az bedą w tym sklepie dostępne nowe DLTeki, czy wymienić mojego obecnego 1700+ JIUHB0302 (nie kreci sie rewelacyjnie, ale wytrzymuje wysokie Vcore (nawet 2,06v)) na 2000+???

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba nie warto wymieniać na tak małe częstotliwości. Chyba że nic nie styracisz na tym. Ale lepiej poszukać 1700DLT3C JIUHB niż kupować 2000+. Ja dziś trafiłem jak w 10. Znalazłem w swoim mieście procek 1700DLT3C JIUHB wersję BOX za 267 zł. Ale idzie piekielnie na 12,5x166 (2080) vcore na 1,5 V więc lepiej kupić coś pewnego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumplowi wlasnie taki przyslali

 

AXDA1700DLT3C

JIUHB 0323RPMW

 

i co wy na to 23 tydzien a mialo juz nie byc 1700

pewnie ostatni rzut, ktory sie bedzie powtarzac, tak jak Duronow nie ma od grudnia teoretycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o JIXHB to jakas nowa seria. Mam 1800LT3C z 24 tygodnia. Jeszcze nie testowalem. Ile powinien pociagnac?

proce te kreca sie jak potłuczone :twisted: 2500Mhz @ 1.7v !!!

wiecej szczegolow na xtremesystems.org ale za to nie wstają na napieciach powyzej 1.75 :(

 

mazy mi sie taki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie panowie o czumś takim:

 

AMD Athlon XP 1700+

T-Bread 0,13mic, JIUHB 0323 SPMW

 

Interesuje mnie tylko ta literka S

 

Obecnie mam płytę K7S5A i 2x512 DDR400 no name.

Chcę do tego dorzucić porządne wodne chłodzenie.

Wiem, ze nie ejdna osoba już walczyła na syfie ECS, ale

kto potrafi to potrafi, więc proszę o jakieś info, bo

JIUHB marnuje się z dnia na dzień.

W niedalekiej przyszłosci walnę NF7-S i będzie spokój.

Póki co muszę wukrecić tego rpca na ECSie, ale

zastanawiam się mocno jaki walnąć rezystor, żeby uzyskać

1,7V. Coś mnie skąłnia do 14kOhm. powinno dać raczej 1,6V, co

również wystarczyłoby do FSB166 na chipsecie SiS735 (oczywiscie

wszystko w Windy, bo w BIOSie padaczka).

 

Czekam na cenne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowales drutowac, to calkiem bezpieczne no i nie ingerujesz fizycznie w processor, zawsze jest szansa ze jak cos pojdzie nie tak to moze Ci go przyjma i wymienia na nowy jak jest na gwarancji (jeszcze jak zwalisz na ECS-a he, he) Widze, ze startujesz z softu na fsb166, ja jakos nie moge (moze przez pamieci bo 266Mhz a z tym asynchro to tez qpa) Co do ECS-ka to mozesz sprobowac overclockerski bios, a jesli chodzi o drut-moda to zerknij na moja strone (ponizej masz buttona) tam znajdziesz programik pomocny w drutowaniu (nie zebym sie chwalil ale napisalelem go Ja z Mechl!n-em ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno skołowałem sobie procka AXDA1700DLT3C 9885587281101 JIUHB 0320MPMW On został sprowadzony ze śląskiej firmy NTT bo chyba większość ludzi co ma te procki to chyba z tego. N0 ale myśle ze trafiłem na dobrą serie i co możecie o niej opowiedzieć :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie widzialem ale tak gosciu mowil co to sprzedaje , ( sklep internetowy ) za jakis moze tydzien bede mial i robil testy ( wezme tego KIUHB - jak sie bedzie zle krecil to sie wkur*** ) ale najpierw dokupie zasilke i wiatrak i tym sie pobawie co mam bo jakis dziwny jest i sie spoko kreci tylko zasilacz nie wyrabia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno skołowałem sobie procka AXDA1700DLT3C 9885587281101 JIUHB 0320MPMW On został sprowadzony ze śląskiej firmy NTT bo chyba większość ludzi co ma te procki to chyba z tego. N0 ale myśle ze trafiłem na dobrą serie i co możecie o niej opowiedzieć :))

no na nie najgorszą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy(mam nadzieję, że nie ma żadnych inicjacji heh)

Mam mały dylemat - 3 procki do wyboru(czego się mogę spodziewać po tych seriach):

-AXDA1700DLT3C JIUHB 0323SPMW

- to samo tyle że RPMW

-AXDA1700DLT3C JIUHB 0306

 

Pewnie to śmieszne pytanie ale jedyna cześć, której znaczenia nie znam to "RPMW" lub inne te końcówki - co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do oznaczen - czterech ostatnich liter to wiadomo, ze najlepsze były procko XPMW, WPMP, UPMW.

 

na ktoryms z zagranicznych forum czytałem, ze podobno proce XPMW sa lepsz na wyzszych napieciach, a WPMW na nizszych (na przykład taki WPMW robi nam 2450mhz na 1,75 a na 1.8 nie wstaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www2.arnes.si/~mlivak/Gf4%20design/...cture%20056.jpg

http://www2.arnes.si/~mlivak/Gf4%20design/...cture%20060.jpg

 

Na takim chlodzeniu.... :D

 

Berkut - kiedy kupujesz tego Athlona ?  8)

 

 

Hihi

Jak chcesz cos wyciagnac czy wlozyc do tej rafinerii to wolasz 2 kumpli i rozbieracie to 2 dni :)

Nie za grube te kable ? Bo nic przez nie nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy(mam nadzieję, że nie ma żadnych inicjacji heh)

Mam mały dylemat - 3 procki do wyboru(czego się mogę spodziewać po tych seriach):

-AXDA1700DLT3C JIUHB 0323SPMW

- to samo tyle że RPMW

-AXDA1700DLT3C JIUHB 0306

 

Czyli co, ten AXDA1700DLT3C JIUHB 0323SPMW bedzie OK czy nie wiadomo ? Bo wlasnie chce taki kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...