Skocz do zawartości
berkut

1700+ JIUHB 51 !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykłe dorzucam coś od siebie znacyz nie od siebie ale wynalazłem coś takiego.

 

tested on 8k3a with watercooling, stable under cpuburn,temps after 30mns under 100%load:

183*11(2035mhz)@1.6V

185*12(2220mhz)@1.8V

182*12.5(2275mhz)@1.85V-48°C

186*12.5(2325mhz)@1.9V-51°C

Better than xp1700+ JIUCB 0251 I've tested yet.

I'm waiting for xp2100+ AIUHB.

 

hhehe samo Wc bez Peltka i wszytsko stabilne na cpuburn i innych wariatach...

od 1.6V do 1.9 daleka droga tak wiec mam pytanie

moja plyta to ECS k7s6a :/ a proc palomino 1700+ nie moge ustawic szyny na 166 bo komp nie wstaje, dawalem juz autodetekcje zegara RAM i ustawilem opcje na asynchronicznie wiec przez ram to chyba nie jest (pc2100) czy moze to byc wina napiecia ?? bo widze ze im wyzsza szyna tym wieksze napiecie narazie jade na szynie 150 i domyslnym napieciu

sadzicie ze powinienem ustawic max napiecie - boje sie zeby proca nie uszkodzic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jesli np dana sztuka pojdzie na 12x166 (~2GHz) to czy pojdzie on tez na 13x153 lub 13.5x147??

Bo ja u siebie 166 raczej nie wyciagne, raz ze PCI 41.5 jakos mi sie nie widzi, a dwa ze chyba pamieci nie dadza rady... (mimo ze Samsungi) bo jak probowalem odpalic na 166 to nawet komp nie wstal, wiec albo pamiatki albo procek powiedzialy nie... (chociaz fakt, ze pamieci mialem na najszybsze timingi i CL2 [firmowo 2.5], moze na wolniejszych by poszlo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej plycie nie wstanie Ci na  fsb 166(chyba) Musisz zmienic  pod winem speedfanem albo cpusfb.

jak zmieniam speedfanem (oczywisacie wybieram z listy swoj model plyty) to sie komp wiesza a pozniej zeby sie odpalil to trzeba go z pradu odpiac :P jest tam kilka zegarow "clock" do wyboru, skad mam wiedziec ktory pasuje do mojej plyty (czy skoro wybralem plyte i model to wszystkie te zegary podchodza???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM!!!

 

JIUHB0251XPMW :D :D :D

 

Co prawda musialem kupic BOX-a, bo OEM-ow H nie mieli, ale co tam - za to mam 2 lata gwarancji :D

 

Jeszcze tylko RAM do skolowania pozostal i nforce2 zarzadzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Tym ze on sie najlepiej podkręca decyduje jedna malutka literka np. cos takiego jak to:AXDA1700DUT3C. I TU DECYDUJE LITERKA U i tylko wyłącznie oznacza ona ze procek jest z 51 tyg prod ze steepingiem BO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAVOO gdzie kupiles w warszawie ten proc?

WGE w podziemiach przy GUS (polnocne przejscie, w poludniowym nie znalazlem). Tylko - tak jak mowilem - to jest BOX, i kosztuje 340 zl. OEM-y mieli po 280-290, ale tylko seria GB.

Podobno GB kreci sie tak samo dobrze jak HB, ale ja jestem uparte bydle i chcialem koniecznie HB :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku umiesz czytac ? ile ty masz lat

 

>AXDA1700DUT3C. Cała tajemnica leży właśnie w tej literce "U", gdyż >ona oznacza że mamy do czynienia z nowym steppingiem (konkretnie z >napięciem 1,6V zamiast 1,5V

 

cale oznaczenie wyglada tak

AXDA1700DUT3C

JIUHB 0251 SPQW

 

U- napiecie

JIUHB- seria , B na koncu stepping B0

02 - rok 2002

51 - tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem doczytalem

pokaz mi prosze gdzie tam pisze ze U oznacza stepping B0 z 51 tygodnia :lol:

 

na tym linku z republiki masz wszystko ladnie i prosto opisane poczytaj sobie spokojnie i ze zrozumieniem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta po <span style="color:red;">[ciach!]</span> ja sie produkuje ten topic byl o konkretnym steppinu proca i jego podkrecaniu a przeszedl w debilna dyskusje o rozroznianiu prockow o ktorym nie masz pojecia

z mojej strony EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...