Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

tez nie mialem (wkoncu doszedlem do 32lvl), jedyne co mnie wywalalo gry to przegrzewajaca sie grafa (dostawalem blue screena "nv4")

 

wracajac do mojej sprawy, podejrzewam ze cos sie zjebalo w pliku player.chr bo save'y nowo zalozonej postaci 'waza' ok 14k a moje stare 13MB

 

ps. jak to jest po skonczeniu gry gdy dostepny jest wyzszy poziom trudnosci, i co z itemami/statsami/skilami postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSOD z bledem sterownika nv4 nie koniecznie oznacza grafike. Ja tez tak mialem przez upaly, identycznie okazalo sie ze to jednak procek nie wytrzymywal i wystarczylo podniesc napiecie o 0.01V i juz sie uspokoilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recover patch nic mi nie pomogl mam wyzerowany plik postaci (podobno to juz nic nie da sie zrobic). Jedno wylaczenie pradu i klops. Tworcy tej gry musza sie jeszcze wiele nauczyc. Jezeli chodzi o mnie to sie wscieklem bo nie mam za wiele czasu na granie i to bodajze 10 godzin to byl zbior 7 dni. Lby bym pourywal burakom :( Ech gdzie ci dawni twardzi betatesterzy :D Nie gram w ten zabugowany produkt do czasu az go naprawde naprawia. Bo po cholere sie meczyc skoro i tak predzej czy pozniej postac zniknie po jakims wypadku losowym. Paranoja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chodzi jak ta lala ;)

Tzn nie mam wysypywania, ale płynność gry mnie nie zadawala - np po trawce idę to jest płynnie, fajnie hehe, ale jak nagle zachrupie (durze przedmiotów i wrogów czy jaskinia czy coś, to po powrocie w miejsce gdzie było płynnie - płynnie nie jest. Po jakimś czasie znów jest ok.

Może to być wina Azura w tle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już przy końcu, czyli ostatni Telkine został do zabicia [; Po takim długim graniu powiem, że gra jest piękna!!! Po patchu 1.08 i małej pomocy ;) 0 CTD. Graficznie najlepszy h&s jaki wyszedł do tej pory!!! Wygląda przepięknie, do tego te efekty mniam. Ponadto wszystko rzuca cenie, dosłownie !! i uwaga nie są to cienie statyczne ;), trawa się rusza, woda wygląda co najmniej jak ta z HL2!! otoczenie zmienia się cały czas i jak ono pięknie wygląda.... Aby pozbyć się spadków fps w niektórych miejscach ustawiłem cienie na medium gdzie i tak wyglądają przepięknie. A na high już są całkowicie wygładzone bez najmniejszych pikseli. Po ustawieniu na medium tych cieni gra chodzi u mnie pięknie, oczywiście chwilę dogrywa przy wyjściu/wejściu do jaskiń, ale to zaleta braku 'loading'. Polecam tym, którzy mają dobry sprzęt zagrać w to nawet gdy nie lubią h&s czy rpg, dla samej grafiki :P.

 

Jeżeli chodzi o gameplay to jest na takim samym poziomie jak d2!! Naprawdę poraz 1 wciągnęło mnie tak jak d2 !! Żadne ds,ds2 czy sacred!! To chyba wiele tłumaczy... Rozwój postaci jest wyśmienity, itemów masę!! sety,unikaty itd... Na początku bałem się, że będzie ich niewiele... a jest prawdopodobnie znacznie więcej niż w d2 ;). Gra jest dłuuuga, do tego można przechodzi masę razy, tworząc różnego rodzaju postacie (przypominam że postać może mieć 2 mastery z 8 ) lub nabijająć lvl już istniejącej, szukając lepszych itemów itd itd. Bestii jest znacznie więcej niż w d2 ! Także chyba 1 godny następca diablo! Szkoda tylko, że ta fabuła nie jest tak mroczna...

 

Jeszcze raz gorąco polecam w to zagrać...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolegę wyżej, po diablo2 grałem w różne h&s, ale titan quest to jest masakra, świetna grafika, piękna muzyka, rozmach niektórych lokacji, mnogość potworów i przedmiotów, i wreszcie KLIMAT, pieknie przedstawiona mitologia razem z bestiariuszem, harpie hydry minotaury :)

ja wczoraj zabiłem finalnego bossa (o 4 nad ranem, ale warto było : D), a konfrontacja z nim to poezja : )

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo ładna i łatwa dzięki czemu można przyjemnie zrelaksować się. Co prawda na moim 9550 nie rozwija skrzydeł, ale i tak gra się całkiem całkiem. Jasną sprawą jest, że mogli dopracować bardziej engine. Nie umywa się do kultowego Diablo 2 - wspaniały mroczny klimat (a pamiętacie głos Mefista? :) piękny piekielny głosik). Minusem jak dla mnie w TQ jest jeszcze brak outra, przecież mogli zmajstrować w ostateczności coś na wzór intra (bez udziału głównego bohatera/bohaterki). Jestem w trakcie poziomu Epic i nie zobaczyłem też różnicy między lokacjami, narazie żadnego losowego ich tworzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera jest wypasna, i jest raczej dluga. grecja zdaje sie, jeden z trzech (?) czapterow, zajela mi jakies 10 godzin :)

mam jedno pytanie, mam 18 level, i ogolny skill level mam 32. teraz gdy dostalem level up nie dostalem skill pointow do dodania tylko same 2 atrybuty (health, energy, etc), wie ktos dlaczego?

 

http://www.mess.neostrada.pl/titan.jpg

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prozaiczny problem. Jestem juz w Oriencie i mam niby to isc do Jade Castle (teleport dalej niz Great Wall)czy cos takiego. No i jest problem sa dwie bramy zamkniete w miescie Chang'an (pisze ze otwieraja sie po wykonaniu questa). No tak tylko ja juz wszystko zrobilem i nie moge isc dalej. Blad gry czy to cos innego ? naturalnie gadki z wszystkimi przeprowadzilem. Z nich to wlasnie wynika ze powinienem isc tymi poludniowymi do Jingle Valley.

 

Please help;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i zaluje :/

Zapowiadalo sie tak fajnie i zgodnie z 1 odppwiedzia admina mialobyc - dziwne u mnie dziala. Niestety :/

Gra wywala sie regularnie jak zrobie save. Trzeba reanimowac postac itp, kasowac pliki. Sama gra jest ciekawa ale to zwykla napieprzanka bez fabuly wiekszej. Fajnie sie zabijalo ale jak teraz postac mi calkowicie przepadala do nie mam ochoty grac od nowa. BTW dla tej gry zmienilem 6600GT na 7600GT - dalo to niewiele.. w nocy w grze skacze jak .. nie powiem kto na kim.

Odechcialo mi sie zakupow gier na peceta. BARDZO. Czuje sie oszukany. Na forach czytam wszedzie ze ta gra dziala tak jak u mnie. Skandal poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przeciez wyjsc wyrwa w scianie. Mniej wiecej na SE i po srodku od tych dwoch zamknietych bram. Te bramy same sie otworza jak wrocisz do miasta z innej strony po zrobieniu wielkiego kola i znalezieniu Jade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy po nałożeniu patcha 1.08 nadal trzeba ustawiać w systemie audio (dzwiek akceleracji na zero, żeby nie było odwiedznia wejśc na pulpit?)

Jest inny sposób na to by nie odwiedzać pulpitu, ale to tylko na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mam 9 lvl dopiero (doszedłem do tego 3 miasta - 5h) wybijając wszysto co się rusza i na drzewo nie ucieka ;p i stwierdzam, że gra cholernie wciąga :D teraz dobijam drugi tysiąc martwych potworków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie gra wciągneła strasznie, mam 42 level warfare/defense, na Epicu koniec drugiego aktu, wciąż znajduje sie nowe przedmioty i tak będzie raczej do końca gry, nie tak jak w Diablo gdzie były wykorzystywane grafiki poziomu trudnosci normal, tutaj całyczas sie znajduje nowe przedmioty, są ich chyba setki, sam ostatnio znalazłem unikatowy topór który całyczas się pali, fajny efekt jest, unikatowy palący się topór+unikatowa tarcza która wygląda jak kawał lodu, pozatym na Epicu spotyka się nowych poukrywanych bossów którzy są POTĘŻNI, nawet końcowi bossowie z epica się chowają, bym napisał gdzie i jakich, ale nie wiem jak się wstawia SPOILERY, na Legendary pewnie też się jakieś nowe spotyka, twórcy przygotowali wiele smaczków dla ludzi którzy poświęcą tej grze troche czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja chyba jej poświęcę :] jestem po pokonaniu duuużego cyklopa i mam 10 poziom :D potworków zabiłem ponad 1600 ;p heheheh a ekwipunek jaki sprzedałem już u sklepikarzy starczył by chyba dla każdej z tych wiosek żeby się sami bronili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ostatniego aktu na normalu biore tylko pierscienie, zielone przedmioty i unikaty, no i oczywiscie te "runy", i tak kasy sie ma jak lodu(mam chyba ze 100mln) i niema na co wydawać, bo ze świeczką szukać dobrych przedmiotów u kowali, ewentualnie na przyszłość można sobie zostawić aby u mistyka kombinować ze skillami.

 

ps.jak wpisać w posta tak, aby tekst był ukryty jako spoiler ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już znalazł opis Skilli do Titana Gotowe kombinacje (tak jak to miało miejsce w Diablo2).

 

Znalazłem przydatną rzecz: http://www.titancalc.com

 

 

Może ktoś mi to wytłumaczyć. Miałem amulet +121 health, zmieniłem go na Leech 30 energry over 3.seconds i nagle mi podskoczył DPS o 10, a avarage damage o 20? Nie rozumiem (level 18) DPS mam teraz 108 a avarage 118, wcześniej miałem poniżej 99??? (i to nie jest buff żaden)

 

Jak to jest, gdy atakuje to zwieksza mu sie dsp i avarage attack nawet to 140? Tak jest zawsze?

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bardzo się zeźlilem ;p Nie próbujcie pić potiona gdy wchodzicie w portal ;p gra tego nie lubi i się wykrzacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem giere na 34lvl postaci.Giera wciagajaca ani razu mi nie wywalilo do windy, ale zaobserwowałem innego buga. Czasami (zawsze w miastach) robiła mi sie kasza na monitorze tzw. jakies trójkaty wyskakiwały. Myślalem ze to grafika sie przegrzewa ale gdy przeszedlem w inny rejon miasta wszystko wracało do normy. Gdy nie miałem mozliwosci przejsc w rejon bez bugów,wyłaczyłem gre i uruchomilem ja ponownie i bugów juz nie bylo. Mam pytanie czy ktos spotkał sie u siebie z tego typu bugiem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...