Skocz do zawartości
s0lid

Saint's Row

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ża gra aż za bardzo przypomina gta, co prawda może to i nie ten sam engine ale prawie wierna jego kopia z troszke lepszą fizyką i kilkoma nowymi efektami... i jak na next gen'a to i grafika niczym szczególnym nie zaskakuje...a i fabuła (którą można wywnioskować po filmikach) wygląda jakoś znajomo ;) (toż to przecież plagiat ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

z Gry.wp

 

Demo Saint's Row na początku sierpnia

 

Jakieś dwa tygodnie temu pisaliśmy, iż pełna wersja gry Saint's Row, powstającej na Xboxa 360, ukaże się 29 sierpnia. Okazało się, że zaszły pewne zmiany, dotyczące dema gry.

 

Owszem, 29 sierpnia ukaże się pełna wersja gry, lecz kilka tygodni wcześniej, dokładnie 1 sierpnia, będziemy mogli przetestować wersję demonstracyjną. Niestety nic o niej nie wiemy, więc nie możemy napisać ile będzie posiadało poziomów, ani co zaoferuje.

 

post-136258-1151289744_thumb.jpgpost-136258-1151289749_thumb.jpg

post-136258-1151289754_thumb.jpgpost-136258-1151289759_thumb.jpg

Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już trochę pograłem w demko i muszę przyznać, że gra zapowiada się nieźle. Grafika oraz efekty prezentują się bardzo dobrze. W grze jest jeszcze trochę niedopracowań ale mam nadzieje, że w pełnej wersji to zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie. Zwalnia?

Niestety tak :? Co do reszty to w przeciwieństwie do PawlaDK ja po zagraniu w demo jestem zniechęcony do zakupu pełnej wersji. Chyba jedyna dobra rzecz w tym tytule to fizyka i wybuchy, poza tym: częste i denerwujące cięcia, FATALNY system walki wręcz, odgłosy silników samochodów są jakieś takie nijakie, plastikowe otoczenie i w moim odczuciu brak odpowiedniego gangsta-klimatu. Po tym demie mogę powiedzieć, że zapowiada się bardzo przeciętna gra i chyba dopiero GTA IV pokaże pazurki, bo SR w porównaniu nawet do GTA z current-genów wypada blado. Oczywiście to wszystko IMO, nie chcę wszczynać jakiejś wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się czy np. niemieckie Saint's Row ma jakąś cenzurę?? Albo inne gry? Może jakaś lista gier ocenzurowanych? Czy może KAŻDA gra która ma krew jest ocenzurowana np. na olej zamiast krwi :unsure: Bo mogę kupic nówkę w dość dobrej cenie, ale nie wiem czy się bać cenzury czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się czy np. niemieckie Saint's Row ma jakąś cenzurę?? Albo inne gry? Może jakaś lista gier ocenzurowanych? Czy może KAŻDA gra która ma krew jest ocenzurowana np. na olej zamiast krwi :unsure: Bo mogę kupic nówkę w dość dobrej cenie, ale nie wiem czy się bać cenzury czy nie ;)

Dead Rising jest na bank ocenzurowany. Swoją drogą nie radzę w to grać przy domownikach :D szczególnie jak matka jest psychologiem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga Saints Row to naprawdę bardzo udana gra. Samochody, miasto, fizyka i grafika trzymają wysoki poziom. To takie GTA SA na XO. Jedyne co mnie boli i praktycznie odgania mnie od grania w SR to to że gra po prostu tnie! Nie ma reguły kiedy nawet. Może być wielki wybuch i będzie płynnie, a na przykład 100 m dalej przejedziesz obok pimpa w żółtym futrze i już spadają klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga Saints Row to naprawdę bardzo udana gra. Samochody, miasto, fizyka i grafika trzymają wysoki poziom. To takie GTA SA na XO. Jedyne co mnie boli i praktycznie odgania mnie od grania w SR to to że gra po prostu tnie! Nie ma reguły kiedy nawet. Może być wielki wybuch i będzie płynnie, a na przykład 100 m dalej przejedziesz obok pimpa w żółtym futrze i już spadają klatki.

Po zagraniu w demko dostrzgłem ten sam problem. Gierka nie ma płynności przez co przyjemność z grania minęła mi dosłownie po kilku minutach. Poprawiłbym jeszcze sterowanie samochodów - może trochę przesadzam, gdyż nie jest to jakaś samochodówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ciura ostatnio w Saints Row? Gra mnie poniewiera.

Swego rodzaju rozwinięcie GTA SA razy 3. Więcej możliwości zmiany wyglądu bohatera. Baa. Nawet na mapie są kliniki chirurgii plastycznej! Efekty wybuchów powalają. Muzyka kapitalna. Mnogość stacji radiowych potrafi trafić w każdy gust. G-Unit też gra czasami ;] Przyjemny smaczek. Jeżeli ktoś jedzie obok nas samochodem z włączona muzyka, to my jako przechodzeń słyszymy tę muzykę. Oczywiście odpowiednio wytłumioną. W grze spotykamy dynamicznie zmieniającą się pogodę oraz porę dnia. Przyjemny motyw (w sumie tylko dla nas miłe uczucie : P ) to kradzież samochodu wraz z pasażerami. Wtedy zaczyna się proces uprowadzenia ;] Mamy zakładników i policje na ogonie. Do tego timer z czasem i wysokość okupu. Oczywiście zakładnicy na początku wieszają na nas psy. Że nie uda nam się, że zginiemy bla bla. Pod koniec miękną [;

Plusy, plusami. Są także zauważalne wady. Głóóóóówną wadą to brak płynności. Nie miałem możliwości odpalanie gry w 720p. Może dlatego zwalnia czasami bo jest skalowane do dołu (dobrze mówię?). Kolejne co może kuć w oczy to dziwne zachowanie samochodów. Bardzo szybko jakby wrzuca im się się ostatni bieg w czasie jazdy i wydają z siebie ten sam dźwięk silnika. Jakby jechały na ostatnim tchu. Do tego wolno... W GTA jak wcisnąłem gaz to byle autem wymijałem samochody na autostradzie. A tutaj ledwo ledwo.

 

Dooobra. Idę dalej grać :P

 

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ciura ostatnio w Saints Row? Gra mnie poniewiera.

Swego rodzaju rozwinięcie GTA SA razy 3. Więcej możliwości zmiany wyglądu bohatera. Baa. Nawet na mapie są kliniki chirurgii plastycznej! Efekty wybuchów powalają. Muzyka kapitalna. Mnogość stacji radiowych potrafi trafić w każdy gust. G-Unit też gra czasami ;] Przyjemny smaczek. Jeżeli ktoś jedzie obok nas samochodem z włączona muzyka, to my jako przechodzeń słyszymy tę muzykę. Oczywiście odpowiednio wytłumioną. W grze spotykamy dynamicznie zmieniającą się pogodę oraz porę dnia. Przyjemny motyw (w sumie tylko dla nas miłe uczucie : P ) to kradzież samochodu wraz z pasażerami. Wtedy zaczyna się proces uprowadzenia ;] Mamy zakładników i policje na ogonie. Do tego timer z czasem i wysokość okupu. Oczywiście zakładnicy na początku wieszają na nas psy. Że nie uda nam się, że zginiemy bla bla. Pod koniec miękną [;

Plusy, plusami. Są także zauważalne wady. Głóóóóówną wadą to brak płynności. Nie miałem możliwości odpalanie gry w 720p. Może dlatego zwalnia czasami bo jest skalowane do dołu (dobrze mówię?). Kolejne co może kuć w oczy to dziwne zachowanie samochodów. Bardzo szybko jakby wrzuca im się się ostatni bieg w czasie jazdy i wydają z siebie ten sam dźwięk silnika. Jakby jechały na ostatnim tchu. Do tego wolno... W GTA jak wcisnąłem gaz to byle autem wymijałem samochody na autostradzie. A tutaj ledwo ledwo.

 

Dooobra. Idę dalej grać :P

Eee, też dzisiaj trochę grałem ale skasowały mi się savy i przechodzić jeszcze raz to samo to trochę udręka.

 

Gra jest całkiem w porządku przy 720p juz praktycznie w ogóle nie tnie, misje na początku są bardzo ciekawe lecz z czasem wydają się monotonne "zabij, pobij, ograb" :D mimo tego gra zasługuje na to aby pograć ;)

 

btw. poca - widzialeś multiplayer :( ja myślałem że będzie sie biegać po tym świecie i zabijać nawzajem, robić gangi a tu zrobili jakąś polanke (coś jak pole torreadorów) i rżnij do śmierci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem i stwierdzam że z d... ending :D

Jeszcze trochę mi zostało do zrobienia w mieście lecz niestety nie ciągnie mnie specjalnie do wymasterowania 100% zakończenia :P Co do samej gry to faktycznie całkiem fajna i jak dla mnie również lepsza od GTA: SA, co więcej mam nadzieję że druga część jest w drodze i będzie przynajmniej tak dobra jak pierwsza. Niestety multi to faktycznie porażka :(

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...