Skocz do zawartości
KvaN

Pentium D 9xx

Rekomendowane odpowiedzi

Temoter to jakaś lipa w multimetrze, a jeżeli chodzi o to dlaczegp silikon to z 2 powodów:

primo: podobno wypiera wodę więc wydawał nam się odpowiedniejszy

duo: z tą wazeliną to jest lipa bo po dzwonieniu do kilku sklepów chłodniczych powiedzieli mi że mają tylko jakiś silikon i siakieś smary, a wazeliny jako takiej nie, a ta co udało mi się dostać była w płynie :|

 

jest zle jak nie gorzej :D to co szykowac sie ze w sobote mam jechac pociagiem 3 godziny do was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5WD2 od Matiza ?

 

Chyba Cie ta plyta przerosla, bo jakos jak ja na niej z Matizem krecilem to wsio ok bylo, reanimacje jej zrobilem i dalej dzialala a u Ciebie ciagle cos nie tak :lol:

A po tym jak pływałą na targach wyżej coś na niej kręciliście czy nie? :P Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

805 jest około 7-10 stopni C cieplejsza. Testy na WC

Dzięki wielkie! Widzę, że nie opłaca się zmieniać Smithfielda na Preslera, poczekam jednak na Conroe.

 

A niech mnie, upał niesamowity i jak kompa włączę z 805-tką na pokładzie to mam saunę w pokoju mimo, iż okna są otwarte. Łezka się w oku kręci za X2 3800+, który miał na pasywnej Ninji 29 stopni przy 1.1V i 34 stopnie przy 1.3V. Obecny Pentiak ma 61 stopni. Ufffff... wymiękam.

Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...