Skocz do zawartości
Falcon

Monitor 17" ??

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio dostałem hurtową ofertę DGM z poznania, tam był CTX futura PR 711FL z trinitronem, za 1065zł brutto - niestety tydzień wcześniej kupiłem CTX EX710F - za 927zł, co było i tak powyżej tego co chciałem zapłacić za monitor. z tego EX jestem zadowolony, np bardziej podoba mi się niż samsung 757dfx, chociaz pewnie to ten sam kinol.

 

na dziś to uważam, że ten 711FL ma najlepszy stosunek ceny do jakości. jak ten 711 kosztował powyżej 1200zł, to cena wskazywała by na EX710.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Hyundai ImageQuest Q770 jest spoko. Mówiłeś że interesuje Cię wygląd ten monit jest mały jeżeli chodzi o monitory 17 calowe. Każdy kto przychodził do mnie pytał czy to jest monitor 15 calowy także możesz sobie wyobrazić jaki jest mały :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bympolecil NEC 17'' FE791 SuperBright

Tak, Nec ma najnowszy kineskop ze wszystkich na rynku. Ten model utrzymuje 119 przy 1024x768. Jadę go dzisiaj kupić. W hurtowni kosztuje 900 PLN.

mam tego nec fe791sb i dobrze że to kupilem, ale polecam polecenie "szukaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bympolecil NEC 17'' FE791 SuperBright

Tak, Nec ma najnowszy kineskop ze wszystkich na rynku. Ten model utrzymuje 119 przy 1024x768. Jadę go dzisiaj kupić. W hurtowni kosztuje 900 PLN.

mam tego nec fe791sb i dobrze że to kupilem, ale polecam polecenie "szukaj"

1. a jakie hasło wpiszesz w wyszukiwarce :?: :? - podaj od razu ile dostaniesz postów

2. a jak wyjdą nowe monitory :?:

 

BTW, by nie śmiecić tego topiku polecam ten:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=17296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bympolecil NEC 17'' FE791 SuperBright

Tak, Nec ma najnowszy kineskop ze wszystkich na rynku. Ten model utrzymuje 119 przy 1024x768. Jadę go dzisiaj kupić. W hurtowni kosztuje 900 PLN.

mam tego nec fe791sb i dobrze że to kupilem, ale polecam polecenie "szukaj"

ale ja niczego nie szukam...tylko falcon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polecam LG Flatron 700P, a tak szczerze nieważne jaki kupisz monitor czy ten co ja ci polecam czy te które rekomendowali koledzy wyżej, i tak bedziesz zadowolony, a to ze wzgledu na to że monitory mają bardzo zbliżpne parametry więc wybór monitora to tylko rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bympolecil NEC 17'' FE791 SuperBright

Tak, Nec ma najnowszy kineskop ze wszystkich na rynku. Ten model utrzymuje 119 przy 1024x768. Jadę go dzisiaj kupić. W hurtowni kosztuje 900 PLN.

mam tego nec fe791sb i dobrze że to kupilem, ale polecam polecenie "szukaj"

ale ja niczego nie szukam...tylko falcon!

no tak, żem sie zapędził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polecam LG Flatron 700P, a tak szczerze nieważne jaki kupisz monitor czy ten co ja ci polecam czy te które rekomendowali koledzy wyżej, i tak bedziesz zadowolony, a to ze wzgledu na to że monitory mają bardzo zbliżpne parametry więc wybór monitora to tylko rzecz gustu.

rzecz gustu, bo jedni wolą np maskę szczelinową (trinitron, diamondtron). lepiej dać sobie spokój z monitorem z maską perforowaną. Najważniejsze by se monitor obejrzeć w sklepie, ja kazałem monitor włączyć by sie nagrzał, wróciłem po godzinie i obaczyłem co on wart. Życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, czy ktoś wie czy tego NEC-a można dostać w kolorze czarnym.

czarne są tylko modele:

 

MultiSync FE771SB Black

17", 1280x1024, 0.25mm

SuperBright Diamondtron NF

30-70 kHz, 50-120 Hz,

sRGB, NaViSet, TCO'99

 

 

MultiSync FE770 Black

17", 1280x1024, 0.25 mm

30-70 kHz, 50-120 Hz

ClearFlat, TCO '99

(ok750zł)

 

lub

Mitsubishi

Diamond Pro 750SB Black

17", 1600x1200, 0.25mm

SuperBright Diamondtron NF

( ok 1200zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowlbym cos uzywanego ale z parmetrami ktorych nie jeden nowy za 1200zl nie ma

np.LG Flatron 795+

Samsung 700 IFT

ktorys z Delli,Soniaczy,IBM'ow,SUN'ow,Panasonikow,Gateway'ow,Eizo

Co najmniej 92kHz plamka 0.25 i 1024x768x110xHz, 1280x1024x85Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowlbym cos uzywanego ale z parmetrami ktorych nie jeden nowy za 1200zl nie ma

np.LG Flatron 795+

Samsung 700 IFT

ktorys z Delli,Soniaczy,IBM'ow,SUN'ow,Panasonikow,Gateway'ow,Eizo

Co najmniej 92kHz plamka 0.25 i 1024x768x110xHz, 1280x1024x85Hz

Ja bym nie bral uzywanego monitora, chyba ze juz nic nie widzisz:). Tak samo nie ma co zalowac na niego kasy, w koncu ma on sluzyc pare latek i w wiekszosci od niego zalezy twoj wzrok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bympolecil NEC 17'' FE791 SuperBright

Tak, Nec ma najnowszy kineskop ze wszystkich na rynku. Ten model utrzymuje 119 przy 1024x768. Jadę go dzisiaj kupić. W hurtowni kosztuje 900 PLN.

 

Identyczne odswiezanie w tej rozdzialce ma iiyama HM704UTc silver blue piekny monitor i jeszcze lepszy jego kolorek :-) Mam go do tygodnia i jestem narpawde zadowolony choc moze cena troszq wieksza od tego NEca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale ja i tak zgadzam się z wypowiedzią Kazbeka że nie ma nic lepszego niż CRT-ek Eizo tyle że musi być nowy.

Wiem że taki kosztuje 1700 zł ale według mnie są to najlepsze monitory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale ja i tak zgadzam się z wypowiedzią Kazbeka że nie ma nic lepszego niż CRT-ek Eizo tyle że musi być nowy.

Wiem że taki kosztuje 1700 zł ale według mnie są to najlepsze monitory.

równie dobrze mógłbyś powiedzieć: kupujcie mercedesy, wypier.....ie wasze fiaty i fordy w rów.

to się nazywa truizm.

proponowałbym trochę wysiłku i coś porównać do czegoś

BTW parametrów - to co podał Kazbek to żadna rewelacja, każdy monitor za 1200zł ma co najmniej takie.

eizo ma wyselekcjonowany kinol trinitrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale ja i tak zgadzam się z wypowiedzią Kazbeka że nie ma nic lepszego niż CRT-ek Eizo tyle że musi być nowy.

Wiem że taki kosztuje 1700 zł ale według mnie są to najlepsze monitory.

równie dobrze mógłbyś powiedzieć: kupujcie mercedesy, wypier.....ie wasze fiaty i fordy w rów.

to się nazywa truizm.

proponowałbym trochę wysiłku i coś porównać do czegoś

BTW parametrów - to co podał Kazbek to żadna rewelacja, każdy monitor za 1200zł ma co najmniej takie.

eizo ma wyselekcjonowany kinol trinitrona.

Ale za kazdy z nich zaplace ok 400 zl i jeszcze na inny sprzet zostanie

A jesli chodzi o te parametry to przyznaje sie bez bicia "troche" zanizylem

bo myslalem o porownaniu LG 795 a ten nowy chyba 700B (795 ile starszy a jakosc nieporownywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale ja i tak zgadzam się z wypowiedzią Kazbeka że nie ma nic lepszego niż CRT-ek Eizo tyle że musi być nowy.

Wiem że taki kosztuje 1700 zł ale według mnie są to najlepsze monitory.

w 100% sie zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...