Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

ten policzyl ile postow na strone trzeba i szpanuje[;

Trzeba 30 :)

 

Juz starczy teraz powazna rozmowa o mieszkaniach a nie pie******* sie zajmujecie ;)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ciii, nie prowokuj ;]

 

Wiecie, ze juz mamy poniedzialek ? :lol: A czy wiecie, ze Jacek Poniedzialek jest gejem ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za firewallem nedzna pogoda :/ znowu

Dzisiaj (Wschód słońca: 4:24 Zachód słońca: 20:41):

Nad ranem (0:00-6:00)

zachmurzenie całkowite

Wiatr: 19 km/h

Temperatura: 8/12 °C

Śnieg: 0.0 mm

Ciśnienie: 996 hPa

Deszcz: 0.7 mm

 

Przed południem (6:00-12:00)

zachmurzenie całkowite

Wiatr: 16 km/h

Temperatura: 10/18 °C

Śnieg: 0.0 mm

Ciśnienie: 996 hPa

Deszcz: 0.6 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Dobranoc ;]

 

Zapowiada sie ciezki poniedzialek ;] Ma przyjsc kilka paczek, musze isc odeslac katody do cooling.pl, oddac kable od monitora do 2-och zaprzyjaznionych sklepow, zrobic zdjecia ;] Ogolnie pewnie bedzie brejowata pogoda i nie bedzie mi sie chcialo isc [; Ale jak mus, to mus, do pracy rodacy, dzieci do szkoly ;] Ema!

 

Mialem to samo napisac, ze to jajo jest cholernie, ale to cholernie wytrzymale ;]

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A nie rozwali sie jak mily pracownik poczty rzuci te pake do samochodu? ;pppppp

 

No ja jutro musze wyslac gware na procka - zapomnialem ja wyslac razem z procem hehe po prostu żondze ;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Nie, to jajko ma duza wytrzymalosc na takie eksperymenty jak PP ;]

 

No! Bez 3l0 pr0 tekstow, bo zamkna nam topik [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei

 

zmieniamy temat na "lole z allegro" i koniec z oftopem [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

ee tam :>

Daj srubokret i odsun sie od drzwi!

 

Dobra, spadam spac, a Wy ni! robcie tu za duzego offtop'a, bo rano ktos wpadnie i tak pozamiata, ze srubokret ni! pomoze...

 

Cya! [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja po prawo mam starszą panią która nie słyszy prawie w ogóle można sie drzeć a ona głucha...a po lewo jakieś małżeństwo z małym dzieckiem i często płacze :mur: pode mną baba do niedawna waliła w podłege na okrągło że muza zagłośno - przeszło jej ostatnio. Nade mną koleś też kiedyś disco polo dawał na max - pare wizyt i koniec. Najlpesze jest jak jakas dzieciarnia przyjdzie pobawić sie jedną z nielicznych w okolicy wind - jeżdżą sibie jeżdża a sąsedzi cih przeganiają i ywklinają konkretnie :D kiedyś moi koledzy przyszli do mnie i zablokowała się winda między piętrami - czekają, czekają walą w drzwi i wychodzi sąsiadka. Patrzy, patrzy i krzyczy do nich "a dobrze wam tak"a w tym samym momęcie koledze udaje się odblować windę i na pożeganie wydarli sie starym dobrym "a chu* Ci w dupe" fajnie to wyglądało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam w domku mam pieska mamusie i tatusia ;] brat tez czasem zajedzie :D kiedys mialem papuge ale mi zdechal i nie bylo problemu z miejscem na pogrzeb ;) trawke ogolnie lubie kosic i w *uj miejsca na grila ze znajomymi wiec ... dom rulezZz :) sasiadow mam zajedwabistych ale z cycusiem na wierzchu po podworku nie ganiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Kaaban... Niezbyt ladna zagrywka... Zostanie Ci to zapamietane...

tzn o co Ci chodzi? nie kumam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Poziom tematu widzę gwałtownie maleje...

Prosilem towarzyszy o nie zanizanie poziomu...

 

Choc pewnie uznasz, ze sam zanizam poziom [;

 

 

 

 

 

Panowie, powrocmy do pierwotnego zalozenia tematu i nie robmy z niego smietnika, dziekuje za uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testujemy cierpliwość moderacji [;

 

joke :lol2:

 

Edit: Co do miejsc zamieszkania, ja mieszkam w 4 piętrowym bloku na 3 pietrze. Pod sobą mam sąsiada ktorego znam, z prawej strony nikogo, z lewej sąsiada ( też go znam ), a nademną mieszka rodzina pijaków.

Nawet spokojnie... :D

O muzykę nigdy się nie czepiali. A mieszkam tu już 2 lata. ;)

Edytowane przez .:::PaStA:::.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie! wstaje ... patrze za firewalla... a tu 9 stopni i leje deszcze... i teraz oto jest pytanie.. isc do szkoly czy nie isc... ;)

 

edit: a jednak ide bo troche pozno sie juz zrobilo ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ja mam jakies misje u mnie. Cos jak rekolekcje ;] ksiadz odprawil msze na sali i do domu;] tylko na poczte musze skoczyc i caly dzien bede sie lenil ;]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu już nie pisać w związku z nietypowymi godzinami postów, ale zmieniłem zdanie :]

 

Nie wiem kiedy natrzaskaliście tyle stron, ale przeczytanie tego od ostatniego mojego wejścia na forum było prawie tak samo trudne jak przeczytanie 20 stron postów plumowo-blurpowych i znalezienie w nich sensu (to się nie udało :lol:)

 

Teraz kończę pisać tego posta bo znowu trafię w 10:00 czego bym nie chciał :]

 

A żeby nie było OT- cały dzień mamy w planach lanParty u kumpla- będzie Starcraft, Warcraft, GTA:SA multi :P i może trochę q3, Halo, Jakieś samochodowe ścigałki. Znowu zjem obiad o 21:00 :lol:

Nie chciało mi się jechać, bo zimno, ale czego się nei zrobi żeby trochę pograć? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...