Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje LORD :) , szkoda 3 miejsca ale postaram się coś powalczyć tylko za bardzo nie mam jak

Ja jestem sam jeden i mam tylko 3 kompy :)

Walcz, walcz i kombinuj. Rywalizacji nigdy za wiele :wink:

 

U mnie (a raczej u nas, bo z kolegą executorrem siły połączyliśmy) w zasadzie podobnie - w chwili obecnej >95% punktów nabijają dwa konroły... Do tego liczy sobie lekko oc'nięty sempik u rodziców/rodzeństwa. Pozostałe to kompy baaardzo "okazjonale", raz na tydzień próbkę wyślą, więc RAC u nich 1-cyfrowy. Zresztą nie mam już pochowanych kompów, można obejrzeć (klik).

 

Muszę dziś zerknąć, co z tym ostatnio zainfekowanym T2400, bo nie przysyła wyników, a jedyna próbka, którą wysłał, to Client error <_<

Szkoda, żeby się marnował... :wink:

 

 

Madness good job! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, walka łeb w łeb nam w czołówce rozgorzała :wink:

 

1) Raptor 256,123.13 4,703.82 Poland

2) Free 1,096,709.84 4,703.35 Poland

I również przyłączam się do gratulacji dla wszystkich pięćdziesięciotysięczniaków!

kszonek, Lanc, ridczak - dobra robota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dołączyłem do zacnego grona liczących Seti. Jak narazie cieniutko, ale powoli się rozkręcam :D Mysle, ze mój x2@2.4 da radę. Optymalizacje przyspieszyły mi obliczenia i jest git. B-) Ciekawe ile czasu mi zajmie wspięcie sie na wyżyny?? :razz:

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dołączyłem do zacnego grona liczących Seti. Jak narazie cieniutko, ale powoli się rozkręcam :D Mysle, ze mój x2@2.4 da radę. Optymalizacje przyspieszyły mi obliczenia i jest git. B-) Ciekawe ile czasu mi zajmie wspięcie sie na wyżyny?? :razz:

Jeśli sprzęt chodzi 24/7, to pierwsza strona w zasięgu. Pewnie kwestia ok. 2 tygodni, zanim się RAC ustabilizuje.

 

W każdym razie - witamy! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt chodzi 24/7, to pierwsza strona w zasięgu. Pewnie kwestia ok. 2 tygodni, zanim się RAC ustabilizuje.

 

W każdym razie - witamy! :wink:

No raczej 24/7 to nie wytrzyma/m, bo jest troche za głośny jak na mnie i za bardzo to nie da się przy nim spać <_< ,ale w sumie i tak nie ma co robić, bo kumpel zabrał grafę i połowe pamięci( jade na integrze) więc na razie nie mam jak grać, więc może sobie z tydzień pochodzi(w sumie niezły test na stabilność tego drania :) )

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem dzisiaj rachunek za prad i mam niedoplate 300pln :| chyba podziekuje dla seti :/ u mnie nawet nie ma na co winy zrzucic, ze ciagnie prad.... :|

ja doszedlem do tego, ze i tak zima, grzanie pradem moim przypadku jest jak najbardziej oplacalne, grzejniki sa na prad, sa sprawnosc kompa jako grzalki nie jest zla :D

 

tylko przestan lizyc :| Ty nie mozesz bo jestes kadrowy i to bybylo zabojstwo dla teamu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec 300 zl? to nie mozlwie chyba ze masz ze 5 kompow 24/7...

 

Liczac ze komp przy wylaczonym monitorze i SETI bierze 250 watow (a raczej 200.. no chyba ze ktos ma WC z mocna pompa jak ja bo ona sama 30 w ponad bierze :P) no...

 

to teraz: 0,25 Kw * 24 h dziennie * 30 dni w miesiacu = 180 Kilowatogodzin :)

 

gdzie 1 kilowatogodzina = 50 gr daje 90 zl miesiecznie. MAX MAXow ;] i ja tu mowie o 2 rdzeniach podkreconych...

 

zakladajac ze i tak kazdy z nas ma kompa wlaczonego 8 godzin dziennie to zostawianie go 24/7 doplata okolo 50 zl :]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez pod uwage, ze c2d mam od wrzesnia a wczesniej byl pentak D a ten jest malo lagodny dla "kontaktow". kompow mam 3, ten z siga wlaczony non stop, drugi na k7 chodzi po ~6-8h dziennie i lapek ok 4.

 

 

 

"Pierwszy Intel inside od czasu 486 sx 25 ;) ale 280 razy wiecej Mhz pod maska =]"

280*25 = 7000.... hmmm :>

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 rdzenie hmm? 3500 + 3500 = 7k? ajt..

 

a ta doplata za prad to w skali roku? miesiaca? dwoch? kwartalu? :D

 

p.s odpusc sobie k7 itp po prostu bo pobor mocy do wydajnosci przy tamtych sprzetach jest maly ;>

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwartal lub 6 mcy.

 

a te 7ghz to przegiecie :P przypomina mi sie vobisowska ulotka z ultra szybkim pentium D 805 5,33ghz ;]

 

 

k7 nie liczy ;] jest to przegladarka internetowa i sprzet do sluchania muzy przez brata ;p licze tylko na c2d i na k8 w pracy.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z wielka przykroscia i zalem, musze powiedziec, ze na blizej nieokreslony czas przestaje liczyc :(

4 hosty (te xeony) odpadaja, bo zaczely byc wykorzystywane do tego do czego sa przeznaczone,

a zeby liczyc na moim opteronie dla marnych ~330 pkt RAC (w stosunku do 3300 do ktorych dazylem) nie bede mial motywacji.

 

Tak wiec narazie zegnam, ciesze sie ze moglem z Wami liczyc i doszlismy tak daleko.

Powodzenia.

 

PS. no moze na opku kilka godzin dziennie cos bede liczyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na rachunki za prąd liczy u mnie tylko jeden komp. Ranking przestał mnie dawno obchodzić i to całe wysilanie się, kto ma więcej itd. W sumie w akademikach prąd za free więc ogień z maszyn, ale gdy się posiada kilka komputerów i na wszystkich chodzi Boinc 24/7 to zaczyna to być kosztowna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, walka łeb w łeb nam w czołówce rozgorzała :wink:

I również przyłączam się do gratulacji dla wszystkich pięćdziesięciotysięczniaków!

kszonek, Lanc, ridczak - dobra robota!

Fenk ju veri macz :wink:

 

2 rdzenie hmm? 3500 + 3500 = 7k? ajt..

Prawie jak w Media Markt :lol:

------------

@kszonek

Kiedy się doczekam bqi for me ? ;] Teraz by się przydało bo odpadł mi następny host który robił 250 racu... Wcześniej odpadły 2 które robiły w sumie 240... I tak z racu ~1k się zrobiło 733 aktualne..

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyłamię się z tego modnego trendu i zakomunikuję, że żadnych komputerów nie odłączyłem :plom:.

Ba, udało się nawet "ożywić" takie, które przestały liczyć jakiś czas temu :wink:. Więc w tej chwili liczą u mnie:

* z mocniejszych: 2 konroły @ ok. 3,5GHz chodzące 24/7 (akademik :blurp:)

* ze średnich: lapek z T2400 1,83GHz - prawie 24/7, z lekkimi przerwami (j.w.)

* ze słabszych: 2x Celina M 1,60GHz + Athlon&Semp @ ok. 2GHz (normalny użytek, kilka h na dobę)

* kilka "duchów" łączących się raz na 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nikt niczego nie gratuluję :P Czuję się niedoceniony :lol: Qrcze ludzie u mnie w aqkdmiku są jacyś dziwni.... jak mówię że potrzebuję mocy oblczeniowej ich kompa do seti to reagują conajmnije jakbym chciał im diabła do kompa wpuścić :/ Btw, gdzie znajdę spób aby seti pokazywało jako proces bezczynności :D

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłem ale ne krótko-od paru dni praca 8-17(teoretycznie zwykle ludzie siedzą 8.25-16.30 ) :lol:

 

i kompik chodzi sobie pare godzin wieczorkiem tylko..Na noc nie chce mi sie go zostawiać , a w dzień bez nadzoru tym bardziej :( W pracy jest apre kompów ale to takei zabytki,zę szkoda zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Dziękuję Saimek, czuję się doceniony :D Co do wyprzedzenia: raz jest lepiej raz jest gorzej..

 

Mój celek chodzi 24/7 i nie zapoiwada żeby się spałił :P Tylko speedfan pokazuje 101 C :lol:

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mi roztłumaczy wszystko jak i co krok po kroczku (bo mnie nadmiar wina otępia) to sie dołącze i tak blaszak sie nudzi 24/7

Zapraszam na GG, to krok po kroku załatwimy sprawę (numer w profilu).

 

 

BTW. Raportuje wam normalnie przeliczone jednostki? Z tego co widzę na setiatwork, to raczej tak... U mnie odsyła bez problemu, ale już nie moge ich zaraportować (od wczoraj). Cały czas standardowy komunikat - "Scheduler request failed: HTTP internal server error" :mur:. Co prawda jeden z serwerów leży, ale to raczej nie to, skoro innym normalnie działa...

 

Już po 50 przeliczonych próbek na obu konrołach się kisi, nawet trzecie miejsce straciłem, bo RAC mi leci na pysk... :angry:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...