Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm a ja mam problemik. Od ponad godziny Zadanie mi się zatrzymało na 99.935%, czas pozostały to 6 sekund i nic się nie dzieje :mur: Użycie procka 0% :| W polu status pisze "Aktywność wstrzymana"... A ja nic nie robiłem... WTF ? :|

EDIT:

Już sobie poradziłem, trzeba było dać Activity > Zawsze uruchomione. Tylko dziwne, że przez 2 tygodnie wszystko chodziło bez problemu, a ja nic nie zmieniałem dzisiaj :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedl mi dzisiaj pentak D 2,8 ghz 24/7 takze jest dobrze :D :D :D

No no no...

http://setiathome.berkeley.edu/hosts_user.php?userid=684618

Widzę, że Twoje konto jednordzeniowym prockiem nie zostało jak dotąd skalane :lol2:

 

@99tomcat

Ta celina calkiem nieźle sobie radzi... Duża próbka w 7500-8000s - to już na P4 w okolice (albo i ponad) 4GHz trzeba wyjść, żeby takie czasy łapać. Nice... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@99tomcat

Ta celina calkiem nieźle sobie radzi... Duża próbka w 7500-8000s - to już na P4 w okolice (albo i ponad) 4GHz trzeba wyjść, żeby takie czasy łapać. Nice... :-P

...niezle wymiata ten celek w seti. Ja na moim padle licze 67.70 w 12.8k. Niech tylko zarzuce x2... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no...

http://setiathome.berkeley.edu/hosts_user.php?userid=684618

Widzę, że Twoje konto jednordzeniowym prockiem nie zostało jak dotąd skalane :lol2:

E tam... liczyl dlugo Venice 3000+ :) pozatym ten Xeon to jednordzen.. tyle ze 2 procki :)

 

odbilismy sie od Poland Setiteam 2000 na dobre 500-600 RAC takze mysle ze juz nie walczymy o 2 miejsce w polsce a o 1 teraz :) ludzie odpala sprzety po zmianie configow i bedzie 1 miejsce jak nic :D

 

 

@99tomcat: no niezle czasy ma ten celeron jestem w szoku normalnie.. te nowe celerony nie odstaja tak bardzo od pentakow a cena malenka =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój PD @ 3.2G liczy gorzej niż P4 3.0HT czy nawet celek @ 3G (20k vs 15k vs 17k - pd i p4 po 2 zadania) - już sprawdziłem wszystko - chyba będe musiał poczekać aż 7600gs wróci z serwisu, wyłączyć zintegrowaną grafę i wtedy się zobaczy :| może w między czasie zrobie mod płyty i założe wc to poleci trochę wyżej ;)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cenie nie wspomijnaj bop dałem tak 3 tyg temu 330 a teraz po 260 są i tanieją dajel :?

no ale takiezycie-do gier nadal są średnie ale seti, spi itp jak najbardziej...

jedyny problem to nie wiem czemu na ok 5.3 mój sie kończy-musze vdroopa zrobić-mozę to to

bo tak to sobie na 1.375 v leci bez problemu na 4.8 :)

 

szkoda zę mają tak wysoki mnoznik- podciagnał bym magistrale to też to powinno co nieco dac..

a tutaj nie da sie zejśc z mnoznikiem eh :-|

 

 

 

 

wracajać do setio to 1 team ma 718 uczestników my ok setki :wink:

 

dojdzie jeszcze z 10-20 osób+wrócio pare osób z wakacji i moze dojdzie pare 2 jajówek to jestesmy pierwsi w pl B)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome.berkeley.edu/show_host_d...?hostid=2599434

 

config - P D 805 @3.2G, 2GB DDR400 CL 2-3-2-6 @ single channel, mobo Asrock 775Twins-HDTV R2.0 tymczasowo włączona zintegrowana grafa

 

P4 - ustawiony jako standard (w końcu serwerek musi być stabilny :) ) - czyli 3.0 z HT, mobo GB na 945G, 1GB DDR533 single channel, zintegrowana grafa -> seti

 

wg benchmarków seti P D ma

easured floating point speed 1645.83 million ops/sec

Measured integer speed 2730.15 million ops/sec

 

a P4

Measured floating point speed 1303.5 million ops/sec

Measured integer speed 1509.12 million ops/sec

 

tylko że mój liczy próbkę przy 2óch zadaniach ok. 20k s a P4 też przy dwóch zadaniach 15-16k s już nie wiem co jest grane - oba na SSE3 - zmiana na SSE2, SSE czy nawet orginalnego seti nic u mnie nie poprawia

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to dziwne bo w P4 jest też singlechannel 533 ale CL4 więc bardzo podobnie - poza tym jak patrzyłem na http://stats.kwsn.net w statystyki hostów to w benchmarku oba kompy miały identyczną przepustowość pamieci - poza tym podobno seti nie potrzebuje wysokiej wydajnosci pamieci

 

patrząc na te wyniki

 

Dołączona grafika

 

wyglada ze jest ok

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor.. widzisz nawias (Int) .. to jest pewnie ze zintegrowana karta jest wlaczona.... a wyniki? spadek w pcmarku o 1000 czyli 25%.. to juz powinienes wiedziec wszystko :P zalatw jakas karte na PCI a wylacz integre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 celki, dwie p4 i pd na razie - moze jeszcze coś dojdzie ;)

 

edit - właśnie stuknęło 5k (i trochę ponad 1k w pending czeka) a pierwszego kompa odpaliłem w czwartek o 7:30 rano :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...