Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie benchmarkami sie nie przejmujcie :) ja w poniedzialek odbieram swojego X2 :) Na rdzeniu Toledo.. mysle ze 2X 2900 Mhz to bedzie conajmniej :D sprzedam go jakos niedlugo i docelowo Core 2 Duo oczywiscie :D niestety narazie komp bedzie malo liczyc... jak pojedzie ze mna do poznania na semestr to 24/7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie sie wydaje ze mam optymalke bo z koma z pracy w resultsach mam ze sse

a z domciu sse2

http://setiathome.berkeley.edu/result.php?resultid=362166806

 

 

i probowałem zainfekowac nastepnego kompa ale pytanie czy jak nie bedzie boinc 5.5 to on sam nie zaraportuje wyników ??

i coś mi ciężko szło z boincem jako usługą

pomóżcie bo 30 maszyn w robocie sie marnuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowałem zainfekowac nastepnego kompa ale pytanie czy jak nie bedzie boinc 5.5 to on sam nie zaraportuje wyników ??

i coś mi ciężko szło z boincem jako usługą

Nie musisz zmieniać klienta na 5.5.0

 

Co do usługi to w czym problem? Odpalasz instalkę, wybierasz 'service', podajesz hasło admina, jeśli nie chcesz żeby manager pojawiał się w trayu to odhaczasz box w stylu - 'launch boinc after logging on'. Potem uruchamiasz managera, dołączasz do projektu, czekasz chwilę na ściągnięcie i odpalenie pierwszej próbki. Zatrzymujesz usługę 'BOINC' , podmieniasz pliki na zoptymalizowane w katalogu z projektem. Odpalasz usługę i sprawdzasz w managerze czy wszystko gra.

 

That's all. Wyłączasz managera a seti się liczy. Po uruchomieniu kompa nawet przed zalogowaniem do systemu seti będzie się liczyć ;). Można by ewentualnie poszukać w rejestrze gdzie zapisana jest informacja związana z pojawieniem się instalacji boinca w 'dodaj/usuń programy', wtedy ślad po seti jest trudny do wytropienia hehe. Ewentualnie na pewno jest możliwość uruchomienia usługi bez instalacji, tzn. korzystając ze skopiowanego katalogu, musisz poszukać w necie, jeśli chciałbyś to zrobić w ten sposób (już to kiedyś robiłem, ale dawno, narazie radzę sobie bez tego;)).

 

Prościzna - powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekroczylem 10k creditów B) . RAC nadal rośnie, po przerwie miałem 76, teraz 208 :mrgreen: . Wróciłem do drugiej dziesiątki, będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam wszystkich liczących, pierwsze miejsce w Polsce jest już tak blisko :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@honor gratki 10k ;) U mnie jeszcze trochę minie zanim zrobię 10k :/ Ale myślę, że do końca wakacji się uwinę ;) Zresztą jutro infekuje Venica 3000+ non o/c + P4 2.8Ghz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infekować, infekować, bo jeszcze trochę nam w RAC do pierwszego miejsca w Polsce brakuje. Bez nowych kompów się nie da, bo co prawda po wakacjach zaczniemy więcej liczyć (a raczej wrócimy do normy :D), ale inne zespoły też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz niedlugo wejdzie Core 2 Duo i pare osob na pewno zakupi takze bedzie power :] ja bede mial X2 na Toledo na dniach... moze bede w domu odpalac sprzet na pare godzin dziennie chociaz =)

 

Przede wszystkim to powinniscie postarac sie o optymalizacje na WSZYSTKICH komputerach ;)

 

 

Zawoor marnuje z 600-800 RAC tylko dlatego ze nie ma optymalki na swoich Xeonach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przekroczyłem wczoraj 6k kredytów, RAC 270 :D

 

BTW, celek M z lapka z siga, ma tylko jakies 1k - 1.5k sekund gorszy czas niz moj sempron @ 2.6ghz o_O

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje =) ano siac trzeba heheh :> niedlugo przekroczymy RAC 20000 =) hurray... nieduzo nam brakuje do 1 miejsca w PL w RAC =] jak pare osob sie upora z problemami sprzetowymi i zmianami platformy to bedzie si :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przekroczyłem wczoraj 6k kredytów, RAC 270 :D

 

BTW, celek M z lapka z siga, ma tylko jakies 1k - 1.5k sekund gorszy czas niz moj sempron @ 2.6ghz o_O

Mój 1.3@2 liczy próbkę 67 w około 13k sekund :) , szybkie te procki. Niedługo sprawie sobie Pentiumka M i puszczę na jakieś ~2.5GHz :mrgreen: .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK u mnie już siedzi nowy komp :P Podłączyłem P4 2.8Ghz ;] Optymalki itd koleś wgrał i śmiga ok ;] Jeszcze się postaram dzisiaj 1 znajomego namówić z a64 3000+ :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pare osob sie upora z problemami sprzetowymi i zmianami platformy to bedzie...

To się nigdy nie skończy hehe ;). Wiem to po sobie. W tej chwili nie mam stacjonarnego, ale gdy miałem to ciągłe modyfikacje i zabawa. Teraz laptop działa ponad miesiąc bez ponownego uruchomienia ;). Po prostu nie mam czasu na zabawę, ale myślę że w przyszłym roku znowu powrócę do zabawy w podkręcanie i modyfikacje. Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ;) wyprzedzilismy znowu Poland SetiTeam 2000, i mamy orientacje wzwyzkowa takze mysle ze 20000 rac przekroczymy jeszcze dzisiaj :) aa niedlugo..... 1 mln kredytow ;)

 

p.S dorzucales jakies sprzety do kolecji? bowidze ze rac okolice 5200 sie szykuje :P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.S dorzucales jakies sprzety do kolecji? bowidze ze rac okolice 5200 sie szykuje :P

RAC skacze bo niektore kompy bez netu sobie czasem liczą i okazjonalnie dostarczają nowych kredycików ;).

Oczywiście jeśli tylko mam możliwość dorzucenia rozsądnego procka to to robię and always will.

Mój cel to narazie 1.000.000 credits ;) i pierwsza dziesiątka w kraju...

 

BTW gdzie się podział Lord Fury ?? Coś go nie widać w statsach.

 

Tutaj się podział ;(.

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sobie poszedł?? Chyba mu zalezało na 1 miejscu w teamie ;)

To powinien sobie zalorzyc nowy team i sam w nim siedziec :] Co to za zabawa bez konkurencji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no wypraszam sobie :-P

 

Już napisałem Saimekowi / Saimkowi (sorry, nie wiem, jaką wolisz odmianę), że obiecałem znajomym jedną symboliczną dobę wspólnego liczenia. Więc to w żadnym wypadku nie ucieczka na dobre. Wracam dziś o 18.00...

 

 

...i mały cytacik na potwierdzenie:

Krecik: Aaaaa... nie chcesz sie przylaczyc do naszego teamu?

Miś uszatek: Może na jakiś jeden dzień dołączę, jak bedziecie magiczną barierę 100.000 przekraczać, żeby swój wkład też zaznaczyć [...] Ale na stałe teamu nie zmienię, sorry*

*imiona bohaterów zostały zmienione

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko sie pospieszcie tam z tym 100.000 bo u nas niedlugo milion chyba bys nie chcial przegapic :D

 

Edit:

 

100k przekroczone mozesz wracac haha :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...