Skocz do zawartości
Elbios

Naukowcy Odkryli Organizmy Pozaziemskie

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mniej więcej o to, że:

W 2001 roku gdzieś w Indiach spadł "krwisy" deszcz. Okazało się, że spowodowane jest to małymi drobinkami "czegoś", co przedostało się z przestrzeni kosmicznej do atmosfery ziemskiej i potem do chmur. Pod mikroskopem zaobserwowano, że "coś" (podobne do płytek krwi) dzieli się (rozmnaża) jak zwykłe komórki. Testy nie wykazały aby cząsteczki miały DNA, czyli według ludzkiego pojmowania nie mogą być żywe. Ponieważ ludzie nie znają form życia, nie opartych na DNA.

Czyli to coś wygląda jak pozaziemska forma życia. Możliwe, że życie w formie opartej na DNA jest unikalne, istnieje tylko na ziemi i gdzieś tam w przestrzeni istnieje w innej nie znanej nam postaci.

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shiningami - podobno większość ludzi nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;/. Jakbyś należał do mniejszości to byś zauważył, że Amerykanie nie mają z tym nic wspólnego.

 

Swoją drogą jest to bardzo fajny paradoks, wysyłamy sondy na wszystkie ciała niebieskie w układzie słonecznym, w poszukiwaniu życia. A ono ot tak przylatuje sobie do nas ;).

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być ciekawe :) znalezienie istot które nie składają się z komórek DNA.

 

Wg. mnie jest pełno życia poza ziemskiego (np. Alf :D ) przecież niemożliwe jest to że w tak wielkim wszechświecie żyją tylko ludzie. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Patrzec na to przez religie to niemozliwe, bo biblia nic nie mowi na ten temat a byloby to dosc istotne (jezeli by istnialo).

No to mamy naszych kosmitow, zwykle komorki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Religia nie dopuszcza do myśli że istnieją kosmici dlatego że księża bali się że ludzie wezmą ich za bogów (tych kosmitów ;) )

 

Ale o istnieniu istot pozaziemskich pisali nawet Majowie więc coś w tym musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weście już skończcie z tym kościolem :mur:

 

 

wszechświat jest zbyt duży żebyśmy tylko my w nim istnieli to chyba nie podlega wątpliwości, jak widać jesteśmy jeszcze mało rozwinięci, żeby nawiązać kontakt z jakąś inną zaawansowaną cywilizacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież niemożliwe jest to że w tak wielkim wszechświecie żyją tylko ludzie. :unsure:

Jasne, że nie ;). W samej naszej galaktyce jest "tylko" ok.200 miliardów gwiazd. Przy czym "widzialnych" galaktyk jest tylko ;) 125 miliardów.

 

To ciekawe co na to kosciol jak wpadna zielone karlowate stworki ;)

hehe... Powiedzą, że jest o tym napisane w Bibli :lol: I nawet Jezus o tym mówił ;) , no i wąż kusiciel to był przecież kosmita ;). W końcu wyjdzie cała prawda na wierzch i okaże się, że Marsjanie zasiadają w Opus Dei. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzec na to przez religie to niemozliwe, bo biblia nic nie mowi na ten temat a byloby to dosc istotne (jezeli by istnialo).

No to mamy naszych kosmitow, zwykle komorki :>

tylko dodam:

Ezech. 1:4-28

4. I spojrzałem, a oto gwałtowny wiatr powiał z północy i pojawił się wielki obłok, płomienny ogień i blask dokoła niego, a z jego środka spośród ognia lśniło coś jakby błysk polerowanego kruszcu.

5. A pośród niego było coś w kształcie czterech żywych istot. A z wyglądu były podobne do człowieka,

6. Lecz każda z nich miała cztery twarze i każda cztery skrzydła.

7. Ich nogi były proste, a stopa ich nóg była jak kopyto cielęcia i lśniły jak polerowany brąz.

8. Pod ich skrzydłami z czterech stron były ludzkie ręce; a te cztery żywe istoty miały twarze i skrzydła.

9. Ich skrzydła nawzajem się dotykały; ich twarze nie obracały się, gdy się posuwały, każda posuwała się wprost przed siebie.

10. Ich oblicza wyglądały u wszystkich czterech z przodu jak twarz ludzka, z prawej strony jak twarz lwa, z lewej strony jak twarz wołu, a z tyłu jak twarz orła.

11. Takie były ich oblicza. A ich skrzydła były rozpostarte ku górze; u każdej dwa nawzajem się dotykały, a dwa przykrywały ich ciała.

12. Każda posuwała się wprost przed siebie; szły tam, gdzie Duch chciał, aby szły, a posuwając się nie obracały się.

13. A pośrodku między żywymi istotami było coś jakby węgle rozżarzone w ogniu, z wyglądu jakby pochodnie; poruszało się to pomiędzy żywymi istotami. Ogień wydawał blask, a z ognia strzelały błyskawice.

14. A żywe istoty biegały tam i z powrotem jak błyskawice.

15. A gdy spojrzałem na żywe istoty, oto na ziemi obok każdej ze wszystkich czterech żywych istot było koło.

16. A wygląd kół i ich wykonanie były jak chryzolit i wszystkie cztery miały jednakowy kształt; tak wyglądały i tak były wykonane, jakby jedno koło było w drugim.

17. Gdy jechały, posuwały się w czterech kierunkach, a jadąc nie obracały się.

18. I widziałem, że wszystkie cztery miały obręcze, wysokie i straszliwe, i były dokoła pełne oczu.

19. A gdy żywe istoty posuwały się naprzód, wtedy i koła posuwały się obok nich, a gdy żywe istoty wznosiły się ponad ziemię, wznosiły się i koła.

20. Szły tam, gdzie Duch chciał, aby szły, a koła wznosiły się wraz z nimi, gdyż w kołach był duch żywych istot.

21. Gdy te szły, szły i one, a gdy te stanęły, i one stanęły; a gdy te wznosiły się ponad ziemię, wtedy i koła wznosiły się wraz z nimi, gdyż duch żywych istot był w kołach.

22. Nad głowami żywych istot było coś w kształcie sklepienia, błyszczącego jak niesamowity kryształ, rozciągniętego w górze nad głowami.

23. A pod sklepieniem były rozpostarte ich skrzydła, nawzajem się dotykające; każda żywa istota miała dwa skrzydła, którymi przykrywała swoje ciało.

24. A gdy posuwały się, słyszałem szum ich skrzydeł jak szum wielkich wód, jak głos Wszechmocnego, jak hałas tłumu, jak wrzawa wojska; a gdy stanęły, opuściły swoje skrzydła.

25. I było słychać szum znad sklepienia, które było nad ich głowami. Gdy stanęły, opuściły swoje skrzydła.

26. A nad sklepieniem, nad ich głowami, było coś z wyglądu jakby kamień szafirowy w kształcie tronu; a nad tym, co wyglądało na tron, u góry nad nim było coś z wyglądu podobnego do człowieka.

27. A wyżej ponad tym, co wyglądało na jego biodra, widziałem jakby błysk polerowanego kruszcu, z wyglądu jak ogień wewnątrz niego, a w dół od tego, co wyglądało na jego biodra, widziałem coś, co wyglądało na ogień i wokoło niego blask.

28. Jak wygląda tęcza, która pojawia się na obłoku, gdy pada deszcz, tak wyglądał wokoło blask tego, co pojawiło się jako chwała Pana; gdy ją ujrzałem, upadłem na twarz. I słyszałem głos tego, który przemówił.

(BW)

z tym, że jednocznacznie nie można stwierdzić co takiego autor miał na myśli. jedni widzą tu spotkanie pierwszego stopnia, inni uważają, że słowa są symbolami i oznaczają jeszcze coś innego.

opis jest dziwny, gdyż autor opisywał to jak najlepiej potrafił (pamiętajmy, że pare tyś lat temu języki nie były tak rozwinięte :) ). jeżeli faktycznie istnieje gdzieś życie to akurat kościół z uwagi na powyższy fragment ma prawo mówić iż było to zapisane w Biblii (do nieo)

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....płomienny ogień

Nie no az tak kiepsko ten jezyk nie byl rozwiniety :wink: Masło maślane tez pewnie mieli.

 

A co do samego tekstu to jestem ciekaw po czym autor mial taki "odlotowy odlot"

 

PS. Tak mi sie cos przypomina ze gdzies widzialem biblijna przepowiednie awarii w czarnobylu, a wlasciwie jej skutki. Tez bardzo nawiazujace jesli sie wysili wyobraznie ;)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no az tak kiepsko ten jezyk nie byl rozwiniety :wink: Masło maślane tez pewnie mieli.

omg człowieku przecież te dwa wyrazy mogły wyrażać coś (sam nie umiem tego określić - może Ty spóbujesz?) bardzo, ale to bardzo jasnego (stąd użycie płomienny ogień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot tak jakbyśmy w tamtejsze czasy wysłali "Davida Copperfielda" Jezus ze swoimi cudami byłby przy nim pryszczem ;) [ bez obrazy ]

nie zapominaj, że do tych "cudów" Copperfielda potrzebna jest przede wszystkim technika - sam dużo by nie zrobił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz piszecie o kosmitach to tez sie do Was przyłącze :)

Często oglądam program ALFA CENTAURI na BR ALFA (każda niedziela, 20.00), w nim prof. Harald Lesch stara sie wyjaśnić niektóre zjawiska, często opowiada o gwiazdach, planetach ale pojawiają sie też tematy o życiu pozaziemskim.

Raz mówił coś o życiu inteligentym i powiedział, że jak by kosmici widzieli nasze seriale w TV to by nie chcieli mieć z nami nic wspólnego :P

Jak ktoś zna dobrze niemiecki to polecam ten program, warto to oglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jest pewien witz ;)

Przylecieli kosmici na Ziemie ;] Nasi naukowcy myślą o co ich spytać ;]. Jak oni sobie radzą No to spytali o wojny głód choroby zanieczyszczenie środowiska. Poszli do obcych i pytają się o to a oni : Heh my właśnie też byśmy chcieli się o to spytać :lol2: ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nic szczególnego :-|

Fakt ze nie posiadaja DNA i potrafia rozmnazac sie w ponad dwukrotnie wiekszej temperaturze od smiertelnej dla organizmow zywych jest dla ciebie niczym szczegolnym? :blink: Dla mnie juz to jest czyms nadzwyczajnym, a jesli rzeczywiscie okaza sie nieziemskimi organizmami to bedzie jeszcze ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cale zajscie ma cos wspolego z niedawno przelatujaca kometa zwiastujaca rzekomy koniec swiata ?

Od zawsze bylem zwolennikiem teorii ze predzej w przestrzeni natkniemy sie na "zwierzece" formy istot pozaziemskich niz na inteligentnych kosmitow :]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...