Skocz do zawartości
bartez2

Am2 Czy 939

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

jesli ci sie spieszy to IMO 2. jest lepszy. jesli mozesz zaczekac z miesiac, to wtedy sobie bys wzial cos na AM2 jak by wyszly fajne plyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

no chyba ze nie interesuje go O/C to wtedy mozna wskoczyc na AM2 ;P

 

BTW @Suchy80

a ze mna sie nie zgadzasz? ;P powiedzialem to samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko CONROE,Conroe i Conroe poczekaj lepiej aż będzie możliwe życie na Marsie i tam kup kompa podobno będzie miał nazwe xMars i częstotliwość około 10Ghz :blink: :mur: :mur: :mur: Nikt tego procka nie ma a kazdy zachowuje się jakby go posiadał od conajmniej 1 roku.Ehhh.... nuda ogarnia.Ale do tematu AM2 hmm... ciężko jest bo pamięci cieniutko wypadają porównując do 939 a za leprze trzeba płacić,po drugie co oznacza "AM2 przyszłościowe"???????? zanim podstawka dojdzie do wyższej wydajności niż 939 to będzie koniec AMD ze względu że Intel napewno coś wypuści na rynek a AMD niestety jeżeli pozostanie przy AM2 to zostanie dalej niż kiedykolwiek za INTELEM.Z tym AM2,AMD nie popisało się zbytnio robiąc większe zamieszanie tymu "co wybrać??,itd." niz pozytku.Ja bym inwestował w 939 a za pół roku zobaczy się :)

Edytowane przez ExodusXXL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

ExodusXXL

Dokladnie, ciagle czekaj i czekaj, jakbym tak podchodzil do takich spraw, to nigdy bym chyba kompa nie ulepszal bo ciagle cos wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAcie racje ale jak wejdzie conroe to AMD wprowadzi dzien później ogólne obniżki. Ja sam zamerzam pozbyć sie mojego cpu i mobo ale zamist tego kupić coś do 300-400 zł :) bo i tak niegram na na Voodoo 3 za dużó niezrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie CONROE i wybrani żucą sie na niego to AMD obnizy ceny a jezeli obniży i wszystko co AMD ma w swojej ofercie będzie taniej niż Conroe i inne procki Intela napewno ja żuce się na takie cos chociażby:)

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939) lub coś wyższego :wink:

Ale na Boga napewno nie zmienie platformy na AM2 czy coś "INSZEGO" bo bym był kompletnym Idiotą zmieniając coś co nie jest słabe na coś co nie jest leprze a napewno nie ma nic co by tego potrzebowało np.: Procki 5GHz(po co to komu?? :mur:

 

Ortografia coś słabo, że o interpunkcji nie wspomnę. :? // Crosis.

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie CONROE i wybrani żucą sie na niego to AMD obnizy ceny a jezeli obniży i wszystko co AMD ma w swojej ofercie będzie taniej niż Conroe i inne procki Intela napewno ja żuce się na takie cos chociażby:)

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939) lub coś wyższego :wink:

Ale na Boga napewno nie zmienie platformy na AM2 czy coś "INSZEGO" bo bym był kompletnym Idiotą zmieniając coś co nie jest słabe na coś co nie jest leprze a napewno nie ma nic co by tego potrzebowało np.: Procki 5GHz(po co to komu?? :mur:

uwazasz ze tylko glupi biora am2?

 

to brac ten nie nowy ale wporzadku s939?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu kupil w esc.pl Athlona 64 3500+/ASRocka 939Dual-SATA2

 

na dzien dzisiejszy ten athlon jest bardzo tani w tym sklepie... kosztuje az 459 zl, wydaje mi sie ze jest to promocja tego sklepu bo nawet znajduje sie on w prawej tabelce

 

zreszta w wiekszosci sklepach cena ocyluje w granicach 600 zl a nawet wiecej w innych (komputronik = 739 zl)

 

z uwagi na to, ze mozesz wydac tylko 900 zl to pchanie sie w Conroe nie bedzie dobrym wyjsciem chyba, ze bedziesz mial wiecej kasy

 

AM2 w podobnej cenie co ten s.939 wydajnosciowo bedzie gorszy

 

mozesz jeszcze poczekac i jak dostaniesz przyplyw kasy to kupic Conroe lub jakiegos X2 na socket 939 lub AM2

 

@edit

 

ba wlasnie zauwazylem, ze w esc.pl Athlon 64 3800+ kosztuje nawet 590zl wiec tez bardzo tanio... ow sklep chyba jako jedyny w Polsce wprowadzil tak szybko obnizki modeli 3000-3800

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w esc rownie tanie sa procki na AM2 (ceny takie same jak na 939) lecz ram... on wszystko psuje, rowniez slabe kontrolery pamieci, jak i biosy/moba

 

pozadny ddr2 kosztuje juz troche... wiec lipa, moze za miech/dwa AM2 bedzie czyms interesowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie lub po rozkreceniu, czyli naprawieniu tego co jest lipne teraz w prockach (np. kontroler pamieci)

 

procki na socket 754/939 na poczatku tez nie ownowaly wydajnoscia... dopiero z czasem sie cos ruszylo

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie CONROE i wybrani żucą sie na niego to AMD obnizy ceny a jezeli obniży i wszystko co AMD ma w swojej ofercie będzie taniej niż Conroe i inne procki Intela napewno ja żuce się na takie cos chociażby:)

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939) lub coś wyższego :wink:

Ale na Boga napewno nie zmienie platformy na AM2 czy coś "INSZEGO" bo bym był kompletnym Idiotą zmieniając coś co nie jest słabe na coś co nie jest leprze a napewno nie ma nic co by tego potrzebowało np.: Procki 5GHz(po co to komu?? :mur:

 

Ortografia coś słabo, że o interpunkcji nie wspomnę. :? // Crosis.

A co to ma być EMPIK?? :mur:

Co do tematu moim zdaniem tak jeżeli ktoś przesiada się z 939 na AM2 to robi to z dwóch powodów

1.Jest :mur:

2.Nudzi mu się

 

Co do wyboru socketu to trzeba samemu wybrać co zdrowsze 939/sprawdzony,nienajgorszy,wystarczający czy AM2/niewypał AMD,niedopracowany pod względem DDR2,jak narazie brak płyt głównych kiedy się pojawią jakieś nowości to już AMD bedzie miało nowy socket

Edytowane przez ExodusXXL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

spokojnie kolego... zyjesz w Polsce i powinienes umiec wypowiadac sie po polsku wszedzie, nie tylko na jezyku polskim

 

po drugie dobrze, ze Ci moderator zwrocil uwage, bo na tym forum sa tez mlode osoby, ktore moga uczyc sie takich bykow

 

po trzecie zagladajac w twoj profil zauwazylem, ze juz masz dosyc wiosen na karku, a tym postem zachowales sie jak 12 letni szczeniak (jednym slowem zal)

 

nastepnym razem nie chcij za duzo tylko mysl...

 

OT KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]ty człowieku chyba nie rozumiesz jednej rzeczy. jak zapewne zdajesz sobie sprawę większośc ludzi jest tzw. wzrokowcami. oznacza to w praktyce ze jezeli bedą nonstop czytać wyrazy z błędami to w końcu sami zaczą popełniać te błędy. Administracja wraz z moderatorami stara sie tego uniknąć a najprostszym sposobem na zmotywiwanie cię jest zawstydzenie.

 

aha - pamiętaj że jesteś gościem na tym forum i należy sie odrobina szacunku gospodarzom[/OT]

 

kontynuująć myś przewodnią tematu - AM2 wcale nie jest takie złe. przesiadłem się z opterona 144, dfi i winbondów na mobo asusa, athlona 3000+ i 2gb ddr2 800. zmiany w zupełności nie żałuję. proc bez problemu osiąga CAŁKOWICIE stabilne 2925 mhz

 

EDIT

DarkArrow - ubiegłes mnie ;)

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo gdybys przetestowal asrocki na uli 1695/1697 jestem ciekawy czy sa tak samo dobre jak na s.939... jesli tak to wszystkie gigabyte/msi i wiele mniej ciekawych plyt bedzie w cieniu asrocka :)

 

mowa oczywiscie o tym mobo: http://www.asrock.com/product/AM2XLI-eSATA2.htm

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...