Skocz do zawartości
dobo90

Asrock Am2xli-esata2

Rekomendowane odpowiedzi

AsRock juz przygotowal nastepce swojego udanego poprzednika - AsRock'a 939SLI-eSATA2. Plyte glowna mozna juz kupic w Komputroniku. Jakby ktos posiadal ta m/b to niech ze swojej laski podzieli sie informacjami na jej temat.

 

Specyfikacja plyty glownej ze strony AsRock'a:

 

* Socket AM2 for AMD Athlon™ 64FX / 64X2 / 64 and Sempron processors

* ULi M1697

 

1. Supports FSB 1000MHz (2.0GT/s), Hyper-Transport Technology and AMD Cool 'n' Quiet Technology

2. Untied Overclocking : During Overclocking, FSB enjoys better margin due to fixed PCIE/ PCI Buses

3. Supports Dual Channel DDRII800/667/533, 4 DIMMs slots, with maximum capacity up to 8GB

4. Hybrid Booster - ASRock Safe Overclocking Technology

5. Supports Dual Graphics XLI

6. PCI Express x16 slot for VGA interface

7. PCI Express x 8 slot, to adopt 2nd PCI Express x 16 VGA card and other PCI Express x4, x2, x1 interface cards - 2 x PCI Express x1 slots

8. 4 ports of Serial ATA II 3.0Gb/s, support RAID (RAID 0, 1, 0+1, JBOD and RAID 5), NCQ, AHCI and "Hot Plug" functions, 2 ATA 133 IDE ports

9. 2 ports of eSATAII 3.0Gb/s (shared with 2 SATAII ports), support NCQ, AHCI and "Hot Plug" functions

10. HDMI_SPDIF header, providing SPDIF audio output to HDMI VGA card, allows the system to connect HDMI Digital TV/projector/LCD devices.

11. 7.1 Channel with High Definition Audio, 10/100 Ethernet LAN

12. Windows Vista™ Premium Logo Hardware Ready

13. ASRock 8CH_eSATAII I/O: 2 eSATAII ports, HD 7.1 channel audio jacks

 

Wiecej informacji na: http://www.asrock.com/product/AM2XLI-eSATA2.htm

 

Zdjecie:

Dołączona grafika

Edytowane przez d0b0c0p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle, troche drogi, ale jest sli. Nie wiem czy będzie następca 939dual-sata2 bo nie widziałem jeszcze żadnej płyty na AM2 z AGP... <_< ja czekam na DFI

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

250zł to jest drogo? nie uważam, chetnie bym ją kupił, ale ponad 300 stbailnie, zawsze 24/7 ciągła bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic lepszego w tej cenia na AM2... jedyna ciekawa oferta to asus za 700 zl

 

jesli ten asrock zapewnia takie samo oc jak na 939 to wszystkie gigashity/msi i inne takie w podobnych cenach moga isc do lamusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba niedlugo wezma ja dla kumpla chce zrobic maly upgrade sprzetu i nie chce ladowac kasy w ddr I wiec padlo na AM2. Hardkorowego oc robic nie bedziemy , ale sprubujemy z niej cos wycisnac ;)

I jak?Masz już tą płytke? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumpel juz tydzien czeka az mu komputronik zamowienie zrealizuje.

Czekam :) Jak tylko będziesz wiedział coś to pisz. Szczeglnie chodzi o bios - czy rozbudowany oraz możliwości o/c. Również z czym ma problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jeden uzytkownik mial juz fsb 34x... jak mnie pamiec nie myli

 

przy dobrym biosie pewnie da rade te 400 wyciagnac (tak jak przy 939Dual'u)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no mi śmigało 340, ale nei wiem czy do konca stabilne, bo wyłaczyłem sp 2004 po 20 minutach, musze sprawdzic ile wyciaga bez włączonej dzwiekówki, moze dzisiaj wieczorem to zrobie i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi śmigało 340, ale nei wiem czy do konca stabilne, bo wyłaczyłem sp 2004 po 20 minutach, musze sprawdzic ile wyciaga bez włączonej dzwiekówki, moze dzisiaj wieczorem to zrobie i dam znac

A masz tego mobacza?

To nawijaj jak się sprawuje etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba musi miec jak napisal, ze dzisiaj testnie fsb 340 bez wlaczonej integry :)

To było pytanie retoryczne :]

 

HTT 340 nie jest najlepszym wynikiem...

 

A jak ze zmianami V na tej mobo? Jaki ma zakres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no wiesz Tunningkomp jak na płyta za ciut ponad 250zł, gdyby inne na am2 były dobre, ale nie bardoz, tnz są tez dobre, ale jaka cena

reglacja dla pamieci - brak, nie mozna podnsoic napiecia, moze w innym biosie

regulacja dla proca +0.05 od standardowego napiecia procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Tunningkomp jak na płyta za ciut ponad 250zł, gdyby inne na am2 były dobre, ale nie bardoz, tnz są tez dobre, ale jaka cena

reglacja dla pamieci - brak, nie mozna podnsoic napiecia, moze w innym biosie

regulacja dla proca +0.05 od standardowego napiecia procka

To kaszana. Spróbuj na innym biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...