Skocz do zawartości
tumeks

Knights

Rekomendowane odpowiedzi

Brak jakichś dokładniejszych informacji o grze. Tylko krótki zdawkowy opis. Mnie to zniechęciło... Napisz coś ciekawego, daj jakieś screen'y i będzie o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod gry w całości autorski? Ile czasu zajęło tworzenie?

 

Stronka nie najwyższych lotów, nie podoba mi się szata graficzna i bardzo małe info o grze, już nie mówiąc o jakimś tutorialu dla początkujących ;-)

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem szlachcica i teraz zejść poniżej 50% nie mogę ;P

Aha, zapomniałbym :) - CENY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu wszystko jest takie drogie ? To jest serio przesada. Człowiek się męczy żeby zebrać

50K (mój max który uzbierałem) a tutaj widzi że fajne rzeczy to 100K kosztują....

I te umiejętności po 325000 - człowieku, trochę przystopuj z cenami ! :|

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz, ja za pierwszy atak dostalem 56 zlota. Pracowalem przez 4 godziny i nic kasy nei dostalem? Kim najlepiej grac? Czlowiek straznik (aktualnie). Ile mozna miec postaci na jednym koncie? I czy da sie druga postac zalozyc.

 

 

Skasuj konta niko2003 i niko (login)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! no wiec tak porpawiłem pełno literówek!, pewnien garfik zrobił mi nowe logo oraz banner i button - dodałem kilak nowych funkcji w grze (np. dzienniczek), a co najwazniejsze zwiekrzyłem złoto i exp od potworka :). Zapraszam do dalszej ocenki - www.knights.pl

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz fajniej grafika na głównej wygląda!!! Tylko motyw w tle strony jakoś mi do gustu nie przypadł, ale to może przez to że grymaśny jestem!

Gierka fajna, ale nie mam na to czasu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

troche wolno teraz ta strona dziala :] na jakim laczu ja trzymasz? czy gdzies na hostingowanym? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem takie dane jak nazwisko nie powinny być ujawniane zresztą nigdzie przy rejestracji nie było mowy o sposobie wykorzystywania danych osobowych.

 

Ogólnie gierka fajna zrobiłes kawał dobrej roboty, ale niektóre nazwy są jakieś zbyt pospolite (sklep)

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.proponuje dac inny rysunek na stronei startowej, bo na 1szy rzut oka ten koles jest zniekształcony/niewymiarowy :) bo blizszym przypatrzeniu jest ok :) tez tak macie ? ;]

2.tło zrobione jest z napisu na texturze na błekitnym tle, lepiej by wygladało: niebieski napis na niebiesiej texturce ( czyli bez zmian ) ale na białym tle ? prawda koledzy?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasuj konta niko2003 i niko (login)

 

Wiesz trochę amatorsko zagrałeś? Powiedziałem do kasacji, zaplaciłem 3 złoty za szlachcica na koncie numer 3 (przez ponad 10 dni Kinghts było wyłączone), a teraz pisze konto zablokowane?

 

To wuz albo przewóz? Szefie

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...