Skocz do zawartości
Lumpy

Dell Xpsm1710

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, nie podejmiemy za Ciebie decyzji, mozemy co najwyzej doradzic. I wlasnie to robimy, doradzamy, ale skoro uparles sie na XPSa to dalsza dyskusja nie ma sensu. Czy 7900 jest taki jak 7800GTX? Moze i tak, mi sie wydaje ze jednak bedzie wolniejszy bo ma mniej potokow, architektura nie jest tak inna zeby zniwelowac ta roznice. Czy warte jest 1500 wiecej?! Moze i warte, dla kogos kto chce absolutnie najwieksza wydajnosc to doplaci i 3000 zeby miec te 5 klatek wiecej. Wiec tak jak mowie : musisz podjac decyzje i tyle, jak facet. Ja i samedi polecamy Ci Rocka. Nie chcesz Rocka, ok. Bierz XPSa i konczymy temat.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e wlasnie zapomnialem o jednym, mianowicie directx 10 i geforce 8XXXX kiedy mozna sie spodziewac premiery tych kart, nie wiem czy sie nie wstrzymac z zakupem (podobno we wrzesniu jesli dobrze pamietam ma byc premiera nowego ukladu nvidi , moze pazdziernik). Przyznam ze kwota 9000 zl to troche duzo, jesli wyjdzie kilka miesiecy pozniej nowy gf z obsluga direct 10. Boje sie ze moze sie znaczaco odbic na spadku wartosci tego laptopa. Ehmmm . Co wy na to?

Laptopa kupilbym za miesiac, nie wiem co teraz, czy sie wstrzymac troszeczke do wrzesnia (mam narazie psx2 i kupe gier wiec mam w co grac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta : z zakupem sie nie czeka. Jak chcesz kupic to kupujesz to co jest teraz. Nowe grafy wyjda pewnie w okolicy poznej jesieni, znaczy inaczej : wtedy bedzie premiera. Dodaj do tego najmarniej miesiac, moze dwa i wtedy powinienes miec PIERWSZE maszynki z nowymi kartami. Poza tym nie wiem czy wiesz ale DX10 bedzie dostepny TYLKO z Vista, powinienes o tym pamietac. Takze optymistycznie zakladajac, zakupu dokonasz najmarniej za pol roku, nawet troche wiecej. Na twoim miejscu bym nie czekal i bral teraz 7900GTX i juz. Nie zapominaj ze ceny kart na poczatku i tak beda bardzo duze (raz ze nowe, dwa ze pierwsze z obsluga DX10). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to twoja decyzja, ja osobiscie z przesiadka poczekam conajmniej pol roku, moze rok od premiery. Za duzo niewiadomych, poza tym fakty o tym systemie nastawiaja mnie na chwile obecna dosc sceptycznie. Ale to jakby nie temat do dyskusji o tym, krotko : albo teraz bierzesz 7900gtx albo czekasz 6-8 miechow i kupujesz co innego (o ile bedzie i o ile bedziesz cie stac).

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem cos ciekawego mianowicie HP NX9420 . Ma on 17 calowa matryce wuxga+ czyli spelnia moje wymagania ale cena- 6200 PLNOW hmmm, to mi sie widzi:D do tego polska gwara.

Tylko ze grafika slabsza bo radeon 1600. Mastha czy ta grafa jest wystarczajaca do najnowszych tytulow? Wiem ze to nie geforce 7900 gtx ale roznica w cenie bardzo spora, glownie w lapie mi chodzi o 17 cali i wuxga+ minimum, a grajac moge zrezygnowac z kilku detali. sporo bym na tym oszczedzil. Jak wyglada jakosc wykonania w przypadku hp? Nie mialem jeszcze w rekach lapa HP. Co wy na to? Cena wydaje sie perfekcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest wrecz podejrzana, ale sprzedawca ma prawie 10 000 pozytywow. Taniutko, za okolo 5300 zl dostaje 7900 gs i matryce wuxga!!!!!!!!!!!!!! jep ;) kupuje w przyszlym tygodniu ;) Daruje sobie xps'a . Tylko czemu tak tanio???? Cos z nim nie tak moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest wrecz podejrzana, ale sprzedawca ma prawie 10 000 pozytywow. Taniutko, za okolo 5300 zl dostaje 7900 gs i matryce wuxga!!!!!!!!!!!!!! jep ;) kupuje w przyszlym tygodniu ;) Daruje sobie xps'a . Tylko czemu tak tanio???? Cos z nim nie tak moze?

Jakbyś dobrze czytał opis aukcji, to zauważyłbyś, że laptopy te, są to nieodebrane/odwołane zamówienia... Dlatego tak tanio.

P.S Trzeba dobrze czytać opisy, bo czasami zdarzają się tacy, co sprzedają np same pudełka od sprzętu. Gość ode mnie z pracy, stał się w taki sposób szczęśliwym posiadaczem pudełka po X360. Nie mógł nic zrobić, bo informacja była zawarta w treści aukcji. Ale był tak napalony, że nie widział ;), że jest drobnym maczkiem na końcu napisane "sprzedaje samo pudełko" .

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, biore;) wzialem opcje kup teraz, w przyszlym tygodniu bedzie wszystko zalatwione. Oby wszystko bylo ok, bedzie to moj pierwszy zakup na e-bayu;)

 

a jest w opisie ze anulowane zamowienia, troche za bardzo sie napalilem;) dobra tym postem przestaje was meczyc;) dzieki za cierpliwosc, nastepny post to bedzie (mam nadzieje) recenzja. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupicie to czekam na reckę,włącznie z przebiegiem zamówienia. Sam się nad tym lapkiem zastanawiam...

ja wlasnie nie wiem czy zamowie na ebayu i wplace hajs na konto czy moze pojade do tego goscia osobiscie i odbiore sprzet bo jednak jakby nie bylo 1500£ to droga nie chodzi

 

pozatym nawiasem mowiac wolalbym od XPS'a normalnego Inspiron'a. jakos nie bawia mnie ten xps, nawet jesli zamiast 7900gtx bylby 7800gtx ;]

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok, ja nic nie mowie, chcialem tylko zeby bylo poprawnie. BTW ja tez wolalbym Inspirona niz ladowac kase w XPS ;)

wg. mnie lepsze w inspironie jest to ze brak mu swiecacych bajerow ktore sa w XP$'ie, dzieki temu (tak mi sie wydake) bateria powinna trzymac dluzej. Ale jeszcze nie mam co gdybac laptok bede kupowal najwczesniej za ok 2,5tyg bo musze poczekac na kolejna wyplate. Wogole to ciekawe jak tam Lumpy. Kupil tego laptopa czy nie kupil?

 

czekam caly czas na jakies info ;-)

 

na chwile obecna jakbym mial kase to bym kupil -> http://cgi.ebay.co.uk/Dell-XPS-M1710-2-0Gh...1QQcmdZViewItem napewno takiej specyfikacji bede sie trzymal, chociaz nie ukrywac ze wolalbym proca 2,16 ;-) ale ten tez nie bedzie zly.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec mam to cacuszko i jestem caly szczesliwy. |Wszystko smiga jak marzenie. Do tego ten dual core cos pieknego:D Po delikatnym oc mam 3dmarku 2006 4000 pkt:D Matryca piekna. Wszystko cudnie. Recka w przygotowaniu. Jesli ktos sie wacha kupic- powiem tylko ze bierzcie a nie bedziecie zalowac. Pozatym na ebayu angielskim bardzo tanio. Za 5300 zl WUXGA 17 cali, core duo, i 7900 GS. Cena cudo. Dodam tylko ze ta grafa to minimalnie gorszy 7800 GTX (mysle ze nieodczulbym roznicy podczas grania). POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko samozapłonów laptopów Dell

W związku z kolejnymi doniesieniami na temat samozapłonu laptopów, Dell zdecydował wymienić ponad 4 miliony wadliwych baterii.

Firma apeluje o zwrot baterii produkowanych przez Sony, montowanych w notebookach serii Latitude, Precision, Inspiron oraz XPS, sprzedanych pomiędzy kwietniem 2004 a 18 lipca 2006.

 

Według dochodzenia przeprowadzonego przez Della i amerykańską Consumer Product Safety Commission, powodem samozapłonu jest niedostateczne zabezpieczenie ogniw – po pewnym czasie użytkowania, uszkodzona zostaje izolacja baterii i następuje spięcie, którego rezultaty już znamy.

lepiej odeslij baterie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...