Skocz do zawartości
MeWho

Najbardziej Oczekiwane Mmorpg

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej oczekiwane MMO

 

Jak w temacie Panowie i Panie – czy jest jakiś MMORPG na jaki czekacie. Czytacie Newsletters obgryzacie pazury i z wypiekami na facjacie mruczycie do monitora “No kieeedy to będzie” ?

 

Temat nie jest żadnym poradnikiem ani tym bardziej przewodnikiem po świecie MMO. Zwracam jedynie uwagę na wyrózniające się z masy zapowiedzi perełki. Zachęcam do czytania informacji na oficjalnych stronach oraz tzw. Fansites

 

 

 

Oto moje TOP 3.

 

Bezapelacyjnie NAMBER ŁAN

 

1.Darkfall Online – z zapowiedzi wynika, że mamy wreszcie następcę nieśmiertelnej Ultimy przy czym graficznie bije na głowę masę CRPG dla Single Player. Ogromny świat fantasy, kupa przedmiotów – własny wyrób, crafting, open PVP, niespotykana w dzisiejszych tytułach wolność interakcji z otoczeniem, okręty i zabawa ( albo i nie zabawa :) ) w piratów, możliwość zakupienia domów, zamków\warowni, oczywiście tworzenie gildii, rozbudowany handel i rzemiosło, ujeżdżanie :P zwierzaków – konie, dzikie świnie itd.

Na koniec chyba najważniejsze:

Tutaj nie będzie miejsca dla armii LOLków, cheaterów, noobów i wszelkiej maści dzieci neostrady. To pierwszy prawdziwy RPG robiony przez fanów MMO dla fanów tegoż gatunku.

Koniec z H&S - pogonią za lvlami, za milionami hiper mega rzadkich przedmiotów, wreszcie będzie można odgrywać rolę postaci prowadzonej przez siebie

 

Beta – prawdopodobnie II kwartał 2007, ale nic pewnego :)

Oficjalna strona: >>KLIK<<

Oficjalny filmik: >>KLIK<<

Jeszcze jeden ( krótki ): >>KLIK<<

 

2.Age Of Conan

W tym przypadku to raz: sprawa sentymentu do serii o mega bohaterze Conanie – Co to nie jedną pannę miał a i siekać potrafił. Dwa: wspaniały i dopracowany gł. graficznie MMO animacja postaci i zwierzaków powala, bardzo realistycznie się to prezentuje. Oczywiście Open PVP – podaję inf. Ponieważ to własnie na walkę pomiedzy graczami największy nacisk położyli twórcy – ma być bardzo efektownie, dynamicznie i... brutalnie :D

 

 

Beta. - terminu nie podam, bo i tak przełożą :)

Więcej szczegółów na: >>KLIK<<

Filmiki ( E3 ):

 

3.Warhammer Online

 

Chyba nie muszę przedstawiać :) MMO na podstawie jednego z najpopularniejszych RPG.

Atmosferą nawiązuje raczej do “bitewniaka” - estetyka wręcz żywcem wzięta. Cóż dla jednych jest to zaleta dla innych wada. Mnie ( i nie tylko mnie ) na pierwszy rzut oka momentalnie kojarzy się od razu z WoW – taki lepszy od pierwowzoru klon tego MMO. Ogromną zaletą wg mnie to humorystyczne podejście do tematu - postaci karykaturalne, charakterologia ras z przymrużeniem oka.

 

Beta – rok 2007 – tak po prostu, ale stawiam na drugą połowę.

Oficjalny sajt: >>KLIK<<

Filmik ( E3 ): >>KLIK<<

 

 

I to by było prawie na tyle...Gdyby jeszcze nie żal po świetnym polskim projekcie jakim był Sigonith http://www.sigonyth.com/

 

I tak sobie myślę, że skoro w najbliższym czasie będzie AoC to może rodzimy twórcy mając do dyspozycji odpowiednie fundusze i public relations pokusiliby się o MMORPG z magicznym Thorgal w tytule?

Edytowane przez MeWho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wow: bc - bo to wow ;]

2. dfo - duzo os. czeka na mmorpg z prawdziwego zdarzenia

3. wo - tylko z ciekawosci, nie bede w to gral, bo jadnak nie podoba mi sie podzial calej gry na instancje

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wow: bc - bo to wow ;]

2. dfo - duzo os. czeka na mmorpg z prawdziwego zdarzenia

3. wo - tylko z ciekawosci, nie bede w to gral, bo jadnak nie podoba mi sie podzial calej gry na instancje

Wszystko juz podałem. Odpalałeś linki?

 

Ad3. Faktem jest, że zanim ostro nie potetstuję to im nie zapłacę :) podobnie jak było z DDO - wytrzymałem ok 2 tygodni na beta testach po czym zrezygnowałem - cukierkowe heroic fantasy to nie dla mnie.

Edytowane przez MeWho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz podałem. Odpalałeś linki?

Faktycznie. ;]

 

Ja tam czekam na star treka online i to jest dla mnie naj naj oczekwiany mmorpg...;]

Betatesty podobno jeszcze w roku 2k6

Cala gra bedzie sie sprowadzala do rozmow, im jestes bardziej wygadany tym wiecej xp dostajesz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na star treka online i to jest dla mnie naj naj oczekwiany mmorpg...;]

Betatesty podobno jeszcze w roku 2k6

Z naciskiem na podobno ;) Ja bym na wcześniej jak 2007 nie liczył. A poza tym z dwojga złego wole tematykę GW niż STreka. Dla maniaków zapowiada się naprawde ciekawie.

 

A jak wam sie podoba ( a raczej podobal ) SIGONYTH.

Edytowane przez MeWho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Warhammerem jest taki problem, ze ten setting startowal jako dark fantasy, zreszta bitewniak nadal troche trzyma ten klimat, choc autorzy nieodmiennie dryfuja w strone "warcraftowosci" (bardziej kolorowo i troszke humoru).

 

WO juz raz zostal skasowany, teraz odzyl - mam nadzieje, ze nie odbije sie to na nim negatywnie, choc i tak moja przygoda z ta gra skonczy sie na trialu (z sentymentu do gry figurkowej).

 

Troszke odbiegne od tematu, ale sa trzy settingi, w ktorych chcialbym zobaczyc MMO: Battletech, Warzone i Warhammer 40k (w tej kolejnosci).

Dwa pierwsze sa badziej "upolitycznione" (tzn. fabula zawiera duzo elementow polityki, konflikty i ukladziki pomiedzy frakcjami), co pozwala na wieksze zroznicowanie wsrod graczy i byc moze wprowadzenie jakichs zaleznosci miedzy frakcjami, do ktorych nalezec beda gracze. Przy czym pod haslem Battletech rozumiem nie tylko walki mechami - choc i te powinny sie w grze znalezc.

WH40k to w zasadzie "wszyscy przeciwko wszystkim" i torche trudno tu sklecic cos sensownego.

 

To taki moj maly wishlist :) Po cichu licze, ze moze ktos kiedys wpadnie na taki pomysl :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT] @costi

Cóż dla mnie to właśnie “młotek” był wręcz wzorem dark fantasy a przy tym podczas pisania scenariuszy kampanii dawał duże pole manewru w tematyce społeczno-politycznej.

Bo z jednej strony brutalne, bez żadnych zahamowań i reguł, wciąż przeciągający na swoją stronę nazwijmy go ogólnie chaos. A z drugiej strony Stary Świat z panującym Imperium w większym czy mniejszym stopniu podporządkowującym sobie inne kraje – Kislev, Bretonia, Ksiestwa....

Chaos aby przyspieszyć i tak przesądzony ostateczny koniec cywilizacji musiał ( co nie przychodziło mu trudno ) przeciągnąc na swoją stronę ludzi czy też “nie ludzi” władzy Starego Świata. Polityka to przecież najlepsze narzędzie to siania niezgody, zaostrzania lokalnych konfliktów, walk rasowych itd. Przepych i bogactwo rodów rządzących, kupców i zdziczenie wykorzystywanej biedoty – skad my to znamy? Taki dla mnie był i zawsze będzie pierwszy Warhammer – WHFRP. Natomiast to bitewniak wprowadził swoja estetyką ( figurki, machiny ) dużo humoru do rozgrywki i wg mnie WHO opiera się głownie na tymże produkcie.

 

Co do Battletecha i “Ważone” hm... z tego co pamiętam był\jest jakiś MMO z mechami w roli głownej ( jak znajdę to dam znaka ). Ważone ( bitewniak ) jeśli toto rozwiniecie tematu karcianego DoomTrooper to ja dziękuje z tymi Bauhausami, Cybertronikami to nie dzięki – mam uraz OSTATECZNY wyniesiony z karcianki. WH40K nie siedzę w temacie głęboko, ale jak mniemam dalej ciągnięty jest konflikt Chaos vs Stary ( Nowy ) Świat – szkoda, bo to trąci mi telenowelą :)

Kończącym wątkiem - zaznaczam krótkiej historii świata Warhammera - musi być zagłada przy tak ogromnej przewadze przeciwnika, kwestia kilku dziesięcioleci. Stąd moja niechęć do połączenia słów Warhammer i 40K :) Taka to już konserwa ze mnie.

[EOT]

 

Pamiętajmy jednak, że to ma być MMO i wydawca musi zarabiać na swym produkcie, więc aż takie odwzorowanie “klimatu” byłoby samobójem marketingowym.

 

Brakuje porządnego MMORPG SF lub CyberPunk – to już tak odchodząc od fantasy.

Miała być tego namiastka w Sygonith, ale umarł śmiercią w Polsce naturalną.

 

Jeszcze na koniec: EA wykupił Mythic, nie wróży to nic dobrego tej grze...Skoro taki gigant pokusił się o kolejnego po niewypale LOTR masiva to będzie to wręcz kopia WoW czyt. sprawdzona na graczach komercyjna maszynka nastawiona głównie na młodszych graczy.

Szkoda.

 

BTW. Ukazał się nowy artykuł o Age of Conan >> L I N K

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za takie dampnięcie wątku, ale news jest dość istotny dla osób czekających ( chyba są tacy na PPC ? ) na ten mmo.

 

Źródło Cenega

Age of Conan: Hyborian Adventures - nowa gra firmy Eidos Interactive w naszym planie wydawniczym

 

Jako wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce, mamy przyjemność poinformować, iż do planu wydawniczego naszej firmy trafiła nowa gra RPG współwydawana przez Eidos Interactive i Funcom - Age of Conan: Hyborian Adventures. Gra oparta została o przygody Conana - słynnego bohatera z Cymerii, stworzonego przez niezwykle popularnego w Polsce pisarza fantasy - Roberta E. Howarda. Przygody Conana stały się niezwykle popularne dzięki licznym publikacjom, m.in. komiksom i książkom szeroko dostępnym dla polskiego czytelnika. Na gracza czekają rozległe tereny, przepiękny silnik graficzny, możliwość rozwoju postaci oraz rewolucyjny system Real Combat, pozwalający na niezwykle realistyczne prowadzenie walki.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, imo ta gra to nic ciekawego.

Teraz cos milego. W przyszlym roku, w 10 rocznice wyjscia gry ultima online, origin wypusci nowa wersje gry, na nowym silniku graficznym, ale ze starym klimatem.

 

Info: http://www.uo.com/uokr/UOKR/UOKR.html

 

A tutaj 3 screeny z serwera uo.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Czyz nie wyglada kozacko ? Zapowiada sie powrot do przeszlosci, najbardziej klimatyczna i rozbudowana gra mmorpg w historii powraca, syci. :D

Wiecej info na dzien dzisiejszy nie ma, ale mam nadzieje, ze origin tego nie spierniczy, bo nie daruje i nabije na pal.

 

A tak poza tym to czekam tez chyba na darkfalla, ale to tak z czystej ciekawosci, bo i tak wole uo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wyroslem z tego typu gier (farmuchow) jak wow i l2 etc. , wreszcie. :P

Teraz wole cos ambitniejszego a jako, ze nic takieo na rynku nie ma to czekam na ww. tytul. ;]

 

Niko2003 zagraj sobie w uo albo na offie (trial), albo shardzie, zobaczysz gre, ktora zapoczatkowala galaz gry mmorpg i ktora oferuje do dnia dzisiejszego wiecej, niz najnowsze produkty... o ile nie przerazi cie grafa i sterowanie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak nicko czekam na lineage3 ktory podobno ma wyjsc w lutym przyszly rok tak glosza niektorzy poki co wyszlo l2c5 w sumie radykalnych zmian nie ma jak to w kazdej kronice przydaloby sie juz cos nowego bo grac w to 3 lata:) wszystkimi klasami to juz nuda :) lvelowanie i na a rene i pk i pvp:) czekam na nowe klasy na wiecej skili wiecej broni i zbroji lepszy tryb pvp:) . L3 mam nadzieje ze spelni moje oczekiwania poki co nie znalazlem zadnej konkretnej gierki mmorpg silkroad heroes to wszystko sie ladnie prezentuje ale odbiegaja od lineage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawdopodobnie L3 tak szybko nie ukarze sie.Z nieoficjalnych informacji (nie potrafie teraz odszukac zrodla) Lineage II bedzie rozwijane az do C10.

Moja lista oczekiwanych mmo wyglada nastepujaco.

 

1. Darkfall - daruje sobie krotki opis , wszystko co najwazniejsze napisal MeWho.

2.Pirates of the Burning Sea - mmo w zadko spotykanym klimacie srodziemnomorskim, gra zapowiadana przez tworcow na prawdziwa rewolucje.Oficjalna strona Klik

 

Czy gry wymienione tutaj przez nas okarza sie naprawde rewolucyjnymi/przelomowymi czas pokarze. Niech przykladem posłuży ArchlordOnline , gra istniejaca na rynku koreanskim juz jakis czas , 'zaimpletowana' przez Codemasters na global. Mial byc wielkim hitem , oficjalne forum az wrzalo przed open beta. Co sie stalo potem ? Spora czasc beta testerow byla oburzona tym ,iz tak SLABA gra ma posiadac abonament. Jak widac marketing i obietnice robia swoje, zatel lepiej przestac niezdrowo podniecac sie screeanami i informacjami na oficjalnych stronach i poczekac az gra bedzie w OB , takie jest moje zdanie na ten temat :wink:

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Wiem wiem... Jednak mimo zapowiedzi nowej UO mam spore wątpliwości kiedy i czy w ogóle zagramy w tego mmo.

Gralem kupę czasu na starych Ultimach i prawdę powiedziawszy z biegiem czasu jakość szardów leciał na łeb.

Zastępy LOLkow dodatkowo skutecznie odstraszyly mnie od tego tytułu.

Co do klimatu...Ultima ma to do siebie, że trzymanie go zależy od GMów i samych graczy.

 

Na koniec. ath ( leniu :D ) weź Ty sobie poszukaj gameplayow na youtube.com z AOC a zmienisz zdanie co do wyjątkowości tej gry ;)

Znajdź sobie motyw z łucznikiem polującym na innego gracza.

 

@SPY_NET

1. SUN ma tyle wspolnego z RPG co Kalonlie, MU, tibia, Knights Online lub \ i masa kitajskich H&S.

Nie mam czasu na [ciach!]ły i bicie lvli całymi dniami :D

2. Nie jestem MeHow ( proszę to poprawić )

3. Do Piratów od jakiegoś czasu rozdają klucze do bety hmm... czekam od 6 miechów na zaproszenie.

Zapowiada się wyśmienicie.

 

Na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Wiem wiem... Jednak mimo zapowiedzi nowej UO mam spore wątpliwości kiedy i czy w ogóle zagramy w tego mmo.

Gralem kupę czasu na starych Ultimach i prawdę powiedziawszy z biegiem czasu jakość szardów leciał na łeb.

Zastępy LOLkow dodatkowo skutecznie odstraszyly mnie od tego tytułu.

Co do klimatu...Ultima ma to do siebie, że trzymanie go zależy od GMów i samych graczy.

 

Na koniec. ath ( leniu :D ) weź Ty sobie poszukaj gameplayow na youtube.com z AOC a zmienisz zdanie co do wyjątkowości tej gry ;)

Znajdź sobie motyw z łucznikiem polującym na innego gracza.

 

@SPY_NET

1. SUN ma tyle wspolnego z RPG co Kalonlie, MU, tibia, Knights Online lub \ i masa kitajskich H&S.

Nie mam czasu na [ciach!]ły i bicie lvli całymi dniami :D

2. Nie jestem MeHow ( proszę to poprawić )

3. Do Piratów od jakiegoś czasu rozdają klucze do bety hmm... czekam od 6 miechów na zaproszenie.

Zapowiada się wyśmienicie.

 

Na zdrowie.

 

Jak pierwszy post wskazuje rozmawiamy tutaj o MMoRPG ,wiec kazdej masci H&S tez do tego gatunku nalezy , wlacznie z Sunem jak i KalOnline (nad ktorym bac co badz spedzilem miesiace)

 

Za blad w nicku przepraszam : )

 

@edit

Dopiero teraz dopatrzylem sie 'Z naciskiem na RPG' , zwracam wiec honor a Sun'a usowam z listy.

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko2003 zagraj sobie w uo albo na offie (trial), albo shardzie, zobaczysz gre, ktora zapoczatkowala galaz gry mmorpg i ktora oferuje do dnia dzisiejszego wiecej, niz najnowsze produkty... o ile nie przerazi cie grafa i sterowanie. ;]

Dwa lata temu, miałem 5 kolegów którzy grali po kilka godzin dziennie. Mieli Zamek i coś tam, rekrutowali z sieci komputerowej (było nas wtedy 250 osób). W sumie 15 osób grało i dziennie męczyli mnie tekstami z gry (co muszą zrobić, gdzie pójść i takie tam). Może dlatego nie ruszyłem UO (chociaż wiem, że jako gracz powinieniem)

 

 

Z Lineagem3 (z pewnością wyjdzie jak Silnik UT2007 będzie w pełnej okazałości), ale tutaj znów Syf graficzny wyjdzie.

 

C10 dobrze, że zatrzymałem się na C2 ( i udało mi się urwać kontakt z tą grą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za blad w nicku przepraszam : )

@edit

Dopiero teraz dopatrzylem sie 'Z naciskiem na RPG' , zwracam wiec honor a Sun'a usowam z listy.

Niezamaco pszać ;)

 

I tak... właśnie chodzi o prawdziwe rolpleje z całą jego otoczką: odgrywanie postaci, swoboda, rzemioslo, realistyczna walka, masa konsekwencji po zejściu postaci, nacisk na rozwój skilli ( a nie high lvling ) złożoność i ogrom świata etc etc.

Taki tytuł tylko z zasady będzie niszowy, bo IMO w tym tkwi jego ogromna zaleta, która przekuje się na sukces finansowy. Na całym świecie jest kupa graczy czekających na "real" RPG i gdy dany tytuł okaże się wystarczająco dobry fani pozostaną przy nim na długie lata ( przykład UO ).

(...)

jak i KalOnline (nad ktorym bac co badz spedzilem miesiace)

Trochę OT.

Jaka gildia w kałonlajnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Wiem wiem... Jednak mimo zapowiedzi nowej UO mam spore wątpliwości kiedy i czy w ogóle zagramy w tego mmo.

Gralem kupę czasu na starych Ultimach i prawdę powiedziawszy z biegiem czasu jakość szardów leciał na łeb.

Zastępy LOLkow dodatkowo skutecznie odstraszyly mnie od tego tytułu.

Co do klimatu...Ultima ma to do siebie, że trzymanie go zależy od GMów i samych graczy.

 

Na koniec. ath ( leniu :D ) weź Ty sobie poszukaj gameplayow na youtube.com z AOC a zmienisz zdanie co do wyjątkowości tej gry ;)

Znajdź sobie motyw z łucznikiem polującym na innego gracza.

 

@SPY_NET

1. SUN ma tyle wspolnego z RPG co Kalonlie, MU, tibia, Knights Online lub \ i masa kitajskich H&S.

Nie mam czasu na [ciach!]ły i bicie lvli całymi dniami :D

2. Nie jestem MeHow ( proszę to poprawić )

3. Do Piratów od jakiegoś czasu rozdają klucze do bety hmm... czekam od 6 miechów na zaproszenie.

Zapowiada się wyśmienicie.

 

Na zdrowie.

Czytalem, ze ta gierka ma byc niczym szczegolnym, nic ponada standard. Podobno na poczatko jest cos na wzor tryby single player, niby tutorial do ~20 lvl, ta czesc bedzie darmowa a potem, gdy wyruszamy w inna czesc swiata (ta zapelniana zywymi graczami) trzeba juz bedzie bulic kase. Cos slyszalem tez o domkach na wzor ultimy. Ale ogolnie nie lubie takich jak by to powiedziec gier klimatycznych, teraz kazdy bedzie chcial byc arnoldem, tak samo jak mmorpg wladca pierscieni, ja chce byc gandalfem a ty bedziesz legolasem, bo fajnie strzela z luku jak z mg42. :D

W swoim zyciu przerobilem juz tyle mmorpg'ow, tyle bet itp. nie chwalac sie oczywiscie tylko stwierdzajac fakt, ze z coraz mniejszym zaufaniem podchodze do tego typu gier, czekam na cos, co wprowadzi perwnego rodzaju rewolucje, zerwanie ze starymi shcematami... na nowa uo czekam, bo to klasyka, przy ktorej stawialem pierwsze kroki w tego rodzaju grach, jak dotad niedoscigniony ideal, w ktory bedzie mozliwosc zagrac w nowej oprawie (co jak co, ale wlasnie grafa i toprnosc - gra ma swoje lata, sprawialy, ze odstrasza potencjalnych graczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeWho bylem jednym z zalozycieli gildii WishMasters na obecna chwile nie istniejacej juz. Kilku czlakow wyjechalo za granice , reszta studia ,rodzina itp. Na obecja chwile gram w Kala na privach , ale nie o tym jest ten topic.

Macie racje ,nie ma na rynku teraz takiego mmo ,ktory w 100% zadowalal by kazdego fana tego gatunku. Ludzie wyczekuja naprawde czegos rewolucyjnego co ustanowi nowy standard. Interesuje sie grami mmo juz jakis czas , staram sie zapisywac na wszystkie CB , triale itp. niestety wiekszosc nowych mmo nie rozni sie prawie niczym od konkurencji ,caly czas ten same elementy: krafting, pimpowanie itemow , bicie lvli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan:

 

@ath

Podobno na poczatko jest cos na wzor tryby single player, niby tutorial do ~20 lvl, ta czesc bedzie darmowa a potem, gdy wyruszamy w inna czesc swiata (ta zapelniana zywymi graczami) trzeba juz bedzie bulic kase. Cos slyszalem tez o domkach na wzor ultimy.

Tak to ma mniej więcej wyglądać. Przy czym wystarczy osiągnąć 20lvl jedną postacią,by muc tworzyć od razu kolejne do świata mmo. Singiel jest krótki i tak na dobrą sprawę niewiele wyjaśni danemu graczowi. Całej mechaniki, schematów i taktyki rozwoju postaci tam nie uświadczymy, a co dopiero PvP?

Czytalem, ze ta gierka ma byc niczym szczegolnym, nic ponada standard.(...)Ale ogolnie nie lubie takich jak by to powiedziec gier klimatycznych, teraz kazdy bedzie chcial byc arnoldem, tak samo jak mmorpg wladca pierscieni, ja chce byc gandalfem a ty bedziesz legolasem, bo fajnie strzela z luku jak z mg42.(...)

No ale kto mógł napisać coś obiektywnego nt. gry która jeszcze nie została wydana?

Co do Arnolda to hm...nie uogólniaj ;) Bo mnie się to nie tyczy, to samo wielu graczy którzy znają Conana z knig i komiksów.

 

Filmiki:

 

 

Las

 

Podany przeze mnie fragment relacji z E3

warto przesunąć od razu do 3 minuty filmu – trochę walki z NPCtami i bardzo ładny Sniping Mode.

 

Battles

 

 

W swoim zyciu przerobilem juz tyle mmorpg'ow, tyle bet itp. nie chwalac sie oczywiscie tylko stwierdzajac fakt, ze z coraz mniejszym zaufaniem podchodze do tego typu gier, czekam na cos, co wprowadzi perwnego rodzaju rewolucje, zerwanie ze starymi shcematami...

Spokojnie ;) ja też już swoje ugrałem.

Co do rewolucji to możemy opierać się jedynie na zapewnieniach autorów, oraz przeciekach. Tak też robiłem zakładając ten wątek.

Zastanawia mnie jednak dlaczego grałeś \ grasz tak namiętnie w WoWa skoro tyle już przerobiłeś.

Łupałem w Betę w zamierzchłych czasach, później u znajomego na oficjalu i nic, podkreślam nic rewolucyjnego tam nie znalazłem ( choć starałem się jak mogłem ). Jedyna rewolucja to ilość graczy.

 

@SPY_NET

Chyba powstaliście po moim odejściu z Kala. Albo mnie pamięć zawodzi.

Założyłem TheRisingSun.

 

----------------------------------

Wracając do tematu:

Twórcy DFO nadal maja jedynie wiele do powiedzenia nt. zaawansowania prac nad grą.

Efekty pokazują rzadko, zbyt rzadko by fani pozbyli się wątpliwości co do daty wydania ostatecznej Open Bety.

Najlepszym polskim źródłem jest fansite http://darkfall.mmorpg.pl/index.html.

Naprawdę warto poczytać.

 

Dopowiadając do pierwszego posta tematu...Jeśli autorzy spełnią przynajmniej po części swoje obietnice to będziemy mieli rewolucję.

 

Lokacje niestety powtarzają się w obydwu filmikach:

 

World of Darkfall

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeWho aka Seleukoss (jezeli dobrze kojarze) gildia WishMasters istniala w tym samym czasie co TRS , po jej rozpadzie kilku czlakow przeszlo do Twojej gildii (Lato7, Serpent, WarChief, LLama).

Pudło :)

Jam nie Sell, ale to z nim zakładałem gildię.

Byłem w niej Viceliderem. Kiedy doszli do TRS wymienieni przez Ciebie gracze mnie już tam nie było.

Postać sprzedałem na allegro kupę czasu temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to z niecierpliwoscia czekam na Darkfall Online,

a z gier ktore nie byly jeszcze wspomniane w temacie to :

 

Fallen Earth zapowiada sie ciekawie tym bardziej ze ma byc w klimacie a`la post nuclear wiec moze byc ciekawie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy wyjdzie, prace trwaja od jakiegos czasu http://fallenearth.com/

 

Tabula Rasa - bardziej shooter online, ale tez zapowiada sie ciekawie, polecam obejzec filmiki http://eu.playtr.com/eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maly83

FE nie jest niczym rewolucyjnym, ale...jego ogromną zaletą jest świat. Na tego typu mmo czekam już zbyt długo, by mieć zachciewaje względem mechaniki i przekreślające na wstępie jakiś tytuł.

Tak więc może spotkamy się online podczas bety.

 

Skoro lubisz tzw. klimaty post-nuklearne to ( jeśli jeszcze nie widziałeś ) odpal linka z mojego pierwszego posta, a dokładniej SIGONYTH. Nie dość, że rodzima produkcja to jeszcze świetnie się zapowiadał. Teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że grupa jednak znajdzie sponsorów a ich praca nie pójdzie na marne.

---------------

Na koniec.

SZLACHCIC

Poczytajta i zabaczta filmik.

Jak dla mnie w deche. Dobrze, że są jeszcze tacy zapaleńcy...Oby się nie poddali i ukończyli swoje dzieło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat, dziwne, ze w najbardziej oczekiwanych grach mmorpg nie pojawil sie Vanguard: soh, z tego co czytam po forach to duzo ludzi porzucilo dogorywajacego juz wow'a i zaglebili sie w swiecie Telon'u.

Gierka wyszla oficjalnie pod koniec stycznia, ale mimo to, mozna powiedziec, ze jest ciagle w fazie bety, sporo bogow, ktore na biezaco sa poprawiane, mimo to duzo os. sobie nie odpuszcza i mimo przeciwnosci losu ciupaja w to sobie radosnie. :]

Gra w porownaniu np. z takim wow'em jest bardzo rozbudowana, ogromny swiat, rozwiniety crafting, housing, shipping i co tam jeszcze, troche juz to przypomina taka ultime online 3d w polaczeniu z everquest2. Spora liczba ras i klas do wyboru, niesamowita grafika, ktora potrafi dac po [gluteus maximus] nawet hi-endowym cfg, 1gb to absolutnie takie minimum z czym mozna podchodzic, 2gb wcale nie jest szczytem marzen w tej grze. :]

 

Gral (w bete) lub gra ktos obecnie w retaila oprocz mnie i usera Maly83 ? Jak tak to zapraszam na 'polski' serwer Frengrot PVP EU.

Kilka screenow, ustawienia grafiki byly niskie a jednak grafa prezentuje sie ladnie, nie chce myslec, co to by bylo z wszystkim na max... :]

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Mimo, iz gra ma sporo bugow (tworcy nie wyrobili sie na czas, chyba przesadzili troche z tym ogromnym swiatem) to fajnie sie gra, nowa kraina, duze mozliwosci. No i srednia wieku o wiele wyzsza niz w wow'ie, gdzie nieraz przeszkadzalo pokolenie joljolow, elo ziomusiow itp. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terraformed Mars - projekt gry na silniku CryEngine2

 

Firma Avatar Reality kupiła licencję na najlepszy silnik graficzny wszechczasów - CryEngine 2. Zostanie on użyty do stworzenia tzw. massively multiplayer virtual world (MMVW)

 

Założenia są takie: stworzyć zaawansowaną sieciową społeczność. Gracze mają dosłownie żyć swoimi własnymi postaciami w świecie o pięknym otoczeniu. Rajskie wyspy i świat podobny do ludzkiego w konwencji realistycznej.

 

Firma powstała w 2006 roku i ma zamiar zamieszać w świecie gier online. Założyciele to starzy wyjadacze z branży, m.in. były wiceprezydent technologiczny EA i twórca gry Tetris. Na premierę poczekamy góra 1,5 roku.

 

Możliwości silnika możecie obejrzeć dzięki filmowej demonstracji "WYSIWYP sandbox editor".

http://www.crysis-online.com/video_downloa...mo%202%20HD.wmv (170 MB)

frosti.eu

gra na pewno nie będzie tak nudna jak Second Life... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze SL to maszynka do trzepania kasy, jakis czas temu chinka, czy tam japonka zarobila pierwszy milion $ (prawdziwych) handlujac rzeczami w grze (sprzedawala jakies grunty pod sklepy itp.). :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...