Skocz do zawartości
Gość rafifeo

Bitcomet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafifeo

siema. zainstalowalem sobie program bitcomet i od razu po instalacji zaczal sciagac jakis plik. ale nie ma tego pliku w zadaniach sciagania. ja wogole nic nie dodawalem. myslalem tez ze bc wariuje i tak naprawde nic sie nie sciaga, ale cale lacze jest wtedy zapchane o_O nawet nie da sie tego zapauzowac o_O o co chodzi? ;] dodam, ze przeinstalowywalem bitcomet'a 4 razy o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj i wywal wszystkie wpisy w rejestrze, moze pomoze.

 

Swoja droga sprobuj utorrent, niemal identyczny wyglad a zajmuje minimalne ilosci zasobow jak i przestrzeni dyskowej. Ponadto nie jest banowany i oferuje duzo wiecej. Posiada takze wbudowana gre tetris ^_^

µtorrent

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a oi co chodzi z wywaleniem tych wpisow? o_O mok sproboje uttorrent :D

 

 

super <_< ut tez zaczyna od razu jakis plik sciagac ;/;/;/ a na dysku nie mam zadnego *.torrenta rozpoczetego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

robie codziennie ;]

 

ale chyba juz sie ten plik przestal sciagac :) moze sie sciagnal juz ;P dzieki za pomoc i dzieki za tego utorrent'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemalze. Czy ktos wie czy utorrent pokazuje gdzies ilosc seedow i peerow pobrana z trackera?

 

I nie chodzi mi o ta widoczna w golwnym oknie programu, bo tam jest towarzystwo lacznie z trackera i DHT. A niestety o ile przy DHT pokazuje ilosc osob w swarmie, to przy trackerze jest tylko napisane "working". Tej jednej rzeczy mi po przesiadce z BitCometa brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemalze. Czy ktos wie czy utorrent pokazuje gdzies ilosc seedow i peerow pobrana z trackera?

 

I nie chodzi mi o ta widoczna w golwnym oknie programu, bo tam jest towarzystwo lacznie z trackera i DHT. A niestety o ile przy DHT pokazuje ilosc osob w swarmie, to przy trackerze jest tylko napisane "working". Tej jednej rzeczy mi po przesiadce z BitCometa brakuje.

A tu sie nie zgodze. W glownym oknie programu jest podana ilosc tylko z trackera. Ilosc Peer/Seed's z wezlow DHT jest napisana przy polu

Status DHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ja tez mam emule, ale nie potrafie go dobrze skonfigurowac :( ale torrenty tez sa fajne :)

 

ale jak to jest? od seedow sciagam, a do peerow wysylam? :) czy na odwrot? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a jak powinienem ustawic max predkosc sciagania i wysylania jesli mam Mm 128kB? :)

 

ustawilem terac:

sciaganie: 16KB

wysylanie:10KB

 

i jak ustawic ten port nasluchu (czy jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peer to wysyłający a Seed to pobierający i wysyłający. Tak to chyba jest....

Odwrotnie: seed ma calosc i wysyla, a peer jest w tarkcie sciagania (i wysylania przy okazji).

 

@Son1c - dzieki, ale chyba nie do konca tak jest, bo jak sciagalem z niezywego trackera to w glownym oknie mialem podana ilosc seedow/peerow dostepna.

 

Port nasluchu mozna ustawic dowolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie smiecic i zakladac nowy watek

Czy ktos uzywajacy bc ma problem z blednymi plikami? Powiedzmy mam torrenta initiald i ciagne po jednym odcinku. Czasem sciagnie normalnie a czasem po ukonczeniu avik jest tak zjechany ze zaden program nie moze go naprawic...

Chyba przyjze sie temu utorrent..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...