Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

920zł to nie, ale 890 tak :P Niemiec, no czytałem troche informacje techniczne gdzieś i może być spox, na DR600, Infinity...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie musisz za nia placic az 920zl P5WDH

Ja ja dzis kupilem, jesli chcesz kupic c2d z wyzszej polki (4mb) to ta plyta powinna sie dobrze krecic

Dzięki... Zastanawiam się też na P5B Asusem. Miałbym już ICH8R a nie 7. Poza tym chipset chyba wydajniejszy a na bajerach takich jak pilot, karta wifi i kilogram makulatury to mi nie zależy maszyna ma być stabilna jak skała i szybka a nie mieć w sobie suszarkę i bóg wie co jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ds3 jest stabilne jak skala, zero problemow z nim.. no i sie kreci ladnie:)

tez potwierdza, zero problemow, jak burza, OS super, nic dodac nic ujac :)

 

@p0rNfLaKe ile FSB ?

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez potwierdza, zero problemow, jak burza, OS super, nic dodac nic ujac :)

 

@p0rNfLaKe ile FSB ?

ciii nadal czekam na bios do pamieci :P

bo nie probowalem wiecej, skoro problem z pamieciami..

ale jak dla mnie 420fsb w pelni stabilne przy mnozniku 8 jest w sam raz... nawet nei wiem czy jest sens bardziej to cos podkrecac.. co najwyzej for fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja troche odbiegne od tematu i podam juz oficjalnego newsa :) ( nie bedzie juz plyt Asus, te co teraz wyszly chyba sa ostaninimi z marka ASUS :)

 

Dwaj potentaci produkujący podzespoły do komputerów klasy PC, Asustek i Gigabyte, podpisali porozumienie w sprawie utworzenia joint venture. Teraz będą razem produkować płyty główne oraz karty graficzne pod marką Gigabyte.

Udziały w joint venture wynoszą 51% Gigabyte i 49% Asustek. Dzięki wsparciu zaplecza produkcyjnego Asusteka, Gigabyte będzie w stanie obniżyć koszty produkcji i konkurować cenowo z ECS czy MSI.

 

Połączenie firm nastąpiło dziś, przy czym szczegóły mają zostać podane w czasie konferencji prasowej. Faktyczne rozpoczęcie pracy pod wspólną marką nastąpi 1 stycznia 2007 roku.

 

 

I teraz nasuwa sie pytanie , czy nalezy kupowac plytki ASUS gdyz jak sie polacza to napewno ASUS nie bedzie juz uaktualnial swoich biosow ( poprawial w nich bledy , dodawal obsluge nowych prockow itp)

Edytowane przez Mr.Matrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O God!!!! Świat schodzi na psy.... byle nowe produkty nie były jakości Gigashit :/

Gigabyte ma wiekszosc wiec to ona przeela ASUSA wiec moze narzucic swoje :(

 

Tak sie napalilem na nowa plyte Asusa P5B Deluxe (P965) ale chyba zrezygnuje na korzysc Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wpadla w lapki MSI na 965, niestety wersja NEO-F, czyli bez regulacji vcore :mur:

 

Podlaczenie i instalacja systemu bez problemowa, wsio narazie dziala ( memki GR 667 ).

 

Jak na XS mi wykminia moda na vcore to sie zobaczy co dalej, ale pierwsze wiesci nie sa obiecujace, poniewaz z tego co widzialem na zachodzie mobo ma jakas blokade i koniec oc to 330MHz FSB.

post-105041-1155147110_thumb.jpg

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie chyba wszystkie D979XBX w kraju to rev304. ja zamawialem jakis miesiac temu u juz byla to 304.

 

 

Narazie w żadnym ze znanych sklepów unternetowych nie ma tej mobo a po za tym nie D979XBX tylko D975XBX!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie w żadnym ze znanych sklepów unternetowych nie ma tej mobo a po za tym nie D979XBX tylko D975XBX!!

 

literowka z ta 9 zamiast 5 :P

 

a co do dostepnosci mobo to jest w KTR i w jeszcze jakims ja widzialem. trzeba poszukac, bo jest dostepna w hurtowniach wiec i w sklepach tez powinna byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D975XBX BOX i OEM

Pytałem w Morele.net i w ZNAKu. Handlowcy piszą, że nie posiadają płyt w rewizjach 304 wspierających C2D. Napisałem też do Komputronika, po czym dostałem odpowiedź: "Każda płyta Intela z mostkiem Intela 965 i 975 obsługuje Core 2 Duo. Przynajmniej tak twierdził na wczorajszym szkoleniu przedstawiciel Intela."

 

Sprawa ciekawa. Zerknijcie tu:

http://www.intel.com/products/motherboard/d975xbx/index.htm

 

Trzeci akapit od dołu:

"^ Only versions of the Intel® desktop board D975XBX with AA# D27094-304 or AA# D29532-303 or higher support these processors."

 

Tłumaczenie:

Jedynie wersje AA# D27094-304, AA# D29532-303 lub wyższe wspierają te procesory.

 

Sęk w tym, że nie mogę się doszukać w tekście tego daszka "^", który wskazywałby na konkretną rodzinę procesorów. Jeśli tyczy się to C2D to oznacza, że nawet rewizja 303 je wspiera.

Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...