Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym, że nie mogę się doszukać w tekście tego daszka "^", który wskazywałby na konkretną rodzinę procesorów. Jeśli tyczy się to C2D to oznacza, że nawet rewizja 303 je wspiera.

Ale jesli na tej stronie wejdziesz na 'View all supported processors' pod lista compatybilnych procesorow to bedziesz mial przy calej serii c2d i c2e adnotacje o tym ktore rewizje je supportuja;) Tak wiec masz odp;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh dziwna ta MSI na 965 :angry:

 

Co nie ustawie w biosie dot. timingow to ona i tak swoje i ciagle wali mi jakies ustawienia SPD, czyli 5-5-5-14 :blink: Jak zmienie czest. z 667MHz na 800MHz to i tak mam 667MHz w efekcie :mur:

 

Hmmm moze to wina proca, bo na chwile obecna mam tylko preska do niej, jutro powienien byc C2D, ale watpie aby to cos zmienilo.

 

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli na tej stronie wejdziesz na 'View all supported processors' pod lista compatybilnych procesorow to bedziesz mial przy calej serii c2d i c2e adnotacje o tym ktore rewizje je supportuja;) Tak wiec masz odp;)

Oooooo dzięki wielkie! A zatem rewizja 303 także obsługuje rodzinę Core 2. W pliku ze zmianami do najnowszego BIOSu jest wpis: "Added support for Intel® Core™2 Extreme Processor and Intel® Core™2 Duo Processors."

 

Daje to do myślenia, że aktualizacja BIOS wystarczy na tej starszej rewizji 303. Pytanie w takim razie - czy krajowe sklepy nie mają przypadkiem wersji 302? Czy w ogóle takowa powstała? Czekam na info od Komputronika, poprosiłem handlowca, aby sprawdził nr seryjny na OEMach, jakie mają na magazynie. Podzielę się informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Te wszystkie D979XBX to jest poprostu Bad Axe 2 ?? I jak wrażenia jak ktoś ma - lepsze od Asus Deluxe ? CEna troche lepsza od Asusa, ale porównywalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

302 powstała, baa nawet są mody do niej :)

Szkoda, że to 303 nie była pierwsza.

 

Te wszystkie D979XBX to jest poprostu Bad Axe 2 ?? I jak wrażenia jak ktoś ma - lepsze od Asus Deluxe ? CEna troche lepsza od Asusa, ale porównywalna...

Bad Axe 2 nie ma na rynku. Obecnie jest D975XBX. Wcześniej Niemiec się pomylił z dziewiątką i napisał D979XBX. Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

A 979 ma wyjść czy to porpstu pomyłka w pisaniu? A jak wydajnosć D975XBX ? Lepsze od Asusa deluxe ? OC lepiej idzie?

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 979 ma wyjść czy to porpstu pomyłka w pisaniu? A jak wydajnosć D975XBX ? Lepsze od Asusa deluxe ? OC lepiej idzie?

po prostu pomylka w pisaniu i tyle.

 

 

jak wypada intel na tle asusa i asus na tle intela napisze po weekendzie, bo bede mial obie na warsztacie, bo sie nie moge zdecydowac i sie musze nimi pobawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No ja właśnie teraz tez ;) Bad Axe albo Asus Deluxe albo DFI na DR600 jak pokaże coś boskiego ;) CZekamy Niemiec na porównanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wypada intel na tle asusa i asus na tle intela napisze po weekendzie, bo bede mial obie na warsztacie, bo sie nie moge zdecydowac i sie musze nimi pobawic ;)

O! To ja będę Ci również wdzięczny za relację :-). Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace jest male zainteresowanie p5b dlx - w sumie 40zl roznicy miedzy nia,a p5w dlx, z tym, ze poki co z biosami 504/505/507 poprawiono oc przy magistrali >500.

 

Przy tym co obecnie na xs z ta plyta osiagneli jest ot wg mnie ciekawa propozycja.

W sli/x-fire i tak laduje sie malo kto, a brak 2go eide w nowo skladanych systemach nie powinien przeszkadzac.

Na pilocie i mikrofonie az tak mi nie zalezy :wink: jednak wi-fi przyda sie, jesli ktos ma lapa/siec wireless w chacie.

 

Dodatkowo botowanie przy takim fsb mowi samo za siebie, teraz tylko odpowiedni proc i jest niezle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy juz ktos posiada Asus P5B Deluxe ? Wedlug XS oraz http://www.overclex.net/hardware/218/9/car...-Deluxe-WIFI-AP ,ta plyta ma niezle zadatki na bycie lepsza od Asus P5W DH Deluxe oraz paru innych konstrukcji.

 

best regards

 

--

@levi

Edytowane przez @levi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 'jedzie' i dojechac nie moze z pcprojektu poki co.

Jak tylko bede mial zestaw w rekach podziele sie wrazeniami p5b dlx + e6400 + ninja + D9DQW.

 

Ciekawe czy problemy z D9 wygladaja podobnie do tych na Gigabite'ach, wg tego linka co podalem - nie, Corsair 5400UL sa wlasnie na D9'kach - fat body. :D

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladnallem tego mauala od biostara i co zauwazylem to; max fsb to 450 a max vmem to 2,0v :/

cos nie tak...

 

 

Biostra TForce 965?? To w takim razie jak na XS osiągnęli FSB 530?? :/ Hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak tylu bedzie wdziecznych to ja zaraz podam numer konta lub uruchomie premium sms z dostepem do wynikow a wczesniej z sada, ktora mobo okaze sie lepsza. wybaczcie, ale musze uzbierac na E6600 :D

:gitarzysta2:

 

A co do Bad Axe - w Komputroniku są rewizje 304. Właśnie otrzymałem info :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś ze sklepu i czekasz czy czekasz aż w pl się pojawi??

 

 

Ja czekam aż w pl się pojawi i paru ludzi zda relacje jak się używa tej płyty - bo waham się między DS3 a Biostarem właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś ze sklepu i czekasz czy czekasz aż w pl się pojawi??

Ja czekam aż w pl się pojawi i paru ludzi zda relacje jak się używa tej płyty - bo waham się między DS3 a Biostarem właśnie...

nom plan mam podobny, bo takze mysle o tym gb ds3, ale nadzieje pokadam w biostarze...

ale chyba nie bede czekac az ktos potestuje kupie jak najwczesniej (oczywiscie jak tylko sie pojawi), juz tak robilem kupujac goodramy pro i nie zalowalem a cena pozniej wzrosla o prawie 50zl...

co drugi dzien przegladam sklepy i google czy juz gdzies jest w pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ma kosztowac ten biostar - w pl ?

zastanawialem sie juz jakis czas nad ta mobo, ale jakos nie jestem do firmy przekonany (podobnie jak asusa i asrocka)

mowi sie o 480zlociszy, ale na poczatek pewnie bedzie cos kolo 5 stowek

to i tak mniej niz ds3

ciekawi mnie ile moze kosztowac dfi... bo plytka wypasna ma byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DFI to chyba nawet jeszcze sampli nie ma :/ choć mogę się mylić... No po za tym jeśli nawet Biostar by się w pl pojawił w przeciągu 2-5 tygodni to na DFI trzeba by czekać parę miesięcy - Biostar był zaprezentowany już w czerwcu - prezentowany był Computex 2006... Ale na teraz mam plan albo Biostar albo GB DS3 - a potem się zobaczy ;) mobo też będę dobierał pod kątem chłodzenia wodnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...