Skocz do zawartości
matdys

Ps2 I Pc

Rekomendowane odpowiedzi

mam właśne źrudło dochodów "odchodów "

dlaczego zawsze szyscy podkreślają to, że mają swoje źrudło dochodów ? :-|

Czasami żal mi jest jak oglądam sig'a kogoś tam kto ma podzespoły o wartości takiej że aż głowa boli, zamiast wyjechać sobie na wczasy, pozwiedzać, lub nawet do baru się przejść.. to siedzi przed tym PC i gra w jakiś nudny tytuł i się cieszy jak to wygląda/chodzi... masakra

żal to się robi gdy sie czyta takiego posta <_<

Nie pomyślałeś, że można mieć i wypasione podzespoły, i jeździć na wakacje? lub przejść się do baru?

Co do cieszenia się, to niektórych bardziej bawi np. Battlefield, czy ssx'a niż siedzenie w barze... Pozatym z kąd wziąłeś to PC (tutaj większość to konsolowcy :) -ave konsole!) i dlaczego sądzisz, że ktoś siedzi i gra w nudny tytuł... Nudni to są fanboye- Pana Tadeusza ;) próbujący nam wtłuc do głowy, że jesteśmy niedorozwinięci :)

Wiem zanudziłem i z tematu uciekłem.. ale co tam.. :D

pozdrawiam wszystkoch dobrych ludzi...

Zanudzić nie zanudziłeś ;), pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matdys - hmm nie mam pojęcia czemu wspomiałem o kasie....

 

.. Fakt troche się zapędziłem z niektorymi wypowiedziami, ale po części stoje przy swoim.... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...