Skocz do zawartości
matdys

Ps2 I Pc

Rekomendowane odpowiedzi

A coś z serii C&C wyszło ma konsole (wiem, też starszy tytół :P )?

Renegate z tej serii był imo wyrąbisty (taka mała odskocznia od tradycji, choć zwykle tego nie popieram).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie skomentuje tego.

Rzeczywiscie "baldurs gate" jest na konsole....fallout tez jest na konsole :-P

Chodziło mi o sam fakt, więc się tak nie oburzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o sam fakt, więc się tak nie oburzaj.

Wiesz, fakt faktem, ale to dwie rozne gry.

I na konsoli baldur jest naprawde debilną zrecznosciowką;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo konsole są lepsze od pc :D

Nihil novi :wink:

 

Nasz kolega forumowicz Firekage to naczelny prowokator postów o konsolach :lol2: Po jego wypowiedzi topic rodzi kolejne strony postów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega forumowicz Firekage to naczelny prowokator postów o konsolach :lol2: Po jego wypowiedzi topic rodzi kolejne strony postów :wink:

Gdzie jest mój ulubieniec? Co się z nim stało?! On jest moim guru....! Powtarzajmy zatem... KONSOLE KUPUJĄ TYLKO MAMY! :) :) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mym oczom ukazały się napisy końcowe w GTA LCS :unsure: :unsure:

 

Ta gra mnie ostatnimi czasy wciągła. I choć nie syci grafiką czy dźwiękiem ale grywalność że heej :)

 

Teraz czekam, może GTA VCS bedzie też na ps2, jako ostatnia odsłona tej gry na konsolke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w SA wkurzało to, że nie jestem już 100% gangsterem. O początkowych misjach już nie wspomnę... Jeździłem najpierw jakimś nygusem z kolegami na rowerkach, potem miałem malować graffiti. Musiałem się modnie ubierać, i mieć ładny fryz. Pozatym musiałem jeść... i chodzić na siłownię. Oczywiście respekt był ważniejszy od kasy. Do tego wszystkiego dobijały mnie misje w stylu "idź na plażę i pokaż innym, że umiesz tańczyć..." naciskając guziczki.... pewnie w gta4, będą zabawy w stylu (zorganizuj swojim dzieciom urodziny). Potem okaże się, że tort był za bardzo...lukrowy i będę musiał zabić piekarza. OK DOSYĆ! :)

Ja kupuje specjalnie psp dla tekkena i nowego gta :)

Zmieniłeś zdanie o GTA ?

 

Ja w sumie licze że GTA VCS wyjdzie także na PS2, bo jak by było tylko na PSP to by chyba średnie zaniżało w ilości sprzedanych egzemplarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie ostatnio nabywcą konsolki ;) I powiem wam że teraz jak patrze na kompa to aż mnie skręca że tyle kasy władowałem a przyjemności z tego w sumie żadnej nie było.... no bo nie ma w co grac :/ I sie komp tylko marnuje i starzeje... ehh ;) Dostałem oryginalne gierki do konsoli ( DBZ Tenkaichi, DBZ Budokai 3, Toca 3, Gran Turismo 4) To dzięki niej teraz komp stoi prawie wcale nie używany :D Może te gierki co mam nie są najlepsze (DBZ :P ) ale i tak dużo frajdy na ładne pare godzin mam ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś zdanie o GTA ?

 

Ja w sumie licze że GTA VCS wyjdzie także na PS2, bo jak by było tylko na PSP to by chyba średnie zaniżało w ilości sprzedanych egzemplarzy :)

To o czym pisałem to było o gta:san andreas, które moim zdaniem było do [gluteus maximus] ;). Gta:Vc to najlepsza część. :) dlatego czekam na vcs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na PC nie bylo takiej gry jak chociazby Shadow of the Colossus. Ja nie wiem jakim cudem PeSka2 wyswietla taka grafike. Zauwazylem tam taki pseudo HDR albo bloom. Tak czy inaczej, jestem zaskoczony mozliwosciami tej wysluzonej konsolki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na PC nie bylo takiej gry jak chociazby Shadow of the Colossus. Ja nie wiem jakim cudem PeSka2 wyswietla taka grafike. Zauwazylem tam taki pseudo HDR albo bloom. Tak czy inaczej, jestem zaskoczony mozliwosciami tej wysluzonej konsolki :)

Ta gra naprawde ma powera.

 

Ale to tyle z mojej strony bo ide ubijać 9 kolosa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że gry na konsole są drogie.

Ale popatrz na ceny SPRZĘTU!

 

Przekonasz mnie do swojego zdania jak kupisz kompa za 500zl który odtworzy wszystkie gry jakie wyszły na tą platforme, grrrrrrr...

Nie chce nikogo przekonywac, ale takie teksty mnie rozwalaja.

 

Owszem, moze kupic kompa za 500zl i pojda na nim wszystkie gry na ta platforme. Bi piszac te swlowa robisz sobie jaja z definicji pratformy. Dlaczego niby PC to ma byc jedna platforma od 286 do core 2 i od CGA do x1900xtx? A w tym czasie mamy dzisatki konsol? W tej chwili, kiedy konsole oferuja wsteczna kompatybilnosc nie widze sensu pisania o zaporowych cenach sprzetu PC. Za 500zl kupisz bez problemu PC, ktory pociagnie lepsza grafike niz ps2,a gier na PC masz cala mase, wiec na pewno beda wsrod nich dziesiatki, jak nie setki takich, przy ktorych bedziesz siedzial tygodniami. A ze nie pograsz w Crysisa? A czy na ps2 pograsz w gry z ps3? Przeciez to platforma playstation. W tej chwili kolejne generacje platformy PC dla graczy wyznaczaja przede wszytskim karty grafiki. Dla graczy nie ma czegos takiego, jak jednolita platforma x86 i dlatego podejscie zaprezentowane w tym poscie jest dzecinne. Nie mowiac juz o tym, ze sprzet kupuje sie raz na pare lat, a gry mniejw iecej kilkanascie-kilkadziesiac w roku. Przy takiej proporcji znaczenie ceny sprzetu jest marginalne, roznica ulega zatarciu po roku, poltora. Nawet biorac ceny z allegro, gry na PC dalej sa tansze, nie mowiac juz o grach (czasem bardzi dibrych) dodawanach do czasopism. Dlatego nie widze argumentow za tym, ze granie na konsoli jest tansze. No, moze tylko w jednym wypadku. Masz kompa i emula 24h/doba. Wtedy liczy sie tylko cena konsoli. O jakosci gier, ilosci, fajnosci, miodnosci, grywalnosci, grafice, dzwieku itp pisac nie bede, bo wyatarcza mi stara wojenka "Atarowca wal z gumowca".

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza :lol2: :lol: :lol2: :lol: :lol2: :lol: :lol2: :lol:

Ot, dziecie neostrady. Piszesz bez komentarza i komentujesz. A lol i lol...

 

gf3, jakis pIII 800, 256ramu... za 500zl bedzie calosc, z obudowa, zasilaczem i klawiatura. I pewnie jeszcze zostanie. Nie wiem, czy nie udaloby sie w tej cenie dostac juz jakiegos systemu na aXP 1700+. Pewnie tak. Problem moze sie pojawic z rozdzielczoscia, bo gry na PC od dawna nie chodza w tak niskiej, jaka oferuje ps2. Trudno. Calosc podlaczasz pod TV.

 

Ale loluj sobie czesciej, szybciej opuscisz forum.

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, dziecie neostrady. Piszesz bez komentarza i komentujesz. A lol i lol...

 

gf3, jakis pIII 800, 256ramu... za 500zl bedzie calosc, z obudowa, zasilaczem i klawiatura. I pewnie jeszcze zostanie. Nie wiem, czy nie udaloby sie w tej cenie dostac juz jakiegos systemu na aXP 1700+. Pewnie tak. Problem moze sie pojawic z rozdzielczoscia, bo gry na PC od dawna nie chodza w tak niskiej, jaka oferuje ps2. Trudno. Calosc podlaczasz pod TV.

 

Ale loluj sobie czesciej, szybciej opuscisz forum.

Odpal na tym jakąkolwiek gierke ktora dorowna grafiką SoC lub burnoutowi rewyndż, albo wyjdz i nie troluj bo polecą zaraz krzesla.....

 

 

Co do dzieci neostrady...huh, kto to mowi....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komisarz: skoro nie masz ps2 to po co tu trolujesz?

gf3, jakis pIII 800, 256ramu... za 500zl bedzie calosc, z obudowa, zasilaczem i klawiatura. I pewnie jeszcze zostanie. Nie wiem, czy nie udaloby sie w tej cenie dostac juz jakiegos systemu na aXP 1700+. Pewnie tak. Problem moze sie pojawic z rozdzielczoscia, bo gry na PC od dawna nie chodza w tak niskiej, jaka oferuje ps2. Trudno. Calosc podlaczasz pod TV.

1. Gra nie konczy sie na grafice.

2. Na takim sprzecie nie odpalisz gry ktora by dorownywala grafa chociazby FFX (ktory jest z 2002 roku).

a gry [kupuje sie] mniej wiecej kilkanascie-kilkadziesiac w roku

IMO w 2005 na pc wyszlo ~5 gier wartych kupienia. Oczywiscie sa to gry FPP jeden RTS i porty z konsol :] . Ogolnie rzecz biorac pc'towe gry jesli nie maja dobrego multi to nic soba nie reprezentuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, dziecie neostrady. Piszesz bez komentarza i komentujesz. A lol i lol...

 

gf3, jakis pIII 800, 256ramu... za 500zl bedzie calosc, z obudowa, zasilaczem i klawiatura. I pewnie jeszcze zostanie. Nie wiem, czy nie udaloby sie w tej cenie dostac juz jakiegos systemu na aXP 1700+. Pewnie tak. Problem moze sie pojawic z rozdzielczoscia, bo gry na PC od dawna nie chodza w tak niskiej, jaka oferuje ps2. Trudno. Calosc podlaczasz pod TV.

pierwszego zdania nie skomentuje, a co do reszty:

 

Microsoft Windows XP Home PL SP2 OEM - Cena 353,- zł

 

na komputroniku troche drogo - powiedzmy ze 300zł na windowsa wydasz, no to ok. 200zł na kompa ci zostaje - gl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal na tym jakąkolwiek gierke ktora dorowna grafiką SoC lub burnoutowi rewyndż, albo wyjdz i nie troluj bo polecą zaraz krzesla.....

Co do dzieci neostrady...huh, kto to mowi....

Hmm zeby dorownac burnałtowi reweyndź albo go lekko przebic, musiałby załączyc na tym sprzęcie NFS:MW i utrzymac na nim stały framerate (powiedzmy 40fps, dla ulgi).

 

Wczoraj bawiłem się emu ps2 i... hry hry hry 2fps :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale loluj sobie czesciej, szybciej opuscisz forum.

ty opuszczaj to forum! idź kup sobie kompa za 200zł i graj w najnowsze gry (zazwyczaj porty z konsol)....

A i żeby ci jeszcze smutniej było to wrzucę kilka znienawidzonych przez ciebie buziek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo :lol: :lol: :lol: :lol: a co... idź sobie na forum fanboyskie i tam się sprzeczaj! :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po primo : :lol2:

 

Po due : popełniłem w życiu błąd kupując ps2 :mur: mogłem lepiej kupić kompa za 500 zł. :lol2:

 

Dobra, może i poskładasz za 500 zł kompa, ale w co na nim pograsz ? Saper ? Pasjans ? Gry z 1995 roku ? No chyba że tylko interesuje Cie zabawa w Paint'cie, choć "rysunek" może Ci przez dwa dni zapisywać :wink:

 

Nie ma co, masz uznanie wśród forumowiczów tym postem, napewno wszystkie gry przeszedłeś na ps2 i jesteś troche zniesmaczony że taka amatorszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tematu nie czytałem... tylko ostatnią strone... i tak..

 

Jestem PC'ciażem i lubluje się w Fpp bez nich świata nie widze.. ale jak widać po sigu już dawno w nic nowego nie grałem...... bo nie chodzi, lub za wolno... ( wyjątek to Prey). Ale jeśli mam nudny wieczór to odpalam PS2 i mące ze znajomkami przy broawku w tekkena, lub coś tam innego co przyniosoł... :P .

 

Ciekawostaka, stać mnie na jakieś tam graty do pc nowe lub nawet jakiegoś X'a360... ( mam właśne źrudło dochodów "odchodów " ;p ) ale nie ładuje w to bo po co.... Film obejże dobry w kinie, muzyki posłucham na koncercie, wieczorem księgi piękne literackie poczytac sobie lubie, a gram sporadycznie... Czasami żal mi jest jak oglądam sig'a kogoś tam kto ma podzespoły o wartości takiej że aż głowa boli, zamiast wyjechać sobie na wczasy, pozwiedzać, lub nawet do baru się przejść.. to siedzi przed tym PC i gra w jakiś nudny tytuł i się cieszy jak to wygląda/chodzi... masakra... ja chce czasy COMODORE... to było coś... ehhe

 

Wiem zanudziłem i z tematu uciekłem.. ale co tam.. :D

pozdrawiam wszystkoch dobrych ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tematu nie czytałem... tylko ostatnią strone... i tak..

 

Jestem PC'ciażem i lubluje się w Fpp bez nich świata nie widze.. ale jak widać po sigu już dawno w nic nowego nie grałem...... bo nie chodzi, lub za wolno... ( wyjątek to Prey). Ale jeśli mam nudny wieczór to odpalam PS2 i mące ze znajomkami przy broawku w tekkena, lub coś tam innego co przyniosoł... :P .

 

Ciekawostaka, stać mnie na jakieś tam graty do pc nowe lub nawet jakiegoś X'a360... ( mam właśne źrudło dochodów "odchodów " ;p ) ale nie ładuje w to bo po co.... Film obejże dobry w kinie, muzyki posłucham na koncercie, wieczorem księgi piękne literackie poczytac sobie lubie, a gram sporadycznie... Czasami żal mi jest jak oglądam sig'a kogoś tam kto ma podzespoły o wartości takiej że aż głowa boli, zamiast wyjechać sobie na wczasy, pozwiedzać, lub nawet do baru się przejść.. to siedzi przed tym PC i gra w jakiś nudny tytuł i się cieszy jak to wygląda/chodzi... masakra... ja chce czasy COMODORE... to było coś... ehhe

 

Wiem zanudziłem i z tematu uciekłem.. ale co tam.. :D

pozdrawiam wszystkoch dobrych ludzi...

Wiesz... co do wypasionych podzespołow, zamiast wakacji w tropikach, to juz kwestia gustu.

 

Ja ostatnio tez przezywam takie wieczorki przy browarku i konsoli ze znajomymi :D a z PC w tym czasie wydobywa sie tylko muzyczka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...