Skocz do zawartości
matdys

Ps2 I Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie chłopaki, dolaczam do was :) Własnie dzis do mnie przyszedł moj nowy plejuś2 i na dniach bede miał do przejscia R.Evil 4 i FFX ;) Oczywiscie oryginalne ;). Jak sobie mysle w co bede mogl sobie jeszcze pograc, to az sie boje o moje studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór :) . PS2 rlz. Kupuje za niedługo, nowego hitmana, tekkenta 5, pes'a 6 jak wyjdzie :) i bezprzewodowego pada logitecha :D

No ja oczekuje Killzone 2, a o Hitmanku słyszałem pare ciepłych słów więć jak go wytestujesz co uchyl rabka tajemnicy czego jest wart :)

 

EDIT:

Wymiata ktoś w GTA : LCS z konsolowców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie recenzję na www.konsolenet.com , bo tam jestem redaktorem ;) więc mogę Wam dać linka jak ją dam na serwer :). Co do GTA:Lcs, to grałem w nia na PSP. Gierka fajna, ale troszkę z niej odgrzewany kotlecik. Ale ogólnie, bardziej mi przypasiła niż gta:sa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie recenzję na www.konsolenet.com , bo tam jestem redaktorem ;) więc mogę Wam dać linka jak ją dam na serwer :). Co do GTA:Lcs, to grałem w nia na PSP. Gierka fajna, ale troszkę z niej odgrzewany kotlecik. Ale ogólnie, bardziej mi przypasiła niż gta:sa :D

Serio ? Mnie jakoś SA powaliło na kolana, rok temu w wakacje to właśnie dzięki tej grze często widziałem wschód słońca o 5 rano :D Chociaż w LCS jest pare fajnych misji dodatkowych gdzie nie było w SA, np. sprzedawanie motorków lub samochodów... nieźle $ płyną na konto. W SA pikne było wynoszenie telewizorka do VAN'a i heja to komisu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w SA wkurzało to, że nie jestem już 100% gangsterem. O początkowych misjach już nie wspomnę... Jeździłem najpierw jakimś nygusem z kolegami na rowerkach, potem miałem malować graffiti. Musiałem się modnie ubierać, i mieć ładny fryz. Pozatym musiałem jeść... i chodzić na siłownię. Oczywiście respekt był ważniejszy od kasy. Do tego wszystkiego dobijały mnie misje w stylu "idź na plażę i pokaż innym, że umiesz tańczyć..." naciskając guziczki.... pewnie w gta4, będą zabawy w stylu (zorganizuj swojim dzieciom urodziny). Potem okaże się, że tort był za bardzo...lukrowy i będę musiał zabić piekarza. OK DOSYĆ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w SA wkurzało to, że nie jestem już 100% gangsterem. O początkowych misjach już nie wspomnę... Jeździłem najpierw jakimś nygusem z kolegami na rowerkach, potem miałem malować graffiti. Musiałem się modnie ubierać, i mieć ładny fryz. Pozatym musiałem jeść... i chodzić na siłownię. Oczywiście respekt był ważniejszy od kasy. Do tego wszystkiego dobijały mnie misje w stylu "idź na plażę i pokaż innym, że umiesz tańczyć..." naciskając guziczki.... pewnie w gta4, będą zabawy w stylu (zorganizuj swojim dzieciom urodziny). Potem okaże się, że tort był za bardzo...lukrowy i będę musiał zabić piekarza. OK DOSYĆ! :)

Dobrze że gangsterka jest pokazana w taki sposób, troche zabawny niż np. włoskie obozy pracy :wink:

 

Co do początku SA, odrazu to nikt nie był Don Corleone. Najpierw musisz się piąć po szczeblach mafijnej hierarchii. Tak jak to i w normalnym życiu bywa, po urodzeniu nikt nie jest prezesem Orlenu albo prezydentem :lol2:. Po urodzeniu to można najwyżej zostać następcą tronu w krajach gdzie jest monarchia :D

 

Każdy lubi co innego, ale cała seria GTA to jak odcinki Ojca Chrzestnego. Temu trzeba poświęcić choć odrobine wolnego czasu B-)

 

matdys złego słowa mi tu o GTA nie mów, bo jutro jak sie obudzisz to możesz głowe od konia w łóżku znaleźć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, dolaczam do was :) Własnie dzis do mnie przyszedł moj nowy plejuś2 i na dniach bede miał do przejscia R.Evil 4 i FFX ;) Oczywiscie oryginalne ;). Jak sobie mysle w co bede mogl sobie jeszcze pograc, to az sie boje o moje studia.

i ja sie niedlugo dołacze

mam pieca - na te czasy wciaz mocny sprzet

mialem go upgradowac ale w sumie po co?? do wynikow w super pi???

nie gram juz w sumie (bo nie ma w co grac na PC)

zamierzam sobie sprawic x360 i moze ps2 - i tez sie boje o studia bo lista tytulow na samego pleja2 jest masakrycznie duza...

kiedys bylem sceptycznie nastawiony do konsol

co mnie przekonalo??

dzisiejsza wizyta u kumpla i "chwilowy" pokaz paru gier na ps2

demko killzona mnie zmiazdzylo...shadows of collosus :blink: metal gear solid 4(?) tekken 5(?) god's of war czy cos takiego

nie pamietam dokladnie tytułow

najwieksze wrazenie to killzone (dotychczas fpp to dla mnie byl tylko piec klawa i mycha, a tu na padzie tez da sie grac i to niesamowicie miodnie :D ) oraz shadows of collosus z bajeczna grafika - najlepsza grafa i klimat jaki widzialem :blink: wiem wiem malo widzialem :P no i dlatego wlasnie mam zamiar troche odswiezyc wiadomosci i pograjcowac na konsolkach B) pozdro i PIS'S ( :mad: ) hehhehe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo demo killzone :D przeszedłem je 6x (2x kazda postacia :D). Kase miałem wydac podobnie jak Ty, na upgrade kompa. Przekonałem sie, rozmawiajac z kumplem. Juz nie chce sie rozpisywać dlaczego nie wlozylem kasy w PC. Po prostu zdradziłem go z konsolą i tyle - świnia jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pieca i tak by takiej frajdy nie bylo

Zrobie mały OT, jakbym teraz miał kasy tyle i kupił Conroe + Asus P5W DH Deluxe + 2x1GB 800Mhz i zaczął kręcić, pękło by może 3ghz na procu to wierz mi, że miałbym większą frajde niż z X360 i PS2 do kupy wzięte :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie mały OT, jakbym teraz miał kasy tyle i kupił Conroe + Asus P5W DH Deluxe + 2x1GB 800Mhz i zaczął kręcić, pękło by może 3ghz na procu to wierz mi, że miałbym większą frajde niż z X360 i PS2 do kupy wzięte :wink:

jesli chodzi o krecenie

tez mam taka mozliwosc....ale chyba poczekam na 4jaja juz ;]

co z takiego sprzetu??? jak grac nie ma w co ;]

[/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o krecenie

tez mam taka mozliwosc....ale chyba poczekam na 4jaja juz ;]

co z takiego sprzetu??? jak grac nie ma w co ;]

[/OT]

Frajda stary, frajda :D Grać za niedługo na takim sprzęcie będziesz mógł np. w Crysis czy Gothic 3 (ten drugi to raczej bankowo na konsole nie wyjdzie). Dobra kończe juz raz na zawsze ten OT o kręceniu bo mi costi chyba zaraz % wlepi :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka tytulow na konsole, ze az mnie w d*** zal sciska iz nie wychodza na PC.

1. Tekken 4

2. Gran Turismo

3. ICO

4. Shadow of the Colosus

I kilka jeszcze innych ale juz tak nie cierpie z tego powodu a w ktore z checia bym pogral.

 

Sam sie przymierzam do kupna konsoli po premierze PS3 jak troszke potanieje bo wiem, ze nie bede ladowal co chwila kase w kompa, a lata juz swoje mam.

 

Narazie wybralem PC tylko ze wzgledu na jego multiuzytecznosc (gry, programy, studio muzyczne, odtwarzacz filmowy, maszyna do pisania) oraz glownie ze wzgledu na multiplayer.

Dla mnie niemoznosc pogrania w RBR z chlopakami w lidze konczyla by sie agonia powolna i bolesna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka tytulow na konsole, ze az mnie w d*** zal sciska iz nie wychodza na PC.

1. Tekken 4

2. Gran Turismo

3. ICO

4. Shadow of the Colosus

I kilka jeszcze innych ale juz tak nie cierpie z tego powodu a w ktore z checia bym pogral.

 

Sam sie przymierzam do kupna konsoli po premierze PS3 jak troszke potanieje bo wiem, ze nie bede ladowal co chwila kase w kompa, a lata juz swoje mam.

 

Narazie wybralem PC tylko ze wzgledu na jego multiuzytecznosc (gry, programy, studio muzyczne, odtwarzacz filmowy, maszyna do pisania) oraz glownie ze wzgledu na multiplayer.

Dla mnie niemoznosc pogrania w RBR z chlopakami w lidze konczyla by sie agonia powolna i bolesna.

Trudno sie nie zgodzić z tym co napisałeś, PS2 znalazło bardzo dużo "fanów", i nadal sie to grono powiększa. Będe bardzo zdziwiony jak producenci gier "oleją" taką rzesze użytkowników ps2. Wiadomo że konsola się wiecznie na rynku nie utrzymie. A dzisiaj wybór PS2 to strzał w 10 :wink:

 

Jeżeli gry na peceta bedą takie jakie bedą to wielu sfrustrowanych "pecetowców" bedzie używało kompa tylko do netu, filmów itp. Choć i tak niektóre gry na pc będą godne uwagi np. wymieniany Gothic 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Trudno sie nie zgodzić z tym co napisałeś, PS2 znalazło bardzo dużo "fanów", i nadal sie to grono powiększa. Będe bardzo zdziwiony jak producenci gier "oleją" taką rzesze użytkowników ps2. Wiadomo że konsola się wiecznie na rynku nie utrzymie. A dzisiaj wybór PS2 to strzał w 10 :wink:

 

Jeżeli gry na peceta bedą takie jakie bedą to wielu sfrustrowanych "pecetowców" bedzie używało kompa tylko do netu, filmów itp. Choć i tak niektóre gry na pc będą godne uwagi np. wymieniany Gothic 3 :)

 

Gry beda jakie beda.Ciekawe spostrzeznie i filozofia.Ja z gier wydawanych na PC jestem zadowolony.FEAR,Prey,Quake 4,Toca,Colliny i debesciarskie cRPG...Cos wiecej o czym niewiemy??Brakuje tylo MGS'ow oraz Tekkenow.Za seria GT juz bym nie tesknil.Moze za Tenchu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry beda jakie beda.Ciekawe spostrzeznie i filozofia.Ja z gier wydawanych na PC jestem zadowolony.FEAR,Prey,Quake 4,Toca,Colliny i debesciarskie cRPG...Cos wiecej o czym niewiemy??Brakuje tylo MGS'ow oraz Tekkenow.Za seria GT juz bym nie tesknil.Moze za Tenchu....

Wszystkie pc-towe tytuły które podałeś albo są albo będą na konsolach :wink: (ale co do preya to nie jestem pewien)

 

 

Nie zapominajcie jakiego kompa trzeba będzie mieć do gothica 3 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pc-towe tytuły które podałeś albo są albo będą na konsolach :wink: (ale co do preya to nie jestem pewien)

Nie zapominajcie jakiego kompa trzeba będzie mieć do gothica 3 :!:

Wspomniałem o Gothicu 3 w swoim poście, gra dla której warto mieć dobrego peceta.

 

Gry beda jakie beda.Ciekawe spostrzeznie i filozofia.Ja z gier wydawanych na PC jestem zadowolony.FEAR,Prey,Quake 4,Toca,Colliny i debesciarskie cRPG...Cos wiecej o czym niewiemy??Brakuje tylo MGS'ow oraz Tekkenow.Za seria GT juz bym nie tesknil.Moze za Tenchu....

Do filozofii jeszcze daleko.

 

Żeś wyskoczył z tym Colinem i Toca, jakby nie było one też są na konsole, a na pewno są na ps2. Te gry które wymieniłeś są na konsole, choć nie wszystkie ale przynajmniej mają godne "zamienniki". Bo nie wiem czy FEAR jest na konsole, ale na konsole jest np. Killzone itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeś wyskoczył z tym Colinem i Toca, jakby nie było one też są na konsole, a na pewno są na ps2. Te gry które wymieniłeś są na konsole, choć nie wszystkie ale przynajmniej mają godne "zamienniki". Bo nie wiem czy FEAR jest na konsole, ale na konsole jest np. Killzone itp.

F.E.A.R. tez bedzie na X360. Z poprawiona grafika i troszke rozszerzony. Czytalem o nim w Xbox360 Magazine. Pokazywali tez tam screeny z niego. :) Takze coraz mniej gier przemawia za tym by PC upgrade'owac. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry beda jakie beda.Ciekawe spostrzeznie i filozofia.Ja z gier wydawanych na PC jestem zadowolony.FEAR,Prey,Quake 4,Toca,Colliny i debesciarskie cRPG...Cos wiecej o czym niewiemy??Brakuje tylo MGS'ow oraz Tekkenow.Za seria GT juz bym nie tesknil.Moze za Tenchu....

Same ambitne tytuly wymieniles :lol:

A podobno to na konsole sa debilne zrecznosciowki :lol:

Debesciarskie crpg? Ciakawe jakie....pewnie oblivion :lol: Moze gotyk3 cos pokaze, mam nadzieje bo dobrego rgp dawno na piecu nie widzialem...[tzn kiedy ostatnio siedzialem na ati1mb to wizdialem fallouty ^^]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jednak się z wami nie zgodze:

planescape troment

baldur's gate 1, 2 i dodatki

 

Hmm... a może się z wami zgodze bo nic innego wartego uwagi sobie nie przypominam :wink:

 

Edit:

 

No może jeszcze gothic był spoko :)

Edytowane przez peter.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jednak się z wami nie zgodze:

planescape troment

baldur's gate 1, 2 i dodatki

 

Hmm... a może się z wami zgodze bo nic innego wartego uwagi sobie nie przypominam :wink:

 

Edit:

 

No może jeszcze gothic był spoko :)

Baldur's Gate mój drogi też jest na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jednak się z wami nie zgodze:

planescape troment

baldur's gate 1, 2 i dodatki

 

Hmm... a może się z wami zgodze bo nic innego wartego uwagi sobie nie przypominam :wink:

 

Edit:

 

No może jeszcze gothic był spoko :)

Ale to starsze tytuly... Dzis nei ma raczej nic godnego uwagi, nieraz trafi sie perełka...:(

 

Baldur's Gate mój drogi też jest na konsole.

Nie skomentuje tego.

Rzeczywiscie "baldurs gate" jest na konsole....fallout tez jest na konsole :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...