Skocz do zawartości
Songoku

Moje wrażenia z pobytu w sklepiek komputerowym...

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko mówiąc LOL. Byłem w 3 sklepach i we 2 sklepach poziom rozwoju sprzedajacuch był tragiczny jedenzachwalał lg drugi jak mu powiedizałem ze chce Athlona 1700+ O.13 mikrona B0 to zorbił takie gały a ja myślełem ze pękne ze śmiechu .W ostatnim sklepie sprzedawca mnie zadziwił pytam sie go o antka a on no było wczoraj 5 sztuk ale chłopcy (czyt. serwisanci) sie o niegopobili wszystkie wykuplil :D :D .Fajnie no to teraz kolejny test jego wiedzy :) :) :D .Pytam sie o Epox'a 8RDA+ no a on mowi ze maja ale bez plusa za 505 zł to tanio no to cool.Ale na jednym sie zawiosłem tak se gadaliśmy o radku 8500 bo se chciałem kupić a on takie coś ze gf4 mx 440 jest bardzo dobry i ze gościu na d800 128 ramu i tym mx'ie wyciagnoł 6900 ptk w 3d marku 2001 . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8O 8O 8O 8O .Mówił se to był Winfast no to ja ze te mx to złom (facet juz czerwony) on cos tam powiedział a ja owszem winfast bardzo dobra firma ale ten mx to złom .Tragicznie tylko w jednym sklepie gościu znał sie na zeczy (oprócz wpadki z mx'em)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIadomo w sklepach prawie same ciule siedzą. Jak kupowałmem 2 karte sieciową i powiedziałem serwisantowi żeby mi to zamiast modemu włożył. A on na to że 2 karty sieciowe nie będą działać :lol: ja mówie, że będą a on, że nie. No i tak se pogadaliśmy chwilke, ja poszedłme z kompem (na gwarancji był :D ) w domciu podłanczam i wszystko śmigało. Tylko szkodda że ten serwisanty tego nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie zawsze tak jest heh ja znam taki fajny sklepik blisko mojego lo i zawsze musze mowic gosciowi co ma kupic ;) heh chyba bede bral za to kase ostatnio wlasnie powiedzialem mu o tych nowych antkach, bo tez nie mial zielonego pojecia we wrzesniu powiedzialem mu tez, zeby sprowadzil karty MSI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) najgorsze to chyba kobieta za ladą w sklepie komputerowym (to prawie jak kobieta za kierownicą :) ), wchodze kiedyś do sklepu i pytam o radiator na chipset MB, a ona pyta co to jest :), kiedy już jej wytłumaczyłem, a już wiedziałem, że i tak nie znajdzie to przyniosła mi radiatory na P4 :) :) :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz ja raz w sklepie zostalem zostalem zaskoczony przez milutka pania. Ktora wiedza przewyzszala wiekszosc kolesi w tym sklepie. A najmocniejsza jej strona byly nagrywarki i plyty glowne. Wiedziala prawie wszystko o co sie zapytalem. Az milo bylo pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są handlowcy nie informatycy. Oni mają sprzedawać, a nie znać się na komputerach ;)

to niech nie gadaja o tym o czym sprzedaja.....

 

ide do sklepu. Gosc pokazuje mi nowe super hiper chlodzenie woda......

Patrze a tam widze tzw. CPC...... (myslalem ze pekne)

ja : "A czy te wezyki i ta pompka a i blok nie sa za male"

oni: one sa w sam raz....

Ja : "jakis nowy blok, co??"

oni: "oczywiscie !!! z turbulizatorami, nowosc na rynku!!!!"

moja twarz zmienia kolor na zielona - zeby nie wybuchnac.

ja: "a czy ten sprzet wystarczy do schlodzenia p4"

"oni" : "jak pani widzie chlodzi nawet durona 800" - Patrze komp wylaczony (wiec jak on chlodzi ???).

ja : "czy ta pompka nie jest za mala jak na TAKI BLOK ??"

oni: "oczywiscie ze nieeeeee..... wkoncu to nie ma znaczenia... woda i tak i tak plynie wiec po co komu jakas tam lepsza pompka ??"

 

W tym momencie usmialem sie i wyszedlem... juz nigdy to tego sklepu nie wejde......

 

Albo:

 

w sklepie : Akcja :):D:):D) - chyba sie domyslicie :wink:

 

zamowilem pamiatki jak w podpisie... wchodze i prosze swoje pamieci... czekam czekam.... tak z 10 min (miedziyczasnie slysze jak gosc 2 razy dzwoni w poszukiwaniu szefa) wychodzi i mowi ze towaru nie ma - pomylka - bedzie trzeba cofnac zamowienie... (po cholere sie tam ladowalem)...

gos jeszcze tam szpera w magazynie i podchodzi i daje mi pamiec - mowi "Prosze oto Pana Pamiec".. wypisuje faktore i te pierdy... wypisal juz chcialem odejsc od niego ... gdy nagle (zobacze na swoje nowe pamiatki :) - Banan na Ryju (mojim) szybko zniknol gdy zobaczy;lem DDR 266 Elixir'a) normalnie myslalem ze goscia ZNISZCZE... co On bedzie mi tu takie smieci wciskal :evil: Robie gnoj na caly sklep... wkoncu dziwnym trafem szef sie znalazl....idzie ON (szef) do magazynu i wyciaga pamieci gdzie zamiast PC 400 (takie zamowienie zglaszalem) bylo 3200.... jak to mozliwe zeby sprzedawca (co daje mi towar do reki) nie znal sie na nim i wciskal mi cos czego nie chce ???

 

jak to mozliwe ??? zeby tyle ciot bylo w sklepach kompoterowych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja w polsce kupywalem w Action ze znajomym co ma sklep & Age pracownicy sei znaja na zeczy

 

 

a tu w kazdym sklepie jest technik kazdy moje zdanei zna sie na bardzo wysokim poziomie zaprosil mnei z uszkodzoonsym hdd do biur ja tam aptzre a tam fc sobei stoi :D personel na bardzo wysokim poziomie :)

 

Ps Lada dzien ze starem serwisu bedzie sklpiek dlugo ci ktorzy czekaja ale miejmy nadzieje ebdzie warto link w podpisie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem sie spyatc po radka i si uśmiałem jak nigdy do tad:

ja:dzien dobry

sprzedawca : dziendobry

ja: czy ma pan radeona 8500 le

sprzedawca: zaraz poszukam ale sie słabo sprzedaja więc moze nie byc.

no to czekam

sprzedawca : niestety nie ma te radeony sa przereklamowane i mzaja niska wydajnośc w stosunku go geforców

ja: tak se mysle jaki pajac <span style="color:red;">[ciach!]</span>a to geforcy sa przereklamowane

sprzedawca: no i ja mam 12000 punktów w 3d marku a radeon na tym samym kompie tylko 8000

ja: no jak po zmianie karty sie nie zformatuje dyslu no to tak jest .

(gościu juz cały czerowny)

aha gościu miał geforca 4 ti 4200

i jeszcze chciał mi wcisnąć r9000 pro za 660 zł myślełem ze go zajebie . Jeszcze coś tam gadał o problemach ze sterownikami .No fakt ze nvidia ma lepsze sterowniki od ati ale jak sie nie umie wgrac sterowników to juz nie moja wina :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...