Skocz do zawartości
nrl

Jericho

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest bardzo dobra, wczoraj ją ukończyłem. Bardzo dobra grafika, świetny klimat i muzyka, ciekawa fabuła, może rozgrywka nie jest za skomplikowana, i grając na pc razi pare naleciałości po konsoli- brak jumpa, liniowość oraz pare innych ograniczeń, jednak jako całokształt produkt jest wart zagrania, a momenty gdy trzeba szybko wciskać strzałki mistrzowskie, tyle opcji śmierci, bardzo mi sie to spodobało :]

 

ps. wcale nie jest krótka!, ukończenie jej w 3h czy ile tam ktoś pisał jest niemożliwe, wydaje mi się że około 10h gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

gra jest bardzo dobra, wczoraj ją ukończyłem. Bardzo dobra grafika, świetny klimat i muzyka, ciekawa fabuła, może rozgrywka nie jest za skomplikowana, i grając na pc razi pare naleciałości po konsoli- brak jumpa, liniowość oraz pare innych ograniczeń, jednak jako całokształt produkt jest wart zagrania, a momenty gdy trzeba szybko wciskać strzałki mistrzowskie, tyle opcji śmierci, bardzo mi sie to spodobało :]

 

ps. wcale nie jest krótka!, ukończenie jej w 3h czy ile tam ktoś pisał jest niemożliwe, wydaje mi się że około 10h gwarantowane.

 

co masz na mysli "nalecialosci po konsoli"??-brak jumpa?? i liniowosc?? :blink:

przeciez wersja pc i konsolowa byla przygotowywana jednoczesnia a brak jumpa nijak ma sie do tego czy to jakas "nalecialosc" czy tez nie,o liniowosci nie wspomne.

 

od siebie powiem ze demko bylo fajne i w fulla przy lepszej okazji sie zabezpiecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli "nalecialosci po konsoli"??-brak jumpa?? i liniowosc?? :blink:

przeciez wersja pc i konsolowa byla przygotowywana jednoczesnia a brak jumpa nijak ma sie do tego czy to jakas "nalecialosc" czy tez nie,o liniowosci nie wspomne.

Chodzi o to, że pecetowe gry coraz częściej są idiotycznie uproszczone po to, żeby osoby mające konsole mogły sobie usiąść przy takim X360 i bez żadnych zobowiązań i zagłębiania się w mechanikę gry pobawić się w takie konsolówki na padzie, vide DeusEx: Invisible War, albo właśnie Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten człowiek medium(zapomniałem już jego imię) może przejąć kontrolę nad tymi w klatkach na górze. Jeśli już będziesz w jednym z ciał rozejrzyj się dobrze za wajchą, która po uruchomieniu otwiera ten sarkofag. Jak się otworzy to już będziesz wiedział co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz... mam łeb jak sklep. :rolleyes: Dopiero co skończyłem i już zdążyłem zapomnieć pewne szczegóły. Pewnie trzeba ponownie zmienić postać i użyć jej specyficznej umiejętności... hmmm... kto to był?

Zwróć uwagę na to co mówią, często zamieszczone są w wypowiedziach wskazówki. Może ze snajperki tym naprowadzanym pociskiem albo zwolnić czas i wtedy ładować ile w magazynku..? W tym momencie stawiam na snajperkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-117627-1194366123_thumb.jpg

 

uno problemo jak to trzeba zrobić?

Musisz użyć telekinezy żeby połaczyć sie z gosciami na gorze... nastepnie gdy ta maszynka jest blisko wcisnac 1 zeby ja otworzyc... otwatra bedzie przez jakies 10 sekund i wtedy wal tym co masz... rob tak az do skutku

 

Powiedzcie mi lepiej jak zalatwic goscia tego w rundzie "flash" zabijam te potwory i to chyba nic nie daje... a tych dwoch kolesi na dole i na gorze na strzaly nie reaguja:/ jednym slowem kicha:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baker mówi:"...nie chcę zdradzać zbyt wiele w tym momencie, ale pomysł polega na tym, że jest gdzieś w północnej Afryce otoczone murem miasto zwane Jericho, które nie tylko jest otoczone murem, ale zawiera mury w murach, a w tych dodatkowe mury. To tak jak Rosyjskie Matrioszki, przestrzenie jedna w drugiej, a w każdej z przestrzeni uwięziony odcinek czasu w którym wojownicy dobra przegrali w ostatecznej walce ze Złem..."
Skąd ja to znam ??? Już wiem. "Nocna straż", chyba jednak "Dzienna straż" (Nocna straż 2) niepamiękam która to część była... Dobre filmy z swojskim klimatem, wkońcu ruskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę was o odpowiedz czy na moim sprzęcie będe mógł sobie spokojnie pograć w Jerichi oto moj sprzęcik>>

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ (2,7GHz)

NVIDIA GeForce 9500 GT Gigabyte 512 DDR 3

2 GB Ram DDR 2 Kingstone 667 ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę was o odpowiedz czy na moim sprzęcie będe mógł sobie spokojnie pograć w Jerichi oto moj sprzęcik>>

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ (2,7GHz)

NVIDIA GeForce 9500 GT Gigabyte 512 DDR 3

2 GB Ram DDR 2 Kingstone 667 ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

Tak pograsz sobie spokojnie, masz wypas sprzęcior.

 

sekunda na google ->

 

System requirements

 

Minimum Specification:

 

* Windows XP / Vista

* CPU: Pentium 2.4 GHz or Athlon XP 2400+

* RAM: 1 GB

* Graphics Card: GeForce 6600 / Radeon X1600

* DirectX 9 Compatible Sound Card

* 6 GB Hard Drive Space

* 2x DVD-ROM Drive

 

Recommended:

 

* Windows XP / Vista

* CPU: Intel Core 2 Duo or Athlon 64 X2

* RAM: 1 GB

* Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950 XTX

* Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card

* 6 GB Hard Drive Space

* 2x DVD-ROM Drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Nie mogę przejść pewnego etapu: Out of the Frying Pan..", biegam trójką: Delegato, Church i Black po zamku, dochodzę do momentu gdzie na rynku coś wybucha, potem atakują mnie latające "nietoprzerze" i nie mogę ich pokonać - jest ich zbyt dużo, ponieważ co chwila nadlatuje nowa partia. Jak to przejść???

Edytowane przez Uneek Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat gdyż zakupiłem wczoraj na steam CBJ i niestety mam problem.

Po filmikach początkowych gra się wysypuje i niestety nie wiem co z tym zrobić.

W trybie zgodności nie chce ruszyć w ogóle (steam wyświetla informację, że gra jest już uruchomiona)

 

Sprzęt jak w podpisie. Windows 7 x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wleźć do folderu aplikacji i zaznaczyć, żeby komp uruchamiał ją jako administrator? To pomaga w naprawdę najróżniejszych przypadkach (działa nawet Civ III, która podobno do Visty i 7 nie pasuje :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nadaniu uprawnień administratora wyświetla się okienko steamowe z napisem: Nie udało się uruchomić gry (aplikacja jest już uruchomiona) [żeby nie było wątpliwości to zaznaczam, że steam wyłączałem przed próbami uruchomienia jako admin]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie, ale tylko pośrednie, które na dłuższą metę u mnie odpada.

Po odinstalowaniu najnowszej wersji Physx steam automatycznie przy włączaniu gry instalował mi tą dołączoną do gry.

Niestety jest to wersja 7

Przy 7 gra uruchamia się i działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...