Skocz do zawartości
kszonek

Kszonek Wc V5 Z Patchem Do "summernight"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis wpadlem na szalony pomysł pokazania wam mojego WC :D

 

chciałbym przedstawić

 

Kszonek WC v5 z patchem do "SummerNight"

patch SummerNight jak sama nazwa wskazuje to ulepszenie na letnią noc :lol: Mianowicie wczoraj było gorąco (znowu), a komp sie grzal, wiec szybkim rucham wywaliłem pompe i chlodnice z parapetyu inside, na parapet outside.

 

Dołączona grafika

 

widok w środku standardowy

 

Dołączona grafika

 

Troche mi sie zagiął węzyk, no i mi leciało z odpowietrzenia, więc je troszku związałem

 

Dołączona grafika

 

//

 

kocham miniaturki ppc <_<

http://img144.imageshack.us/img144/8913/v5...night005ak8.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/9056/v5...night004us6.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/8302/v5...night006gz0.jpg

 

Tez byście chcieli takie WC nie :D

 

(temat załozony, bo ostatnio tu nudno i nikt po nikim nie jechal :lol: )

 

pozdrawiam miazge (i innych tez :D )

kszonek

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :) Weź naprostuj ten wężyk przy pompie, bo aż w oczy kole ;) Delty rozumiem, że na 12v? : > A jak ci ukradną? :lol: No i odpowietrznik pr0 B-)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :) Weź naprostuj ten wężyk przy pompie, bo aż w oczy kole ;) Delty rozumiem, że na 12v? : > A jak ci ukradną? :lol: No i odpowietrznik pr0 B-)

 

co sie bede cellfastem przejmowal ;]

 

Delty na 12v, ale maja skomplikowana instalacje elektryczna:

 

2239323[/snapback]

Najbardziej podoba mi się pusta butleka po Pilsnerze (akurat nie preferuje) i odpowietrznik. ;)

 

Mi sie ona najmniej podoba... dlaczego? bo PUSTA! (a pije bardzo malo i bardzo okazyjnie, ale jezeli juz to tylko pilsnera ;] )

 

//

 

zapomnialem dac fotki zabezpieczen

 

Dołączona grafika

co by sie okno nie zamknęło i...

 

Dołączona grafika

... nie otworzylo za mcno (raz mi przywalilo w karte graficzna to mialem zwisa - dzwine...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

supeeeeer :D:D:D

 

Ja jak bede pokazywal swoje wc to tez zrobie foto z psem :D Raczej nie usiadzie na obudowie

 

Ja na tych fotkach nic nie widzie. Nie widac bloku na cpu, pompki.

 

Ogolnie bajzel. Czyli ladnie. Szkoda ze ja nie pokaazalem fotek mojego bajzelu jak rozwalilem proca i grafe moja "beda V0.0000001" WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supeeeeer :D:D:D

 

Ja jak bede pokazywal swoje wc to tez zrobie foto z psem :D Raczej nie usiadzie na obudowie

 

Ja na tych fotkach nic nie widzie. Nie widac bloku na cpu, pompki.

 

Ogolnie bajzel. Czyli ladnie. Szkoda ze ja nie pokaazalem fotek mojego bajzelu jak rozwalilem proca i grafe moja "beda V0.0000001" WC.

Jak nic nie widac:

 

i blok:

 

Dołączona grafika

 

zapomnialem o najfajniejszef fotce ;] izolacja wymiata - pocil sie biedak na fwc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Jak nic nie widac:

i blok:

 

Dołączona grafika

 

zapomnialem o najfajniejszef fotce ;] izolacja wymiata - pocil sie biedak na fwc ;]

Czy to powerX??

 

Izolacja gut, a na tych fotkach naprawde nic nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ez byście chcieli takie WC nie :D

 

(temat załozony, bo ostatnio tu nudno i nikt po nikim nie jechal :lol: )

 

pozdrawiam miazge (i innych tez :D )

kszonek

Ja nie rozumiem czego ludzie tutaj ode mnie chcą :blink:

Ale powiem Ci Kiszonku, że u mnie dwa dni temu komputer wyglądał podobnie. Wszystko leżało na biureczku "na pająka".

To powiedz teraz jak sprawa wygląda z temperaturami po takim zabiegu? Spadły mocno?

Tej karcie graficznej sprawiłbyś może jakiś bloczek, bo biedna sie tam smaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się pusta butleka po Pilsnerze (akurat nie preferuje) i odpowietrznik. ;)

Piwo to mój oryginalny pomysł. Patrz w moim topicu o WC.

 

WC się dobrze zapowiada :D szczególnie pokazany home made zaworek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czego ludzie tutaj ode mnie chcą :blink:

Ale powiem Ci Kiszonku, że u mnie dwa dni temu komputer wyglądał podobnie. Wszystko leżało na biureczku "na pająka".

To powiedz teraz jak sprawa wygląda z temperaturami po takim zabiegu? Spadły mocno?

Tej karcie graficznej sprawiłbyś może jakiś bloczek, bo biedna sie tam smaży.

Jak to czego? Chcialem zebys mnie troche opierd**** za bałagan itd.....

 

Temp spadły o tyle ile otoczenie ;] potem podkrecenie deltt (w domu oczywiscie na 3v) dalo tam troche, ale nie wiele w porownaniu do wywlaenia na noc outside. Teraz mam w domu 25,4 na zewnatrz 23,1, a na procu 36 w stressie od 6 rano (seti) przy 2900 mhz @ 1,72V.

 

Na grafe? oj nie, nie ma potrzeby, nprzede wszytkim na chipset, bo on sie grzeje, ale przydaloby sie tez na PWMIC.... ale to moze kiedys w wolnej chwili (aha, wolna chwile co to jest) cos wyskrobie. Na nb pewnie kupie.....

 

Ten człowiek pisze FAQ :]]]]]]]

jak sie troche ochlodzi to pokaze Wc inside, duzo lepiej sie prezentuje, szczegolnie pod wzgledem estetycznym.

 

WC się dobrze zapowiada :D szczególnie pokazany home made zaworek.

jezeli homemade zaworek to jest moje elo zagivecie weza, to muysze powiedziec, ze to raczej selfmade ;]

 

widze ze kiszon bardzo zdesperowany skoro wywala czesci za okno :) hehe jeszcze troszke i na taras calkiem wywedrujes zz kompem :) i fajny burdel :) ja juz sie naszczescie z podobnym uporalem i nie chce do niego wracac :))

jaki taras.............

 

Dołączona grafika

 

;]

 

ja za to juz nigdy nie wloze kompa do budy (no chyba ze bede zmuszony, dzieci, koty czy inne takie ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

chcesz pokazac dzieci przy wc?? dobry pomysl, moze cala rodzinke postawisz w plenerze za kompem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz pokazac dzieci przy wc?? dobry pomysl, moze cala rodzinke postawisz w plenerze za kompem :D

chyba czegos nie zrozumieles - chodzilo mi o to, ze jak po domu by lataly koty czy male dzieci to bym nie trzymal kompa na ich drodze tylko w budzie :/

 

kurde chlopie a gdzie bloczek wodny na tym stabilizatorze do regulacji obrotow wentyli ??!! ;p a tak pozatym to spoko pomysl :lol:

cholernie sie grzeje ten stabilizator przyt 3 deltach skreconych na 2,8v... wychodzi w koncu jakies 27W (tyle co nb? :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba czegos nie zrozumieles - chodzilo mi o to, ze jak po domu by lataly koty czy male dzieci to bym nie trzymal kompa na ich drodze tylko w budzie :/

cholernie sie grzeje ten stabilizator przyt 3 deltach skreconych na 2,8v... wychodzi w koncu jakies 27W (tyle co nb? :P )

łohoho matko.... troszke to kishkowato wygląda :P

zrób bloczek na stabilizatory od delt :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łohoho matko.... troszke to kishkowato wygląda :P

Ja bym napisal, ze troche kaszankowato to wyglada. :D

Ale lepsze takie wc niz wcale (vide me). ;)

 

Btw co to za fredzelki masz w oknach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke to kishkowato wygląda :P

kshonkowato imo :P

 

jak bede w Gdyni i zobacze gdzies w oknie podczas spaceru nexxosa i grundfosa to wpadne :P

 

układ jak układ... na bakier :P mi sie podoba ale nie chcialbym miec czegos takiego - za duzo miejsca niepotrzebnie zagraca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym napisal, ze troche kaszankowato to wyglada. :D

Ale lepsze takie wc niz wcale (vide me). ;)

 

Btw co to za fredzelki masz w oknach? :P

firchanka ;] fajna nie? :D

 

kshonkowato imo :P

 

jak bede w Gdyni i zobacze gdzies w oknie podczas spaceru nexxosa i grundfosa to wpadne :P

 

układ jak układ... na bakier :P mi sie podoba ale nie chcialbym miec czegos takiego - za duzo miejsca niepotrzebnie zagraca ;)

kiedys mialem nick kshonek, ale stwierdzilem ze jest wiesniacki........

 

zapraszam :D ale niestety patch bede musial odinstalowac rano, ale kto mi powie ze 31 stopni po 16 godzinnym stressie na amd64 @2900 mhz@1,72v w srodku lata w temp otoczenia 28 stopni to zle! :D moj procek jest wniebowziety......

 

jak dojdzie bloczek na nb i przerobie wszytko to bedzie fajny ukladik ;] tylko kiedy to bedzie ;] zanim zacząłem liczyc seti to mialem fajnego kompa, bo chlodnica passvie, zadnego wentyla, tylko ta akasa amber w zasilce ;] ale teraz sie troche mostki grzeja... no i pamieci @3.5v tez troszku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firchanka ;] fajna nie? :D

Nei. :D No dobra fajna, ale ja bym takiej nie chcial. ;) :lol: :ploom: :plum:

 

zapraszam :D ale niestety patch bede musial odinstalowac rano, ale kto mi powie ze 31 stopni po 16 godzinnym stressie na amd64 @2900 mhz@1,72v w srodku lata w temp otoczenia 28 stopni to zle! :D moj procek jest wniebowziety......

Wyniki sa bardzo dobre. ;) Podsumuje to WC tak: estetyka dno, wydajnosc rewelacyjna. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mojego pieseczka :D jeden chciał mi zwinąc nexossa, zakradł sie pod okno i .............................

i zaoszczedziłeś na sniadaniu dla psa

 

Te Twoje Wc to nic przy tym co czasem sie u mnie działo w zimnijesze dni :lol: . MOzna powiedziec, ze to jest bezpieczne Wc, chociaz jakies zabezpieczenia masz na zlaczkach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...