Skocz do zawartości
maciek2107

Seasonic Oem I Fortron... Cos Nowego Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej brzmi 3 razy tyle:) a one tak to chyba tylko wentylem sie roznia i to wszystko.no ale kto to tam wszystko do konca wie -trzeba by oba rozebrac i porownywac poszczegolne elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tylko kupowac -sam mam i polecam w 100% .tylko ten koszt wysylki 20zl :) to juz w sumie 160zl -ale i tak warto o ile ktos nie ma bigtowera bo wtedy kable za krotkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentyl mam i jest nieslyszalny na tle komputera .wylaczam wszystko inne co dmucha i nic nie slychac -zarowno w idle jak i w stresie . podbno sa montowane slabsze wentyle niz w s12 430tornado -ale mi nie dane bylo porownac -wiec moge stwierdzic ze ten jest nieslyszalny - porownujac chociazby do takiego enermaxa 400W .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ten zasialcz koszowal max 100zl i mial te 2 lata gwary to bym go kupil bez gadania

 

a tak to o wiele lepiej tego chiefa:)(widze Benito ze jest to zasialcz ktory ostatnio caly czas polecasz:))

ze wzgledu na pewne zrodlo,

 

ta gwara 24miechy to i tak nie jest producenta tylko sprzedawcy, wiec jak cos bedzie nie tak to mozliwe ze bedzie on naprawiany przez jakis ogolny serwis elektroniczny, a trwalosc takiej naprawy mzoe byc niepewna...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....niepewna to jest trwałość tych zabytków, a nie słyszałem jeszcze żeby jakiś chief od Delty padł.

 

a świetną sprawność zasilacza przeleżanego w niewiadomych warunkach z zestarzałymi kondziołami można sobie włożyć między bajki

 

ja wolę mieć nową rzecz w tej samej cenie, niż przepałacać za zasilacz kupowany od Niemców NA KILOGRAMY. To tak jak ciuchy z lumpexu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze fortrony HLN

2352330[/snapback]

seasonic 401HT jest do dzisiaj produkowany i jest w sklepach, nie wiem kto wymyslil ten mit o lezakach magazynowych

najpierw trzeba zobaczyc oba zasilacze w srodku a dopiero pozniej sie wypowiadać o jaosci uzytych podzespołów

cjhciAłbym zaznaczyc,zę ten gość, co sprzedaje te zasialcze poxczątkowo sprzedawał je po 50 czy 60 ziko sztuka. dopiero po kilku miesiacach cena skoczyła. Na 100% nie są to nowo wyprodukowane zasilacze kupione w polskiej hurtowni. Są to leżaki magazynowe kupowane na wage z zagranicy jak np swego czasu enermaksy oraz do szisiaj fortrony(te dodatkowo często są uzywane lub poserwisowe).

Te delty nie są mozę cudem techniki ale są naprawde stabilne i bezawaryjne-sam maiłem przez 2 lata 350w wrersje i to mająća tylko 16a na 12v-bez problemu radzil sobie na różnycm maszynach w tym celku@5gz i 7300gt...

Osobiście majać do wyboru dość podobne mocowo zasilki przy czym chieftec jest nowy ze sklepu z normalną gwarką nie spojrzał bym na seasonika. Tym bardziej,zę podobno wcale mega ciche nie są i pare osób wymieniało wentyle- w takiej sytuacji seasonik traci jedyną przewage nad chiefteciem- chief z innym wentylem albo spowolnionym(u mnie latał z wentylem na sztywno na 5v)jest bardzo cichy

 

Leżaki albo używane sztuki tego zasilacza były kiedyś po 50 zł sprzedawane na allegro. 150zł to jest normalna cena za nowy zasilacz oem, w Niemczech w sklepach po tyle sprzedają nowe, więc nie wiem, czemu ten u nas ma być leżakiem.

zagwarantuj mi,zę ten kolo kupuje nowe zasiłki- jak by były tak latwo dostępne to czzemu ma je jako jedyny chyba w Pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zasilacz praktycznie nieslyszalny jest . akurat moge go porownac do chiefa gps , chiefa hpc , modecoma mc i enermax 40OW liberty bo te zasilacze ostatnio mialem i najcichszy z nich zdecydowanie seasonic . tak zachwalany liberty w stresie glosniejszy zdecydowanie -a co do sprawnosci -to przy x2@3ghz 7800gt itp zasilacz ledwo cieply sie robi w stresie .

jedyny mankament -za krotkie kable do mojego bigtowera stad zmiana na s12 500w

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplaca mi sie wymienic tagana 330 na jeden z tych seasoniców?Badź fortronów?Zalezy mi na mocy i na ciszy,zasilka bedzie do oc core2duo

Jesli pozbywasz sie tagana u01 to (o ile nie tyka nic) na ciszy nie wiele zyskasz (albo nic) bo te tagany sa bardzo ciche.

A samo do oc c2d nie brzmi groznie bo procesory te ciagna malo watow, tagan najpewniej w zupelnosci starczy (jak nie dodasz tam radka 1900xtx z vmodem) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to git,zobaczymy ;) najwiecej co ciagnal to a64@2,9 ; x850xt @ 618/663 ;2x512,wiem ze zasilacz moj jest bardzo cichy,praktycznie nieslyszalny,tylko jakbym zmienil na mocniejszy chcialbym podobnej ciszy jak już ewentualnie lekko glosniejszy,i w sumie chcialbym cos mocniejszego zeby bylo juz na przyszlosc no i 24pin itp wiec czy wymiana bylaby oplacalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podłączając się pod temat chciałbym się podzielić moimi wątpliwościami. Mianowicie ostatnio strasznie zaczął wyć mój szef z podpisu i zastanawiam się jak najlepiej go uciszyć. Myślałem nad zmianą zasiłki, ale ten seasonic z topicu to trochę za drogi jest, co sądzicie o tym 350W DELTA NOISE KILLER z tej aukcji: http://allegro.pl/item133011513_hit_zasila...za_44_99zl.html

 

Pytam czy bez problemu pociągnie tą konfiguracje co widnieje w podpisie i czy pozostanie cichy przez dłuższy czas. Ten szef też kiedyś był cichy...kiedyś. I czy w tej delcie są kable do sata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...