Skocz do zawartości
zavader

Kursy - Czyli Co Warto Zrobić Dla Siebie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ponieważ wiele osób ma teraz wakacje i naprwadę robi nic, postanowiłem spytać się o rózne ciekawe:

 

* kursy

* zajęcia

* szkolenia

* treningi

 

Które odbywają się w czasie wakacji - do końca października.

Chodzi mi np. o takie rzeczy jak: kurs ratownika, patenty żeglarskie, prawko jazdy, kurs przewodnika wycieczek, kursy foto, czy pochodne...

Ktos ma cos fajnego, ciekawego, albo interesującego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W dniach 2-3 września na terenie warszawskiej Szkoły Linuxa odbędzie się oficjalna premiera nowej wersji Auroksa, jednej z najbardziej znanych polskich dystrybucji Linuksa.

 

Impreza trwać będzie w dość nietypowych godzinach – od ósmej wieczorem do pierwszej w nocy. Organizatorzy zapowiadają ciekawe wykłady dotyczące dystrybucji oraz oprogramowania firmy LeftHand. Odbędzie się także turniej gier komputerowych z cennymi nagrodami. Premiera nowej wersji Auroksa jest pierwszym w naszym kraju wydarzeniem tego typu.

 

Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego chętni muszą jak najszybciej wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pierwsze 200 osób otrzyma płytę z najnowszą wersją Auroksa, a 50 pierwszych firm otrzyma do wyboru jedną z aplikacji firmy LeftHand z miesięcznym wsparciem technicznym. Więcej informacji na stronie dystrybucji.

 

Tymczasem, wczoraj rozpoczął się proces rozsyłania na mirrory gotowej już wersji Auroksa 12.0, co oznacza, że może być ona dostępna jeszcze przed oficjalną premierą."

źródło: dobreprogramy.pl

 

Może to nie kurs typu pływactwo, ale zawsze jakoś można ciekawe spędzić czas.

Czy to prawda, ze nie mozna juz robic karty plywaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku zrobilem sobie kurs sternika motorowodnego a w ostatnim tygodniu sierpania bede robil II paralotniowa, bo I zrobilem 2 lata temu. jakies 6 lat temu zrobilem patent zeglarski. robilem tez kurs mlodszego ratownika, ale egzaminy zbiegly mi sie z sesja na uczelni i niestety w tym roku odpadla mi ta "plakietka".

 

za rok jak bede w kraju bede robil III szybowcowa i stermotorzyste.

 

 

i jak mam chwile wolnego to spedzam ja na niej :D a wlasciwie na zwyklej AR230, bo ta z foto to AR230HO

Dołączona grafika

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o kursach które na siebie zarobią to warto zrobić sobie kursy na Ochronę Sieci i komputerów.

Płacą w UK między 24k a 60k/rok (60k gdy masz 10 lat w zawodzie).

Poza tym Wszystko z Active Server, Exchange, Win2003, Remedy, Heat, NDIS (powyższe płatne w rejonie 25k)

Ewentualnie kursy C++, C#, ASP.NET i inne z programowania (ew. zarobki to ok. 25k-45k)

Clearquest, Ant, Perl, Java i Oracle dają 45k-55k/rok

Kosultanci od sprzedaży sprzętu CISCO 50k - 60k

Web developer z .Net (ADO & ASP) T-SQL, HTML, XHTML, CSS, JavaScript może oczekiwać 35k-38k rocznie.

 

Niestety nie wystarczy umieć tweakować kompa domowego, dopieszczać windozę i podłączać kabelki :/ (o czym przekonałem się niedawno)

A skoro masz czas na robienie kursów, to proszę, rób te pożyteczniejsze.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...