Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na mode ustawione 1.2

 

I graczy 18/18 zawsze full (ekipa niemiecka)

 

 

Nie da sie grac, niektore mapy to jest jakas pomyłka. Respawn i pyk,pyk,pyk (czasami kilka razy pod rząd). Ciasno, wąsko - ekch

 

Oczywiście wszysyc GA2 walczą, ciekawe czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka poraszka skoro to jest to samo co fearmp :blink:. Nie grałeś wcześniej to sry, ale tereaz też nie musisz..

a pewnie że nie muszę ale chyba mogę się wypowiadać odrobinę krytycznie co ? a moze nie mogę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi z błedami CRC - wystarczyło ciągnąć z torrenta, takich wielkich plików nie opłaca się się imo ściągać z serwera bo może w każdej chwili się coś schrzanić

 

:D co do gry to się powtórzę, bo próbowałem w to grać na siłę wczoraj i nie mogę bo jest tam ciasno jak cholera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi z błedami CRC - wystarczyło ciągnąć z torrenta, takich wielkich plików nie opłaca się się imo ściągać z serwera bo może w każdej chwili się coś schrzanić

 

:D co do gry to się powtórzę, bo próbowałem w to grać na siłę wczoraj i nie mogę bo jest tam ciasno jak cholera :/

Na filemirrors.com od wczoraj rano jest od groma linków bezpośrednich do feara z serwer http oraz ftp , a wystarczy wpisac tylko nazwe szukanego pliku i cieszyć się masą dobrych linków. Ja osobiście ściągałem z jakiegoś czeskiego serwera który obsługuje wznawianie połączenia , wystarczy ściągać jakimś download managerem i nie ma co się obawiać o błędy crc jak również można sobiwe to pobieranie przerwać i dokończyć w wolnej chwili. Zapodam wam tego linka skad ja mam ale jak czegos nast. razem szukacie i znacie nazwe pliku to śmiało wbijajcie na www.filemirrors.com i szukajcie :)

Link do czeskiego serwera z fearem to http://www.gamepark.cz/download/FEAR/fearcombat_en_107.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w połowie instalacji wesoły błąd... skąd ściągaliście?

Sciągajcie s filefronta:2278367[/snapback]

a pewnie że nie muszę ale chyba mogę się wypowiadać odrobinę krytycznie co ? a moze nie mogę ...

Juz nie... fearmp jest od dawna. Jeżeli w demomp nie grałeś to nie nasz problem..

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Mysle ze nawet, nawet jak na 1 raz :rolleyes: .

To jak kiedy i gdzie gramy??

 

Wracajac do tych co maja problemy z instalka:

Ja gdzies tak 95% sciaglem z ftp sierry a reszte z torrenta i wszystko dziala.

Dlatego mozna wrzycic te exe do torrenta. Powinien sprawdzic pod katem poprawnsci danych i dociagnac brakujeace/bledne dane.

 

Dołączona grafika

 

A to z CTF. Musze sie te ikonki nauczyc odrozniac bo mnie denerwuja :P

A i oczywiscie przez chwile zagralem tez z Luk3 :wink:

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja moge zagrac TERAZ, ale nie mam warunkow do gry bo mam remont w dfomu i siedze w jakiejs kanciapie z monitorem na polce i myszka na lozku.

Wczoraj gralem doslownie chwile i wrazenia w miare ok. Plynniutku, musze tylko detale wylaczyc jakies bo dymu za duzo. Ale ogolnie szybka akcja jak w singlu, czyli tynk ze scian, swiszczace kule itp.

Troche to chaotyczne, wybiegasz, walisz na oslep (tzn w jakas postac) - taki machinegun rozwala naboje w kazda strone losowo i raczej nie mozna to mowic o skillu :/.

To kto gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge teraz.

do du.y ze nie ma czegos takeigo ze umierasz i czekasz az ktoras z druzyn wygra, bo tak to masz 3 osoby na ekranie i strzelasz w co popadnie. albo odrazu na respawnie umierasz.

 

Da sie wylaczyc napisy kto kogo zabił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wylaczyc napisy kto kogo zabił ?

Nie sprwdzalem, ale w opcjach mozesz wybrac czas wyswietlania napisow/informacji. Moze to to?

To jak ma ktos namiary na pusty serwer?

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie te npiasy sa wiekszoscia tego co widzimy na ekranie.

Oto screen z malej rzezni:

http://img241.imageshack.us/my.php?image=lolqm2.jpg

Jak juz to gramy na slow motion ;]

//

Postacie imo biegaja sam raz, za sznbko na pewno nie. Dobre jest to ze czas moze zwalniac ten kto jest pierwszy na liscie w score'sach.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh no ja gralem troche, musze powiedziec ze mozna sie dowartosciowac grajac z niemieckimi noob`ami :P (sam jestem noob .. a juz napewno w fear mp ;D ;p) .. chaotycznie - fakt ... za duzo dymu ... fakt ... wkurzajace napisy kto kogo zabil na pol ekranu ... oprocz tego ... calkiem niezle ;] .. tylko cholera niewiem czemu ale u mnie niezbyt plynniutko ... tj. szarpie bez wyraznej przyczyny ... moze 512 ramu to za malo ? (nie smiac sie..) albo moj dysk jednak ma dosc ...

 

przy okazji chcialem was zapytac... ma ktos podobny efekt np w "factory" ... bodaj .. jak jest kałuża to potrafi zmieniać swoją "odblaskowość" .. załozmy jak jestem dalej to widze wszystkie lampki ktore sie w niej odbijają jak podbiegam bliżej to juz jakby sie detale "odbić" zmniejszają ... jakas optymalizacja pod mp? w Fear sp tak nie mialem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

;s.

 

Fajnie sie gralo ale mniej znajome grono wpadlo i koniec ;].

Trzeba na haslo zalozyc, do tego musi byc TDM i slowmotion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;s.

 

Fajnie sie gralo ale mniej znajome grono wpadlo i koniec ;].

Trzeba na haslo zalozyc, do tego musi byc TDM i slowmotion.

moza sprobowac wbic na pusty server, a kto nieznajomy bedzie przychodzil to callvote kick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja wlasnie myslalem o kims o dobrym laczu ;).

No nie wiem jak to rozwiazac... dobra, kto ma ochote pograc? :P

//

217.146.89.35:27888

Wbijajcie!!!111111

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...