Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej bedzie niech kazdy zapisze nick'y osob z PPC do friends'ow.

Nie bedzie sie trzeba szukac po serwerach.

Ja już tak zrobiłem, tylko koniecznie (o czym było już wspominane) wszyscy gramy pod nickami z PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kampienie sie w tej grze nie sprawdza, najlepiej byc ciagle w ruchu :P.

Rozwalaja mnie kolesie co ciagle biegaja i kopia. Strach do takiego strzelac ;].

:) kurde chyba bardziej oplaca sie wslizg od kopa.

wogle mozna zrobic kanal na jakims polchacie jak chcecie, bedzie mniej spamu na forum.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@ Ath - A ja sie dziwilem ze jakis niemiec tak szaleje, a to ty byles pod tym knifem :P

A czemu niby wszyscy inni to Niemcy ? ;]

 

No kampienie sie w tej grze nie sprawdza, najlepiej byc ciagle w ruchu :P.

Rozwalaja mnie kolesie co ciagle biegaja i kopia. Strach do takiego strzelac ;].

No byl jeden taki Bolek, co ciagle sie w jakims rogu ustawial i tylko strzelal, nie biegal. :lol2:

 

ps. pewnie byl Niemcem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos teraz jeszcze chetny mi wlozyc? ;]

Gram od 20 min i mam nawyki z CoD2, caly czas proboje zmienic bron zeby szybciej biec i rzucam granaty profilaktycznie ;]

 

 

Moze rzeczywiscie kanal na polchacie albo TS'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ping na Neo 256 u mnie na poziomie 100 :D Zero zacinki!

P.S.2 Dlaczego mi wywala błąd gry i chce raportować po włączeniu Punkbustera?

Może też ktoś miał taki problem?

Czity :P

 

Na jakim servie bedziemy grać ? może na tym co już graliście ten 85.17.38... ? A godzine sie zobaczy ;). jakieś wieczorne koło 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

PPC jest wiesniackie, nie przyjmie sie w swiecie pro gamingu, ja proponuje NastyPC. :P.

 

Co do TS'a to nie chodzi mi o team play ale zeby kiedy ktos idzie grac wlazil na csa, mozna by tam sie umawiac na gry bo nie ma sensu zasmiecac forum.

Serv to nie problem, tylko trzeba odrazu wbijac zeby zaden niemiec nie wszedl jak to s0n1c mowi ;]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kopniaków spotkałem się z komentarzami:

Kuzyn w to grał i mówił, że beznadziejne jest to, że jak schowasz broń, to wystarczy przeciwnika dotknąć palcem, żeby go zabić. Czy to nie bez sensu, żeby wręcz zadawać większe obrażenia niż bronią?

Hehe, już sobie 3 dni temu ściągnąłem.

 

W grze wystepuje jednak jedna głupota... wystarczy schować broń i lekko musnąć przeciwnika,a ten od razu leży. Głupota do kwadratu! Nie można używać shotgunów, bo kolesie robią banzai, chowają broń,skaczą i jednym ruchem Ciebie zabijają. Ja sie wcale nie dziwie że multiplayer jest mało popularny.Może właśnie przez takiego typu głupoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, grałem do 2 w nocy :P Gierka jest świetna - dynamiczna, efektowna, itp. Podczas DM przy 20 - 30os. na małych mapach dochodzi do potwornej jatki - średnio się "żyje" 5 sekund. Odgłosów wtedy jest tyle, że choćbyś bardzo chciał, mimo dźwięku 5.1 nie zlokalizujesz przeciwnika na słuch. :) Jeżeli już się zrespawnujesz i udało ci sie to zrobić z dala od eksplozji granatu/rakiet, na 100% będziesz miał z przodu idącego na cebie przeciwnika, za plecami również będzie przeciwnik natomiast z bocznego wejścia wyjdzie ktoś za ok. 1-2s. Trzeba się poruszać z gracją żeby pożyć nieco dłużej :D Z kolei na większych mapach - przy np. 5 osobach - jest spokojnie, cicho, mroczno, wszyscy gracze zachowują się ciszej (nie biegają, itp.), zwraca sie uwagę na odgłos kopniętej puszki po piwie czy butelki i ogólnie daje się odczuć klimat horroru z singleplayera. ;) Fizyka też jest doskonała - wystarczy zobaczyć jak wszystko lata gdy zdetonuje się granat w pomieszczeniu pełnym zwłok i flaków - chyba tylko Conroe 4Ghz jest w stanie tym wszystkim płynnie poruszyć ;)

 

Na koniec mała porada:

Pod kółeczkiem myszy zbindowałem granat - zostawiam go tuz przed śmiercią - bardzo skuteczne na zaludnionych mapach ;)

 

Najczęściej używam ASP riffle.

 

Mój nick to piaskoon, ewentualnie później dodam PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...