Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz kto gra i ile slotow by sie przydalo, zawsze mozna vote kick.

 

@ yuucOm bardzo dobry z ciebie przeciwnik :wink:

 

To gdzie pocinamy panowie, bo ja jutro musze wczesnie wstac wiec do pozna nie zostane.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz kto gra i ile slotow by sie przydalo, zawsze mozna vote kick.

 

@ yuucOm bardzo dobry z ciebie przeciwnik :wink:

Bybb gdyby nie co chwile resety kompa po OC, ale dzieki :P.

Dajcie jakieś ip serwa i sie znów wbijamy ;).

 

OK mam dobrego serwa 16 slotów dm :D

 

81.209.167.61:27890

 

Wbijać wszyscy ;d

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefostwo,

co jest grane, wczoraj Combat działał normalnie, dziś odpalam i fearmp.exe wykonał błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Wywaliłem, przeinstalowałem, działało do kiedy nie wszedłem w ustawienia i chciałem włączyć PunkBustera - znów ten sam komunikat i Fear się zamknął.

W podglądzie zdarzeń mam:

Aplikacja powodująca błąd fearmp.exe, wersja 1.7.278.0, moduł powodujący błąd pbcl.dll, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x0004750d.

O co chodzi ?

 

Update:

Poradziłem sobie, winnym okazał się antywirus świeżo zainstalowany Active Virus Shield ;)

Edytowane przez DeTe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

GDZIE WY TERAZ GRACIE ??

edOOs, niezła partyjka :) Tylko my dwaj graliśmy :P

 

PS. Jak zmienić sobie nick i jak uruchamia się miniChat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

O kant pupy z takim skakaniem z serwera na serwer. Wybrać sobie jakiś pusty na którego nigdy nikt się nie pakuje i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrr... Chyba jestem slepy... Jak wybrać serwer przez bezposrednie wpisanie jego IP?!

Favourites / Add IP a potem dajesz zamiast Internet to Faourites u góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, że tak zapytam jak, kiedy i gdzie wy gracie? bo nigdy nie mogę wbić sie na serva jak ktoś z PPC gra :). Może by tak po prostu umówić się na z góry na ustaloną godzinę by wejść na forum i jedna osoba wtedy sprawdzi jak wyglądająservy, da cynk i gramy.

Myślę, że byłby to dobry pomysl bo pisanie o obojętnie jakiej godzinie lekko nie skutkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, że tak zapytam jak, kiedy i gdzie wy gracie? bo nigdy nie mogę wbić sie na serva jak ktoś z PPC gra :). Może by tak po prostu umówić się na z góry na ustaloną godzinę by wejść na forum i jedna osoba wtedy sprawdzi jak wyglądająservy, da cynk i gramy.

Myślę, że byłby to dobry pomysl bo pisanie o obojętnie jakiej godzinie lekko nie skutkuje

Great Idea.

 

O 23:00 niech ktoś poda IP serva max 12 userów TDM i będzie super (najlepiej z małym pingiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer może miec max 10 ludzi bo kuźwa grać się nie da, zaraz mnie szlag trafi! Nie mam ochoty tracić czasu na "grę" gdzie ginę szybciej niż się pojawiam, a jedyną taktyką jest stanie na wprost respa i ogień ciągły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcieliscie wiecej slotów ;). Mówiłem ze gra nie ma sensu w takiej orgii. Ten serwer co wcześniej sonic chyba podał z trzema ósemkami na końcu. 10 slotów tdm i jest git ;). Ja musze coś z prockiem zrobieć bo mam restarty ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85.25.141.28:27888

 

Niemiecki TeamDM 12 slotow, stoi pusty, czekam na was.

 

Dotychczas wszystkie pozostałe serwery były do bani, a na 16 slotowcach nie da sie grac u większosci osob.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zmiana planow, moge grac;]]]

Ok ale pogubilem sie juz, co 10 min ktos podaje inne ip... to gdzie wy gracie w koncu?

ide na ten co s0n1c podal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcieliscie wiecej slotów ;). Mówiłem ze gra nie ma sensu w takiej orgii. Ten serwer co wcześniej sonic chyba podał z trzema ósemkami na końcu. 10 slotów tdm i jest git ;). Ja musze coś z prockiem zrobieć bo mam restarty ;).

no ja tak samo... :| podniose napięcie, moze ustąpi..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...