Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz to nie jest głupi pomysł z tym handelkiem ale nie tak. Może za jakiś czas cdkeye będą płatne i wtedy zostanę milionerem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie jest głupi pomysł z tym handelkiem ale nie tak. Może za jakiś czas cdkeye będą płatne i wtedy zostanę milionerem :>

sierra powoli olewa multi feara ten patch 1.07 to prawdopodobnie ostatni o ile bedzie bez bugow

 

oddaja feara multi w rece zapalencow i community stad tez niezle narzedzia developerskie do tworzenia map

 

a fear combat to psa dla kielbasa przed premiera expansion pack

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. Combat is out

 

www.joinfear.com

Ktoś chyba nie popatrzył na 2 ostatnie strony tego topicu :mur:

U mnie leci aktualnie 140kB/s (połączone 8 slotów do sierry [flashget])

Ale cd-keya dalej nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba nie popatrzył na 2 ostatnie strony tego topicu :mur:

U mnie leci aktualnie 140kB/s (połączone 8 slotów do sierry [flashget])

Sry za pytanie ale czy flashget umożliwia zatrzymanie sciagania i ponowienie go znów po ponownym uruchomieniu kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Key przyjdzie także spoko ! Mi przyszedł dopiero po 40 minutach także nie ma reguły. Ale jakim cudem z oficjala sierry leci Lancowi 140 kB/s to nie wiem. Mi leci max 36kB/s oO

 

edit: yuucOm - tak.

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Key przyjdzie także spoko ! Mi przyszedł dopiero po 40 minutach także nie ma reguły. Ale jakim cudem z oficjala sierry leci Lancowi 140 kB/s to nie wiem. Mi leci max 36kB/s oO

 

edit: yuucOm - tak.

Bo ssie z kilku slotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucassz link do flashgeta i w polu ILOŚĆ POŁACZEŃ (standardowo jest 5) wpisujesz 10 i dajesz OK ;] I czekasz jakieś 20 minut, aż wszystkie sloty się podłącza [; Z tego co zauważyłem to 1 slot - 20kB ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ssać z kilku slotów :> ?

Uzyc menadzera pobierania plikow np.

Tyle ludu sie rzucilo na ftp, ze nawet przy kilku slotach download jest slaby... albo czekac na mirrory, albo na rozluznienie ruchu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucassz link do flashgeta i w polu ILOŚĆ POŁACZEŃ (standardowo jest 5) wpisujesz 10 i dajesz OK ;] I czekasz jakieś 20 minut, aż wszystkie sloty się podłącza [; Z tego co zauważyłem to 1 slot - 20kB ;]

Przecież to jest jak czit. W dodatku blokujecie mi miejsce :P.

 

Sciaga ktoś z torrenta ? jak tak to z jakim speedem idzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Gamespota ciągnie 60 kB/s przy 10ciu slotach, czyli maks na moim łaczu.

W związku z tym mam pytanie: czy to normalne że na NEO 512 mam taki słaby transfer?

Ilekroć ściągam coś z szybkiego serwera, nieważne czy Flashgetem czy systemowo nie wyciąga więcej niż te zafajdane 60... :blink:

Dawniej miałem net z kablówki i na nominalnie takim samym łączu zasuwało ze 120-140 kB/s!

 

EDIT: I o cóż wam chodzi z tymi serialami? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zacząć ściagać, a zarejestrować się np. jutro...

Zanim dojdą te gigabajty, kupa czasu jeszcze.

Edytowane przez 100lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Gamespota ciągnie 60 kB/s przy 10ciu slotach, czyli maks na moim łaczu.

W związku z tym mam pytanie: czy to normalne że na NEO 512 mam taki słaby transfer?

Ilekroć sciagam coś z szybkiego serwera, nieważne czy Flashgetem czy systemowo nie wyciaga wiecej niż te zafajdane 60... :blink:

Dawniej miałem net z kablówki i na nominalnie takim samym łączu zasuwało ze 120-140 kB/s!

Policz sobie :P. Neo 512 kb/s = 64 KB/s wiec to jest max neostrady 512.

 

Niech ktoś da znak jak bedzie FearCombat na filefroncie bo jak narazie to nie ma :/. Tam mam zawsze full speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo 512 = 512kb/s = 64kB/s :lol:

 

Z tym serialem to dziwna sprawa, rejestrowałem 2x, za 1 razem mail na @o2.pl i do tej pory nie doszedł, za drugim razem na @gmail.com doszedl natychmiast.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedzie flashgetem po 50-60kb/s. Przed chwila sie zarejestrowałem, cd-keya raczej sie szybko nie spodziewam.

 

edit: ciagne z ftp sierry

 

edit2: juz po 75 kb/s :D chyab sie robi luz

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucassz link do flashgeta i w polu ILOŚĆ POŁACZEŃ (standardowo jest 5) wpisujesz 10 i dajesz OK ;] I czekasz jakieś 20 minut, aż wszystkie sloty się podłącza [; Z tego co zauważyłem to 1 slot - 20kB ;]

lol dobre :D szkoda że tylko można 10 ustawić :(

 

edit mam już 30 :) flasgit rox

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo byłem przy rejestracji przy STEP 2 i dodatek żeby poszło dalej to wywaliło mnie do STEP 1 czy tak było by ok bo logicznie to STEP 3 :( ehh a jak próbowałem 2 raz rejestrować się na ten sam email to pisało że jest już zarejestrowane 0.o co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo byłem przy rejestracji przy STEP 2 i dodatek żeby poszło dalej to wywaliło mnie do STEP 1 czy tak było by ok bo logicznie to STEP 3 :( ehh a jak próbowałem 2 raz rejestrować się na ten sam email to pisało że jest już zarejestrowane 0.o co jest grane.

Czekaj na maila z keyem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STEP 2 i dodatek żeby poszło dalej to wywaliło mnie do STEP 1 czy tak było by ok bo logicznie to STEP 3

ja wrocilem wtedy w operce o strone do tylu i raz jeszcze depnolem .. no i key przyszedl ;] chyba maja problemy bo ludzie sie na potege rejestruja ;D

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...