Skocz do zawartości
Robertcik

Unreal 2: The Awakening

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z tym modyfikowaniem kompów to przesadzacie chyba.....Bo tak po mojemu to modyfikacje/upgrady to u niektoorych juz choroba(hm...nie pytajcie skad to wiem):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

I tera przy okazji wyjscia takich wypasów mówicie o szoku i innych rzeczach.....Mam propozycje ---bo sam czekam na jakis fajny tytuł!- poczekajmy i zobaczymy....ja uwazam ze na R8,5K  bedzie mozna poszalec w obie te gierce a takze w collina 3 / moze nei na full wszystko ale ja pamietam te czasy jak sie grywało na low i 400x300 :):):):):::)i dobrze było-kto potrzebuje full detali?:)

No właśnie...ja grałem w q1 400/300 software rendering i bez dźwięku......nie wiemjak mogłem się podniecać wówczas grafą :)

jak moglbys sie nie podniecac? to byla rewolucja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tym modyfikowaniem kompów to przesadzacie chyba.....Bo tak po mojemu to modyfikacje/upgrady to u niektoorych juz choroba(hm...nie pytajcie skad to wiem):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

I tera przy okazji wyjscia takich wypasów mówicie o szoku i innych rzeczach.....Mam propozycje ---bo sam czekam na jakis fajny tytuł!- poczekajmy i zobaczymy....ja uwazam ze na R8,5K  bedzie mozna poszalec w obie te gierce a takze w collina 3 / moze nei na full wszystko ale ja pamietam te czasy jak sie grywało na low i 400x300 :):):):):::)i dobrze było-kto potrzebuje full detali?:)

No właśnie...ja grałem w q1 400/300 software rendering i bez dźwięku......nie wiemjak mogłem się podniecać wówczas grafą :)

jak moglbys sie nie podniecac? to byla rewolucja :P

2 tygodni temu odpaliłem q1 na tych ustaiwniach i nic nie widziałem na ekranie....oko kurde chyba sie do komfortu przyzwyczaiło :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tym modyfikowaniem kompów to przesadzacie chyba.....Bo tak po mojemu to modyfikacje/upgrady to u niektoorych juz choroba(hm...nie pytajcie skad to wiem):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

I tera przy okazji wyjscia takich wypasów mówicie o szoku i innych rzeczach.....Mam propozycje ---bo sam czekam na jakis fajny tytuł!- poczekajmy i zobaczymy....ja uwazam ze na R8,5K  bedzie mozna poszalec w obie te gierce a takze w collina 3 / moze nei na full wszystko ale ja pamietam te czasy jak sie grywało na low i 400x300 :):):):):::)i dobrze było-kto potrzebuje full detali?:)

Moze i masz racje ale sa tacy ludzie (jak np. ja) ktorzy nie jedza przez pol roku tylko dlatego ze jak wyjdzie jakas karta graficzo - egzotyczna to ja zaraz lykaja i 1600x1200 detale na max AAx8 albo 16 (a najlepiej jak by bylo 128 o 256 nie wspomne :wink: ) i jeszcze zeby bylo malo to ja podkrecaja zeby jeszcze przyspieszyc o te 10-50 FPS'ow (wiem ze to nie ma zadnej roznicy bo czy sie gra przy 150 czy 270 FPS'achto i tak plynnie wszystko chodzi, ale to jest takie hobby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja gralem w 320x240 (VGA) i tez morde cieszylem z 3d :D

 

P.S. A jezeli na ps2 grafika jest w max detalach to .... ekhm :D

Nie no Ps2 odpada z tyą grafiką co prezentuje to było można walczyć rok półtora temu ale nie teraz i tu Kareas masz racje PS2 ma grafe w min detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz morze jakiegoś innego linka?? Bo ten to niewiem u mnie jakoś się nie ściąga  :?

poczekaj to wlasnie wrzucam to na serwer

sproboj mniej wiecej kolo godziny 0:30

ip to 212.191.134.2

LOGIN: tweak

PASS:unreal

mozliwosc tylko 2 uzytkownikow na raz!!

 

p.s. plik dostepny bedzie do jutra wiec jesli ktos jeszcze bedzie chcial to musicie sie dzielic miedzy soba lub sciagac z innych stronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sa takie gry, ze demo wychodzi pozniej na siec niz gra do sklepow. Wiec sie nie przejmuj, ze nie ma demka. Ja tez sie nie moge doczekac ale raczej nie opoznia go zabardzo. Mam filmik z gry i zapowiada sie wysmienicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly cytacik z gry.wp.pl "Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów strzelanin FPP. Gra Unreal 2: The Awakening została wreszcie ukończona i trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych 4 lutego. Jej europejska premiera odbędzie się 3 dni później. Firma CD Projekt wprowadzi grę na polskie półki 12 lutego, w cenie 199,90 zł. Współczujemy autorom takich produkcji jak Project IGI 2 czy Delta Force; Black Hawk Down, którzy przesunęli terminy ich premier na marzec... w marcu każda z tych gier będzie po prostu brzydka!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly cytacik z gry.wp.pl "Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów strzelanin FPP. Gra Unreal 2: The Awakening została wreszcie ukończona i trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych 4 lutego. Jej europejska premiera odbędzie się 3 dni później. Firma CD Projekt wprowadzi grę na polskie półki 12 lutego, w cenie 199,90 zł. Współczujemy autorom takich produkcji jak Project IGI 2 czy Delta Force; Black Hawk Down, którzy przesunęli terminy ich premier na marzec... w marcu każda z tych gier będzie po prostu brzydka!"

Project IGI 2 w marcu??? Przescierz na DC to juz jest chyba z dwa tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly cytacik z gry.wp.pl "Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów strzelanin FPP. Gra Unreal 2: The Awakening została wreszcie ukończona i trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych 4 lutego. Jej europejska premiera odbędzie się 3 dni później. Firma CD Projekt wprowadzi grę na polskie półki 12 lutego, w cenie 199,90 zł. Współczujemy autorom takich produkcji jak Project IGI 2 czy Delta Force; Black Hawk Down, którzy przesunęli terminy ich premier na marzec... w marcu każda z tych gier będzie po prostu brzydka!"

Project IGI 2 w marcu??? Przescierz na DC to juz jest chyba z dwa tygodnie :)

jesli juz to jest to beta ( albo jakis fake)bo fulla jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja moge opisac swoje porownanie jak tylko znajde ta brakujaca koncowke 2 plyty - a oto niestety w tak krotkim czasie po ukazaniu sie tytuly bedzie ciezko :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DC na hubie bootcamp6.myftp.org jest koles majacy ut2 udostepniajacy 9 slotow(predkosc sciagania ok 20 kb/s na laczu 512), wiec jak ktos musi dociagnac to macie szanse. Ja swoj slot zwolnie za godzine :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...