Skocz do zawartości
bozar

Przesiadka Z Agp Na Pci-e, Jaka Bedzie Dobra Do Oc?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zamierzam sie przesiasc z AGP na PCI-E

chce wymienic tylko plyte(754) na rynku widze sporo propozycji ale wiekszosc albo droga albo jest slaba do oc

a mi na tym bardzo zalezy bo moj semp 2600 to istny szatan. spokojnie dojdzie do 2.8 przy dobrym chlodzeniu(mysle ze pamiatki wytrzymaja)

 

czy jest cos co polecacie do takiego zestawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie plyty w rozsadnej cenie przychodza mi na mysl

 

1. Epox 8NPA7I

 

2.Gigabyte K8nE rev.1.0 - bron borze nie kupowac rev.2.0 bo to padaka

 

Epox zdecydowanie lepszy,mozna dac 3,2 V na RAM z na Gigusiu tylko +0.2 V jesli sie nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam epoxa 8npa7i , teraz lece na sempronie 2500 @2700MHz :D Htt ciagnie bez problemow na 386 :wink: Na memki mozesz dac max 3,2V , procka 1,6V ( w przyblizeniu). Cena koło 200zł i jest o wiele lepsze od gigabyta i raczej moze konkurowac z dfi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,6 na procka to trochę mało... mój semp 2500 nie chce iść powyżej HTT 350 na 1,6V. Na K8NE jest chyba do 1,7(tak jak na K8NS 1.0).

 

Inna sprawa - Silencer 64 Ultra jest za słaby na takie O/C. Wiem, bo mam i nie wyrabia potem już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci płytke Abita NV8.Mimo że chipset to n-force 4x4 to spokojnie HT ciągnie na 1000mhz a nie 800 jak ma być.Napięcia też są "normalne" tylko trzeba odrazu zmienić bios.Zresztą zerknij http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=194136&hl=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie Zielony.. cos niesmowitego <_<

na HT 1000 ruszy raczej kazda plyta, pytanie brzmi: jakie HTT osiagnie.

 

moj byly epox chodzil na HTT 390, co przy mnozniku x3 daje HT 1170MHz - tylko co z tego, skoro powyzej bodajze 600MHz nie ma roznicy w wydajnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='18 sie 2006, 23:39' post='2277843']

1,6 na procka to trochę mało... mój semp 2500 nie chce iść powyżej HTT 350 na 1,6V. Na K8NE jest chyba do 1,7(tak jak na K8NS 1.0).

 

Inna sprawa - Silencer 64 Ultra jest za słaby na takie O/C. Wiem, bo mam i nie wyrabia potem już.

jak sie ma kiczowatego procka to może mało :angry: Twoj procek mowisz nie idzie powyzej 350htt na gigabytach ale to razej normalka bo to jest max htt jakie te płyty osiagaja :lol: I to jeszcze z pozomu windy po z pod biosu to tylko 324 :-P Epox 8npa7i startuje bez pierdniecia z poziomu windy nawet z 390htt B-) Ja kupiłem semprona 2500 w ciemno i robi mi 2,7Ghz z 1,5V na boxowym wyjcu :rolleyes: Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma kiczowatego procka to może mało :angry: Twoj procek mowisz nie idzie powyzej 350htt na gigabytach ale to razej normalka bo to jest max htt jakie te płyty osiagaja :lol: I to jeszcze z pozomu windy po z pod biosu to tylko 324 :-P Epox 8npa7i startuje bez pierdniecia z poziomu windy nawet z 390htt B-)

tak dla scislosci:

gigabyte startuja z biosu na 327 :P

a epox startuje z biosu na 390 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla scislosci:

gigabyte startuja z biosu na 327 :P

a epox startuje z biosu na 390 :P

no , i tak nigdy nie startowałem na moim k8ns z 327htt :-P dawałęm 320 i musiałem za kazdym razem w windzie podciagac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...