Skocz do zawartości
extremeee

Ktora Platforme Wybrac ? Pentium M, Core 2 Duo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktora z tych platform bedzie lepszym rozwiazaniem ? zalezy mi przedewszystkim na dlugim czasie pracy notebooka na bateriach oraz wydajnosci.

Core Dou, wydaje mi sie ze raczej jest wydajniejszy od tego AMD bo na pewno od PM a takze ma mniejsze zapotrzebowanie na prad. Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego po niedzieli mamy poniedziałek?

 

To chyba jasne, dlaczego coreduo jest wydajniejszy od PM. Naturalnie, czasem T2500, którego mam w 2gim lapku jest znacznie wolniejszy od PM@~ 2.4GHz (gdy mowa o app stricte pod jeden rdzeń, czyt. bez optymalizacji dla dualcore), ale to znów powinno być dla wszystkich oczywiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyjasnienie moich watpliwosci lecz mam kolejna ;) otoz jestem totalnym laikiem jesli mowa o laptopach :) interesuje mnie cos w przedziale cenowym 4000-5000 zl :) jako podstawe jestem zdecydowany na core 2 duo oraz pamiec na szynie 667, oraz dysk 5400 sata lecz mam watpliwosci odnosnie platform do niej oferowanych a w szczegolnosci kart ktore w laptopach sie znajduja :) czy moglby ktos mi zasugerowac co najlepiej wybrac ?:)

zaznaczam ze wybor skupic sie powinien na 2 firmach :) Asus albo toshiba :) ewentualnie HP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extremeee od pytan Co Kupic jest inny dzial. Po 2 : nie mow ze jestes laikiem bo to najlatwiej stwierdzic i oczekiwac ze ktos wykona za nas robote. Po 3 : skoro wiesz juz czego chcesz to wysil sie i poszukaj laptopow, ktore spelniaja te zalozenia i dopiero wybierz z nich 2 czy 3 ktore dasz do oceny. Tutaj zachowanie "to bym chcial i mi znajdzcie" nie bedzie tolerowane.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My fault, przeoczylem sub forum co kupic:D, tam kieruje teraz swoje pytanie :) a kontynuujac poprzednie na ktore nie doczekalem sie odpowiedzi co jest wydajniejsze ? zintegrowany gm900, 950 czy przykladowo gf 7300 czy tez ati x1600?

Panie sliczny, kolejny raz twoj "fault", bo na wspomnianym subforum jest przewodnik po laptopach, gdzie znajdziesz info na temat tych kart, jak rowniez ich hierarchie pod wzgledem wydajnosci, masz tutaj bezposredni link http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=181117. I jeszcze raz powtarzam (tym razem po raz ostatni) : zacznij sam szukac odpowiedzi i wykaz troche zanagazowania bo zaczynasz sobie grabic jesli wiesz co mam na mysli <_<

pozdrawiam

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

kontynuujac poprzednie na ktore nie doczekalem sie odpowiedzi co jest wydajniejsze ? zintegrowany gm900, 950 czy przykladowo gf 7300 czy tez ati x1600?

 

 

No nie badz bezczelny mur.gif

Bylo napisac ze intela sa najlepsze, przynajmniej by mial zagadke jak nie chcialo sie poszukac :) a powaznie to chyba koles podpuszcza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...