Skocz do zawartości
Gość rafifeo

Torrenty Sciagaja Wszystko Baaardzo Wolno ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafifeo

witam. nie wiem czemu programy torrent sciagaja wszystko baaardzo wolno :( mam lacze 128kb . zawsze max szybkosc jaka uzyskam to 6kB :(

 

co mam zrobic? w ustawieniach mam ustawione na 16kB :( kilka razy zmienialem port nasluchu i nic ;(

uzywalem juz uTorrent i BitComet... moj antywir to Nod32. nawet pare razy go wylaczylem, zeby sprawdzic czy to przez niego, ale nadal predkosc jest wolna ;(

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

aha ;) nie znam zadnych zamknietych wiec chyba narazie sie zadowole tymi malymi ;) :?

 

ale przeciez plik ktory ma duzo seedow i peerow i tak sciaga mi sie okolo 2 kB na sekunde :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Odpowiedznia konfiguracja programu też jest ważna.

 

Wysyłanie danych (ratio) również znacznie wpływa.

 

Ale najważniejsze jest właśnie popularność pliku i tracker (choć zdarzają się wyjątki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

no to jak ustawic bitcomet? :| :(

Ja używam Azureusa.

 

Według mnie jest najlepszy, choć niektórzy uważają go za 'Java Muła'.

 

Bitcomet !? Bee, od zasypu funkcji i informacji może się zbubić i umrzeć z głodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

hmm,. mam net z multimedii, stale lacze. z tego co kiedys czytalem, to mam chyba zewnetrzne ip ;) tzn stale (czy jakos tak ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

mam publiczne ip... jeszcze dodam ze jak mialem kiedys windows bez sp2 to sciagalo na max. a teraz slabo :( 'mam wszystkie aktualizacje, zapora wylaczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

no wlasnie widze a wlasciwie nie widze, takiej opcji. jest tylko 'zwieksz maksymalna ilosc polaczen z serwerem do 10' ... i mozna tam tez ustawic recznie ;)

 

jak ustawie na 50 to bedzie ok? :)

 

//choc nie. widze teraz ze i tak max mozna ustawic 10 :(

 

moze ktos zna jakis sposob do ustawiania tej opcji bez-programowo? :)

Edytowane przez rafifeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

hmmm po multimedii moge sie duzo spodziewac, ale tam przeciez nie wiedza co to limit transferu (;)) wiec jakim cudem zablokowaliby torrenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma internet w multimedii, przy POPULARNYCH torrentach osiąga max speed. Korzysta z odpowiednio skonfigurowanego uTorrenta [ miałem odpowiednią strone, zaraz podrzuce ]. Proponuję Ci przetestować łącze przy ściąganiu płytki CD z Knoppixem [ taka dystrybucja linuxa ], którą możesz pobrać tutaj : http://torrent.unix-ag.uni-kl.de/torrents/...6-01-EN.torrent Przy tego typu torrentach nie trudno o osiągnięcie maksymalnej prędkości pobierania.

 

edit: Strona, na której dostaniesz wskazówki dot. konfiguracji uTorrenta : http://ut-settings.go.pl/

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam utorrent, swietny jest i prawie w ogole nie zzera zasobow systemu ;) zjada okolo 5mb ramu a dla poorownania bitlord potrafil zezrec ponad 50. a co do wolnego sciagania to wszsytko zalezy od popularnosci danego torrenta ;) roznie to jest, za duzo peerow tez zle wplywa na szybkosc sciagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. a jak ustawic ta liczbe max polaczen z serwerem? xp-anti-spy sie nie da :(

Da się. Ściągnij najnowszą wersje programu, odpal - Opcje Specjalne - Limit połączeń - Tak, akceptuje to - wybierz 100 i wciśnij POPRAW. Tyle ;) Ściągnij ten torrent który pobrałem, jeśli w krótkim czasie nie osiągniesz maksymalnej prędkości to coś jest nie tak i będziemy dalej kombinować. Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki plik? Składaj jakoś te twoje zdania tak, aby je można było zrozumieć :) LvlLord's TCP/IP patch jak sama nazwa wskazuje jest poprawką, którą można zmienić limit połączeń. Myśle, że wystarczy sam antispy-xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

btw teraz jest jeszcze gorzej po ustawieniu takich opcji w utorrent jak podaliscie :( teraz nawet pliki niektore nie zaczynaja sie sciagac tylko ciagle czekaja w kolejce :/

 

// nie wiem co zle ustawilem, ale da sie tylko naraz sciagac 1 plik :( help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłeś limit połączeń na 100?

Ustawiłeś uTorrenta wdg. strony którą wcześniej podałem ?[ PAMIĘTAJ, że tam się wpisuje wartości w kilobitach/sekundę, nie kiloBAJTACH! ]

Przetestowałeś łącze plikiem torrent z knoppixem, który podałem?

 

edit: Chłopie, rób co mówię a nie baw się samemu po omacku w ustawieniach! Options - Preferences - Queueing - Maximum number of active torrents - ustaw 2 lub 3 maks.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...