Skocz do zawartości
Lizardus

Karta Graficzna Pod Pci, Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pwoazny klopot

kuzyn mail kupic karte graficzna z wyzszej polki na PCI-E jednak sklep internetowy dal [gluteus maximus], karte miala mi ciotka przywiezc w najblziszy poniedzialek (28.08. br) jednak dopiero mi kuzyn, ktory tez wraca do PL ale 8 wrzesnia

 

mam juz proc kupiony oraz pamieci, zasilacz i plyte(lga 775 p965) na ktorej moge mam only pci-e i pci

musze sobie kupic za jakes psie pieniadze najtansza grafe na ktorej bede mogl sobie po necie pochodzic .......

 

w co wchodzi w gre :

na allegro jest pare kart na PCI , ktore maja po ~2MB...nie bedzie klopot z nimi? chodzi mi glownie o 2d: net i itp....

moze jest jakas na pci-e za psie pieniadze?

 

wczesniej przeklinalem w swojej plycie port agp a teraz bym z checia przyjal go z powrotem bo dobre matroxy g450 16mb sa na nim:( i sa za grosze... (10zl)

 

Z checia od kogos odkupie taka karte od kogos...PLZ ratujcie..juz ejstem 5 tyg bez swego compa i siedze na gruchocie matki(ktory sam kiedys skladalem;p)

 

PS. moze ktos z gdanska mi porzyczy na te niecale 2 tygodnie jakas plebejska karte^^?

moge sie oddzieczyc kilkoma najnowszymi grami..

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np taka http://allegro.pl/item123244939_karta_pci_4mb_nowa.html zanim kupilem moja, moj pc chodzil troche na tridencie 1 mb :D ale na xp to juz masakra rozdzialka 640x480 i 16 kolorow. Ale przezylem taka 2-4 mb starczy spokojnie :)

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ja mam monitor 21 crt i jak na takiej 2-4mb bedzie max powiedzmy 640x480 yo jak na 17' ~480x360....

na agp jest matrox 16mb G450 za jedyne 10zl, ale na pci zwykle jest po 35 wiec troche za duzo....ale chyba tylko to mi zostaje do wyboru...

co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co sie chwalisz^^ hehe

ile wyciaga Hercow 1024x768 w 16/32bit colorach?

 

co do x300 to najtansze sa po 89(64mb)-110(128mb)

 

chyba juz bym bardziej sklanial sie do matroxa g450 16mb PCI

 

kurde mam voodoo3 2000 16mb i jakas rive vante 16mb w szafie ale obydwie na agp:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest jedna aukcja x300, obecnie 51zl +10zl wyslka, wiec sadze ze w fiane bedzie cos 60-70 + 10 co jest stanowczo za duzo jak na karte ktora bede uzywal niecale 2 tygodnie...

mysle o karcie jakies 4-8mb za maximum 20zl...

no i chcialbym jednak karte na PCI, bo by sie przydala m.in w czasie reanimacji karty na pci-e...no i bym sobii walnal takie sli/crossfire na takim czyms::E:E:E:E:E lol

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co sie chwalisz^^ hehe

ile wyciaga Hercow 1024x768 w 16/32bit colorach?

Ja mam LCDka 15'' więc zalecane jest 60Hz toteż takie ustawiam przy 1024/768 32Bit.

Za czasów CRTeka ustawiałem 75Hz przy wyżej wymienionej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z allegro matroxa pci 4mb i smiga jak zyleta; net itp....

w windowsie nie ma roznicy miedzy 6800GS

 

1024x768 @ 32bit i chodzi idealnie; filmy tez smigaja ladnie

 

za karte dalem 12zl

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...