Skocz do zawartości
Fisher

Wcg 2006 I

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9 wrzesnia 2006r w Warszawskiej Galerii Mokotów odbyl sie Polski final WCG! - ( mamy 18 wiec jeszcze trwa :P )

Wybralem sie tam z kumplami. I szczeze mowiac byla to straszna kicha :P

Na ulotce bylo ze bedzie oryginalny bolid F1 - taki sam jakim jezdzi R. Kubica. Przeszedlem sie do niego a tu co? plastikowy prototyp :P Strasznie lipny.

Dalej poszlismy do strefy widza, gdzie wysatawione byly telewizorki i "kibice" ogladali jak graja finalisci! Zebyscie slyszeli tych maniakow gier :P Np: siedza i patrza jak graja w Star Crafta, ktos wygral jakas bitwe a tu brawa, gwizdy, ludzie podnieceni i wogole :P

Obok strefy widza byly komputery na ktorych mozna bylo pograc w dwie gry:

NFS MW

i Fifa 07

1 rzecza jaka mnie rozsmieszyla to to ze na tych kompach nie bylo oryginalnych gier :P

NFS MW odpalalo sie za pomoca "sd4hide" czyli tej "tropiej czaszki" :P a Fify 07 niedalo sie odpalic bez rejestracji :P

Komputery byly dostarczane przez sklep Vbis :P

Dosiadlem do kompa, poszperalem jaki to sprzet i o malo z krzesla nie spadalem :P

Procesor: Core 2 Duo E6300 - to jeszcze

1GB ramu - tez ujdzie

GF 7300GS - smiech na sali!

Zchodza z komap w NFS MW ustawilem mxymalne ustawienia graficze :P jaka mieli mine inni jak grajac w nfs mw cielo im sie :P

Potem dowiedzialem sie ze Finalisci grali na takich samych kompach :P

Oprocz tego Samsung wystawil pare bajerow, bylo troche malych konkursow, i to wszystko, z nudow pojechalem do domu :P

 

Jedyne co mi ssie podobalo to oczywicie Hostessy :D

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No co Wy chcecie. Liczy się to, że wogóle coś takiego zrobiono!

 

Piraty? Kopie zapasowe się mówi :wink:

 

Słabe kompy? Chciałbym takiego :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też nie wiedziałem o tym :mur: LO i brak czasu na kompa wychodzi ;( ja byłem kiedys na czymś takim ale CoD2 i mi się podobało ;) fisher nie kumasz gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo tak ,a czego można było się spodziewać :lol: Ale poważnie ,głupotą jest udostępniać kompy z taką grafą. Taka imprezka i takie olewanie finalistów. To już u mnie w kafejce internetowej gość ma lepsze kopmy :lol: Mogli chociaż jakiś 6600GT dać albo x800 GTO ,ale nie ,bo na wszystkim trzeba zaoszczędzić. Ile tam w ogóle wjazd kosztował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdzik kosztowal mnie 4zl za dojazd do centrum warszawy z Otwocka i 3.70zl za bilet dobowy uczniowski za poruszanie sie komunikacja miejska w warszawie :P a i + 10.99zl za Longer Menu w KFC ;)

A sam wset na WCG byl bezplatny.

Przynajmniej posmiac sie mozna bylo i piekne Hostessy poogladac ;]

 

O i jeszcze czekajac pod galeria centrum na kumpla zobaczylem jak Misski z calego swiata przejezdzaly ulicami Wa-wy wraz z krecacymi tyleczkami brazylijkami na platformie :D :D

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do starcrafta oraz cs takie kompy to az za duzo bez przesady pobonie do q3 :) Pozatym nie spodziewaj sie ze na takich imprezach bedzie sie dziac cos poza graniem ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem na wcg 2004 i 2005 najbardziej podobalo mi sie w expo 2000- 4 ogromne projektory na kazdym z nich gra. Starcraft to samo zawsze i wszedzie, najlepsze jest to ze nawet jezeli jest jakas zagrywka podczas gry to ludzie klaszcza. wcg05 tez bylo spoczko wszystko bylo w blue city a w klubie lucid byly rozgrywki cs'a, potem konkursy np. byo dwoch typkow i ten ktory jednym uderzeniem o ziemie bardziej rozwali swoja komorke to dostanie jakis tam super-hiper-ekstra najnowszy model samsunga :lol2: ogole wcg sa spoczko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to wcg to byla porazka :) plazmy ~40 cali zbytnio sie nie nadaja zeby ogladac z kilkunastu metrow - za male, usiasc tez zbytnio nie bylo gdzie, a na dodatek te plazmy ustawione praktycnzie w mcdonaldzie ... pozatym obraz rozmyty i uciety na brzegach, prowadzacy impreze na dole na scenie zbytnio nie byli zorientowani w wynikach, a jak kibice starcrafta bili brawo na jakas ciekawa zagrywke to prowadzacy impreze podniecal sie ze wlasnie ktos wygral czy przegral... generalnie impreza dla sponsorow nie dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jechać i o integracja z klasą się przedłużyła, na dziś po sobotniej nocy nie byłem w stanie <_< eh super jak już blisko to się nie mogłem zmobilizować jakoś :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pare ale z koma moge zapodac!

 

Edit:

Zdjecia robione z kompa mojego kumpla. Jest ich niestety malo. Bo zajolem sie czyms innym niz pilnowanie kumpla zeby zdjecia robil :D

 

1. Dołączona grafika 2. Dołączona grafika 3. Dołączona grafika 4. Dołączona grafika

5. Dołączona grafika 6. Dołączona grafika 7. Dołączona grafika

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, Zavader - wrzucicie gdzies te fotki z niedzielnej imprezy Heyi ??

 

Bo czekam, czekam i doczekac sie nie moge :oops: .

 

dzieki

pozdro

piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...