Skocz do zawartości
lukewola

Thermalright Hr-05-sli

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pojawieniem się tego coolera otworzyłem właśnie ten nowy temat. Kupujcie a potem piszcie co sądzicie o HR-05-SLI.

 

Thermalright HR-05-SLI jest już dostępny w Polsce. Aha nie jest to towar wirtualny czy alokowany, sprawdzałem i już go mają na magazynie we Wrocławiu -od 10 września na Zenfist.pl.

Już zamówiłem i czekam z niecierpliwoscią.

 

Gdy zainstaluję i przetestuję umieszczę obszerny artykuł ze zdjęciami na tym forum oraz na www.ocforums.com.

 

 

 

PS. sam jestem ciekaw czy faktycznie to takie wydajne jak wszyscy trąbią.

Edytowane przez lukewola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jest, my też go mamy :) HR-05-SLI

Wydajność wydajnością ale dla mnie istotna jest budowa tego radiatora. Nareszcze będzie

można go zamontowac do płyt gdzie NB leży zaraz pod kartą grafiki. Ze też wcześniej nie bylo

tak przydatnego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że do mocowania wentyla, ale w instrukcji montażu na stronce wentylka nie ma a opaski są i mam wrażenie że niejeden nabywca tego radiatorka zamontuje je bez wiatraka.

 

A TU przykład

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że do mocowania wentyla, ale w instrukcji montażu na stronce wentylka nie ma a opaski są i mam wrażenie że niejeden nabywca tego radiatorka zamontuje je bez wiatraka.

 

A TU przykład

Hmm, może czcionka na forum jest za mała... no to spróbuję jeszcze raz, z mojego postu wyżej:

Do mocowania opcjonalnego wentylatora.

Jak ktoś te opaski założy to jego sprawa, są na wszelki wypadek. Montujesz wszystkie części jakie dostajesz z coolerem, płyta główną, obudową, itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem to chlodzenie, podobnie jak scythe infninity. jednak nie wypowiem sie narazie co do dzialania bo nie mam ramu i nie da rady kompa uruchomic..jedyne co mnie troche martwi to, ze srednio stabilnie siedzi ten hr05SLI na chipsecie, buja sie na boki, jak sie wezmie porusza "gora-dol" to tez sie chwieje... zle zamocowoac nie moglem..bo niby jak ;/

powinni na chipset zapinki zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem to chlodzenie, podobnie jak scythe infninity. jednak nie wypowiem sie narazie co do dzialania bo nie mam ramu i nie da rady kompa uruchomic..jedyne co mnie troche martwi to, ze srednio stabilnie siedzi ten hr05SLI na chipsecie, buja sie na boki, jak sie wezmie porusza "gora-dol" to tez sie chwieje... zle zamocowoac nie moglem..bo niby jak ;/

powinni na chipset zapinki zrobic..

W sumie przy takim mocowaniu i wysokości radiatora nie dziwne, że się kiwa. Trochę ostrożności przy ruszaniu budą i powinno być OK. Daj relację jak poskładasz zabawki do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. ale sie wszyscy ździwili ze napisałem po Polsku :P

Zdziwili? Jest ogólnie przyjętą zasadą, że na zachodnich forach piszę się po angielsku (ew. po niemiecku), więc raczej się ośmieszyłeś. Błysnąłeś na forum, ale co z tego, skoro nikt z forumowiczów nie jest w stanie przeczytać posta. To tak, jakby na PPC ktoś zaczął pisać po norwesku...

 

Plus za ładne fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukewola - nalepiales ta czarna materialowa obramowke ktora sie dostaje z radiatorem ? napisz mi nt, stabilnosci tego chlodznia, czy u ciebie siedzi sztywno i nie da sie tego ruszyc ? zobacz co napisalem 3posty wyzej i odnies sie do moich slow jak mozesz.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jest te czarne obramowanie to tez lata ale trzeba palce tam wsadzic zeby latalo.

Jezeli komp bedzie stal i nie bedzie kopany to spoko jak ktos go walnie pare razy z buta to poleci.

1 male pole rdzienia i delikatne wiec i slaby docisk

2 laminat na okolo rdzenia to nie mozna zastosowac twardej podkladki i mocnych sprezyn

3 i to naj naj FIZYKA 2 punkty mocowania a podpora jest tylko 0,5 na 0,5 (rdzen)wiec nie ma sie co spodziewac to nie procek gdzie jest inne mocowanie.Ten orginalny radiatorek tez nie byl by taki stabilny jak nys mu przyczepil pare centow wyzej, mi sie zalman machal tak samo jak i ten.

Moze jak sie myle prosze o poprawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukewola, nie dość, że ośmieszasz się pisząc na ogólnoświatowym forum w innym języku niż angielski czy niemiecki(teraz na 100% wszyscy myślą "Co to za głupi naród ci Polacy...") to jeszcze popełniasz błędy merytoryczne w tej "recenzji". PCI-X to slot stosowany w płytach serwerowych i nie ma wiele wspólnego ze slotem PCI-E, który występuje w ilości 2 na tej płycie.

 

Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz bo tylko ośmieszasz siebie i przy okazji Polaków.

 

Sam cooler fajny, ale cena dość przesadzona, jak to zwykle bywa w przypadku Thermalright.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='17 wrz 2006, 08:50' post='2320510']

lukewola, nie dość, że ośmieszasz się pisząc na ogólnoświatowym forum w innym języku niż angielski czy niemiecki(teraz na 100% wszyscy myślą "Co to za głupi naród ci Polacy...") to jeszcze popełniasz błędy merytoryczne w tej "recenzji". PCI-X to slot stosowany w płytach serwerowych i nie ma wiele wspólnego ze slotem PCI-E, który występuje w ilości 2 na tej płycie.

 

Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz bo tylko ośmieszasz siebie i przy okazji Polaków.

 

Sam cooler fajny, ale cena dość przesadzona, jak to zwykle bywa w przypadku Thermalright.

 

Mały człowieczku, a kto powiedział że posty na ocforums maja być po angielsku?

Watpię żeby pisanie po Polsku było jakims przestępstwem i ośmieszaniem naszego narodu.

 

Zresztą mam zamiar przetłumaczyć mniej wiecej to co napisałem na język angielski, oczywiście wymaga to czasu i chęci. Nie jestem jakąs gwaizda jeśli chodzi o ten jezyk ale postaram się w miarę swoich możliwości przetłumaczyć to co napisałem.

 

PS. Sam stwórz jakąś recenzję to wtedy bedziemy Ciebie krytykować.

Aczkolwiek masz rację jeśli chodzi o ten błąd z portem PCI-X i zaraz to poprawię.

Edytowane przez lukewola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie teksty dzieciaku(a jeśli jesteś pełnoletni to jeszcze gorzej o Tobie świadczy)...

 

Pisanie w języku, którego nikt na forum nie zna jest ośmieszaniem się i conajmniej objawem ogromnego lenistwa lub braku znajomości języka, ale w takim przypadku mogłeś sobie podarować dawanie recenzji na ocforums i wstawienie jej na jedno z polskich forów.

Jestem w 100% przekonany, że wstawienie tutaj, jak ktoś wcześniej zaproponował, recenzji w języku norwerskim wywowałoby wielkie oburzenie i "jechanie" po autorze.

 

Chcesz recenzję? Proszę bardzo - LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...