Skocz do zawartości
Sssaku

Czy Pojedyncza Chlodnica Wystarczy

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbyś niezły przeciąg zrobić, żeby było wydajnie.

Ja obecnie na BIP II + 2xfander skręcony prawie na minimum mam niecałem 50C na procu i 46 na GPU w stesie (podczas grania)

bloki to X3N i Maze4. Więc mogłoby być lepiej.

Dodam jeszcz, że jak dostane wszystkie części do WC to dodam jeszce BIP I żeby mieć w miare cisze i wydajność układu.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam chlodzic procka (i moze grafe) czy chlodnica na jeden wentyl 12 wystarczy czy raczej za malo??

czy ktos uzywa takiej?? jakie ma temperatury??

slucham sugestii

I chcesz schłodzić to co w sigu? Tak by się ładnie kręciło? To nie wystarczy. BIX2 przy max kręceniu CPU i GPU tego co w podpisie dostaje zadyszki przy wyższej trochę temperaturze w pokoju

 

Zapraszam: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=212033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam miejsca na 3*120mm, buda Lexa NZXT nie ma mowy o cieciu (dziewczyna by mnie zabila to jej "perelka") a z tylu zmieszcze tylko 2*120mm.

@AndyN

wiem wpadlem na Twoje porownanie wczoraj popoludniu i zaczalem myslem nad sensem WC jesli i tak chce kolo swiat przejsc na C2D a tam NINJA albocos podobnego starczy do okolo 3.4GHz.

hmmmmm??juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

Zamierzam chlodzic procka (i moze grafe) czy chlodnica na jeden wentyl 12 wystarczy czy raczej za malo??

czy ktos uzywa takiej?? jakie ma temperatury??

slucham sugestii

wg mnie starczy... patrz sprzet z siga i wc z siga (kliknij to zobaczysz)

w srode dochodzi jeszcze x1900aiw plus oc zdam relacje ale jestem pewien ze da rade :D

szykuje sie tez blok na nb i tez mysle ze da rade a jak nie to druga bix i gdzie indziej wloze :D

pozdr

 

aha i na sprzecie z siga (jeszcze x850 xt pe) chlodnica byla letnia podczas maxymalnego stresu (2x sp2004 oraz atitool wygrzewania przez 2h

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...