Skocz do zawartości
delwin

X 1950 Już W Ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

A kupowałeś coś u nich?

Ja bym musiał zamówić przesyłke bo we Wro nie mają swojego sklepu - jak u nich z rzetelnością?

 

Mam jeszcze zapytanie do posiadaczy "ASUS x1950Pro CrossFire 256mb" -> czy karta posiada Video In? W opisach sklepów internetowych jest że "TAK", na stronie Asusa zakładka Global że "NIE" - więc jak to jest z tym Video In, Video Out ?

Krótko na temat znak.pl. Uczciwie i solidnie. Przesyłka w ciągu 24 h i do tego solidnie zapakowana ,którą oczywiście przywozi Ci kurier. Kupowałem tam ostatnio płytę główną Asus A8N5X ,którą ciężko teraz dostać (świetna do O/C). Wpłaciłem na konto o godzinie 15 i na zajutrz o 14 już paczka była. ;) Wysyłali ją z Warszawy. Sorki za OT. Co do dostępności to nie dzwoniłem do nich ,bo nie mam kiedy (praca ,praca.. ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam najlepszy telefon, bo sluzbowy i to chyba 3 linie na swoim biurku nie liczac skajpofona :)

 

Wiem wiem ,ale zawsze jak mam zadzwonić to potem zapominam. Wszystko przez pracę i mojego denerwującego szefa :)

 

Jednak skoro (podobno ,bo taką odpowiedź wczoraj dostałem pisząc do Sirius ) w hurtowniach w całej Polsce nie ma tych kart to i tak znam odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już podjąłem decyzję. Wydajnościowo są i tak zbłiżone. A podkręcać tego Galaxy bym nie chiał. Także HDR+AA przemawia za ATI. Różnica poboru mocy nie jest aż tak wielka....

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wcześniej serce podpowiadało mi GF 7900GS. Teraz po przejrzeniu wszystkich testów (na trzeźwo), z pełną świadomością zdecydowałem się na X1950Pro. Co wziąć Asusa (700zł) czy Powercolora(720zł). Skłaniam się bardziej ku tej 2, ze względu na chłodzenie - AcceleroX2. Fakt, że X1950pro się nie kręcą, ale zawsze o te kilka MHz można powalczyć. Czy mój Modecom MC-350W poradzi sobie z configiem? Planuję jeszcze o/c procka. Nie mam kasy na kupno nowego zasilacza.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma mocną linie 12 v to powinien dać radę. ;) Jednak ja bym pomyślał nad 400 W zasilatorem . Spylon skąd bierzesz tego radka ? :) Każdy namiar się przyda ,bo o karty ciężko. No może na Alllegro ,ale ja tam już nic nie kupuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ich strona nie zachęca zbytnio do zakupów. Wygląda to jak strona jakiejś hurtowni ,a do tego brak zdjęć i tylko lista produktów. Zero wzmianek o wysyłce... Oferta naprawdę dobra ale mam wątpliwości. Spylon to już standard ,że w sklepach komputerowych zdarza się nie miła obsługa. Ja już z tym parę razy się spotkałem. I to w obu znanych sklepach we Wrocławiu.

 

PowerColor jednak jest lepszy ze względu na to chłodzenie :P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić Asusa i podmienic chłodzenie na AcceleroX2 (69 zł) ;)

Coś sie zaczyna dziać w sklepach:

Arest - pojawił się Sapphire 1950Pro (za 749zł),

Proline - nadal pustki i brak nawet tego Sapphira,

Znak - wzrosła cena Asusów z 737zł na 763zł (wersja CrossFire) czyli można przypuszczać że dostali nową dostawe z nową ceną :?

Sirius - Asusy 785zł i 796zł (CF)

Komputronik - Gigabyte 849zł

 

Jak za komuny duży popyt mała podaż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostalem tego asusa z siriusa. Wykonanie pierwsza klasa. Temperatury na 20 % obrotow 44 w 65 w stresie. Jest on zupelnie nieslyszalny. Posiadam plyte Asusa m2n-sli na am2 i po wlozeniu w drugi slot pci-e monitor nie reaguje. zastanawiam sie czemu tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostalem tego asusa z siriusa....

A mnie już zaczyna trafiać bo na mojego Asusa czekam 2 tydzień (z innej firmy) i właśnie miałem telefon, iż karty mają być najwcześniej za tydzień. Cena pewnie też już będzie wyższa. Grrr. I lekko OT podobnie X-Fi XtremeMusic też nigdzie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. :mur: Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie mają czy maja w cenniku :?: ;)

 

Hmm ich strona nie zachęca zbytnio do zakupów. Wygląda to jak strona jakiejś hurtowni ,a do tego brak zdjęć i tylko lista produktów. Zero wzmianek o wysyłce... Oferta naprawdę dobra ale mam wątpliwości. Spylon to już standard ,że w sklepach komputerowych zdarza się nie miła obsługa. Ja już z tym parę razy się spotkałem. I to w obu znanych sklepach we Wrocławiu.

 

PowerColor jednak jest lepszy ze względu na to chłodzenie :P

 

Sprzedawca - szkoda gadać. :mur: Byłem dziś, trułem mu dupę, szukał karty, coś świrował, mówi, że Powercolora nie ma (ale na stronce jest), później mówi, że ma ale za 760 zł. Niedawno dzwoniłem do niego, chcąc zamówić, to mówi mi, że ma ale Asusa za 760 zł :lol:. Sam nie wie jak się ma. I nie wysyła nic. Szkoda słów, by to opisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już dopłacić te pare zł i mieć spokój z ewentualną GW a nie jakies przeprawy, chociaz ja ostatnio kupując mobo też tak pomyślałem i kupiłem w komputroniku mobo było padnięte od początku a teraz wysłali je do serwisu zew. bo jak twierdzili że nie mieli czasu żeby je sprawdzić u siebie :mur: i tydzień minimum mam z głowy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...ten koleś co Spylon podał adres jego stronki jest conajmniej dziwny, lepiej dać sobie z nim spokój. Ostatnio nie chciał mi sprzedać płyty głownej <_<. Trzeba brać 7900gs i go kręcić bo inaczej nic nie kupisz. Łaski nie robi :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego doszedlem do takiego wniosku.

Cena niska to nie ma - cena wysoka to jest :)

Zalatwilem sobie u siebie w miescinie palitka 7900gs za 645 zł, a nie bede cudowal z tymi 1950pro.

I czekalem na dostawe 1 dzien . a na radka poltora tygodnia zeby sie dowiedziec ze nie ma go.

Pozdrawiam i za 30 minut jade po nv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego doszedlem do takiego wniosku.

Cena niska to nie ma - cena wysoka to jest :)

Zalatwilem sobie u siebie w miescinie palitka 7900gs za 645 zł, a nie bede cudowal z tymi 1950pro.

I czekalem na dostawe 1 dzien . a na radka poltora tygodnia zeby sie dowiedziec ze nie ma go.

Pozdrawiam i za 30 minut jade po nv :)

700zł za ASUS x1950PRO to dla Ciebie dużo? Hmm, nie przesadzaj. Ile byś chciał.

 

btw. do mnie właśnie dotarł lecz first run za jakiś czas bo czekam jeszcze na ram...

 

Piękny co?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wreszcie podpiołem swojego PC X1950Pro wersja AC. Pierwsze wrażenia z 30min obcowania:

  • Nie wykrywany przez Magic Tune dla Samsunga 970P :( Wydaje mi się ze przynajmniej na razie trzeba sie z tym liczyć i korzystac z alternatywnego oprogramowania. Chwilowo wali po oczach :(
  • Moze to subiektywne odczucie ale jak przesiadm sie z nv na ati (tnt2--->R9000--->Gf6600GT--->X1950Pro) obraz w 2D jest na korzyć ATI - zdecydowanie...
  • Sterowniki pokazują - rdzeń 594MHz - a gdzie te 600 obiecanych koni ;) A bedąc przy sterowniakch ati (ver 6.11) - dawno nie miałem ati i ten "interfejs" mi sie nie podoba. Nie mozna zrobic jak u NV ? Prosto funkcjonalnie. Po co tak cudować z tymi opcjami - no nic trzeba bedzie przywyknąć zwłaszcza ze w perspektywie planuje CF
  • o/c karty nie przewiduje ale wrzuce na forum punkty z 3dsmarka jak tylko poskładam kompa do kupy (OT: jak mnie denerwuje to zapięcie od AC 64pro, zachciało sie wiatraków jednej firmy - zalman to jednak zalman)
Edytowane przez D.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...ten koleś co Spylon podał adres jego stronki jest conajmniej dziwny, lepiej dać sobie z nim spokój. Ostatnio nie chciał mi sprzedać płyty głownej <_<. Trzeba brać 7900gs i go kręcić bo inaczej nic nie kupisz. Łaski nie robi :-P

Przeszukałem sklepy w mieście. Asusa/Powercolora ciężko dostać, już mnie denerwuje to głupie czekanie, więc zamówiłem 7900GS Galaxy(760zł), jutro ma już być dla mnie :D. Czas i nerwy tylko niepotrzebnie straciłem. W allegro się nie chce bawić, wolę mieć wszystko na miejscu.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...