Skocz do zawartości
delwin

X 1950 Już W Ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo. Myślę że on sam dobiera prędkość obrotów względem obciążenia. Czyli w grach się zwiększa. Ale to tylko moje przypuszczenie ,bo wiatrak jest tak cichy że trudno stwierdzić różnice w stresie czy podczas zwykłej pracy w windzie.

 

exPredator ja dorwałem w Siriusie za 742 PLN :) Dosłownie w ostatniej chwili zerknąłem na cennik na ich stronce. Zagadałem do pierwszego lepszego gościa na GG z Siriusa i powiedział że zostało parę sztuk. Dwa dni później odebrałem w ich Wrocławskim biurze Handlowym na al. Hallera i nic nie płaciłem za transport. Także staraj się odzyskać kaskę.. Bo chyba masz do tego prawo jak nie mają na stanie tego samego produktu ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na auto ustawione w RT :?: Bo jak zmienie ręcznie na min. to też mi min pokazuje ale wentyl ciągle pracuje na tych samych obr.

RT to w pełnej nazwie jest ...?

 

Szukam jakiegoś programiku zamiast asusowego smartdoctorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na auto ustawione w RT :?: Bo jak zmienie ręcznie na min. to też mi min pokazuje ale wentyl ciągle pracuje na tych samych obr.

No ręcznie to ustawiam sobie jak chcę. Zapodałem 55% to Asus przestał być cichy ;) Dałem więc 40% i jest komfortowo.Na auto jak wcześniej dałem to cały czas 20%. Myślałem że jak odpalę jakiegoś benchmarka to wiatrak przyspieszy jak temperatura wzrośnie. ,ale tak nie jest. Przy 40% w stresie mam temperaturę ok 60-65 stopni więc myślę że nie jest źle. Jak bym zwiększył obroty było by lepiej ,ale przy 50 % wentyl już zaczyna troszkę hałasować.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie rthdribl to karta się troszkę spoci :) Ja przy odpalonym mam temp. właśnie ok 62*C ,a w czasie grania D3 ,Q4 ,HL2 ,NFS;Carbon FarCry i TR:L temperatura nie przekracza 57*C. ;) Ehh nie mam skąd skołować Obliviona ,a tak bym przetestował i zobaczył wreszcie na żywo jak ta gierka wygląda :) Nawet przy 5 FPS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawdziłem tego Overdrive'a ze sterów i qpa :P

Dałem wykrywanie max taktowań wykrył mi 621/790 zatwierdziłem i odpaliłem 05 i identyczny wynik (co do 1pkt) jak bez OC :lol: czyli ~10.4k

Sprawdzałem na 6.12b i 6.11. A jak wprowadziłem te taktowania w ATI Tool to wynik odrazu podskoczył do 11003 :)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powalczyłem troche z OC (nie było łatwo) i oto moje wypociny:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze procek nisko lata bo mobo sie gryzie z RAM'em ale w tym tyg powinienem dosta inne mobo i jeszcze powalcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak było na ATi Tool 0.26 spróbuj ATI Tool 0.25 beta 14, a znowu u mnie rdzeń wyżej rdzeń jak 626 nie poleci bo w drugim teście 05 łapie zwieche :/

 

 

Czy ktoś z was ma problem z NFS Carbon, podczas gry filmików i menu miga mi czarny ekran

Niezależnie czy grafa podkręcona czy stery 6.12b czy 6.11 :/ gra ma patcha 1.3

w innych grach jest ok

 

EDIT: Wyszły oficjalne 6.12 http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.html już problem z NFS Carbon zniknoł po zainstalowaniu nowych 6.12

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi.

Chcę zamówić Asusa x1950pro ze Znaku problem w tym że nie mają zwykłych tylko CrossFire. Do płyty Asusa P5B Deluxe raczej mi się crossfire nie przyda. Ale z drugiej strony nie chcę czekać na zwykłego asusa kilka tygodni bo podobno ich nigdzie nie ma. Nie wiem co zrobić brać z crossfire czy dać sobie spokój? W sumie różnica w cenie to tylko 30zł. Dodam że zamawiam cały zestaw komputerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi.

Chcę zamówić Asusa x1950pro ze Znaku problem w tym że nie mają zwykłych tylko CrossFire. Do płyty Asusa P5B Deluxe raczej mi się crossfire nie przyda. Ale z drugiej strony nie chcę czekać na zwykłego asusa kilka tygodni bo podobno ich nigdzie nie ma. Nie wiem co zrobić brać z crossfire czy dać sobie spokój? W sumie różnica w cenie to tylko 30zł. Dodam że zamawiam cały zestaw komputerowy.

Tamten Asus co go niema ma ViVo (ten CF nie ma). Pełnego CF nie zrobisz na tej płycie bo zawsze 1 z kart bedzie wolniej szła (pozatym coś było ze P5B wogóle nie lubi CF, ale za to kocha nowe intele). Sapphire ponoć hałasuje, Gigabyte jest troche droższy (ma zalmana i jakąś grę - nie ma wersji OEM :( ).

Sam sie zastanawiam pomiędzy Sapphire a Gigabytem, może do poniedziałku coś wymyśle (i moze troche spadnie cena Gigabyta). Przez chwile myślałem nad x1950xtx ale się okazało że jest bład w cenie na Znak-u i rozmyślania moje się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawdziłem tego Overdrive'a ze sterów i qpa :P

Dałem wykrywanie max taktowań wykrył mi 621/790 zatwierdziłem i odpaliłem 05 i identyczny wynik (co do 1pkt) jak bez OC :lol: czyli ~10.4k

Sprawdzałem na 6.12b i 6.11. A jak wprowadziłem te taktowania w ATI Tool to wynik odrazu podskoczył do 11003 :)

U mnie sytuacja taka sama jak u Devilek. Pamiątki o 1 mhz i albo res albo zwiecha. Próbowałem również Ati Tool 0.26 czy nawet 0.25 b14. Rdzeń idzie na 611 jak na razie. Odkręciłem go i tak ,bo nic mi to w wynikach nie daję ;) Poza tym widać że karta nie nadaje się do kręcenia ,a zgonu karty nie chce zaliczyć :) Także rdzeń idzie 600 na co dzień ot tak dla zasady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Was pociesze :D Jak sie pokombinuje to mozna wszystko.

 

Na chwile obecna 645/790 i wsio smiga :wink:

 

Rdzen wiecej nie chce leciec :-| a na memki sie skala skonczyla w Overdrive.

 

GPU - Ati Tray Tool's

Mem - Overdrive z CAT 6.12 beta.

 

Wyniki z pupy, bo taki syf w systemie, ze szkoda gadac.

 

01 - 46747

03 - 19572

05 - 11423

 

06 - na tych taktach nie ma bo juz mi sie nie chcialo, wolalem pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z asusem - włąściwie z jego sterownikami rozszerzonymi (dlatego ten dział) od asusa. Przy instalacji wykrzaczył sie ów driver. Problem polega na tym iż gryzie się on jakoś dziwnie teraz ze sterami Ati przez co karta nie potrafi obsługiwać opeGL-a. Odwinstalować się cuda nie da bo po wykrzaczeniu opcji takiej nie ma nawet w dodaj.usóń. W rejestrze jakoś tez nie widać dziadostwa. Może ktoś spotkał się już z tym problemem?

Na świecie kilku userów ma podobne problemy ale jak na razie nikt sposobu nie znalazł :|

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z asusem - włąściwie z jego sterownikami rozszerzonymi (dlatego ten dział) od asusa. Przy instalacji wykrzaczył sie ów driver. Problem polega na tym iż gryzie się on jakoś dziwnie teraz ze sterami Ati przez co karta ine potrafi obsługiwać opeGL-a. Odwinstalować się cuda nie da bo po wykrzaczeniu opcji takiej nie ma. W rejestrze jakoś tez nie widać dziadostwa. Może ktoś spotkał się już z tym problemem?

Z pomocą przychodzi Driver Cleaner 3.3

 

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=471&t=29

 

Usuń resztki sterów od ATI ,ale w trybie awaryjnym.

 

Powinno pomóc.

 

Devilek powiedz mi jakiego ty dokładnie masz radka ? PC czy Asus. Coś wyjątkowo dobrze kręci Ci się ten twój radek <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Was pociesze :D Jak sie pokombinuje to mozna wszystko.

 

Na chwile obecna 645/790 i wsio smiga :wink:

 

Rdzen wiecej nie chce leciec :-| a na memki sie skala skonczyla w Overdrive.

 

GPU - Ati Tray Tool's

Mem - Overdrive z CAT 6.12 beta.

 

Wyniki z pupy, bo taki syf w systemie, ze szkoda gadac.

 

01 - 46747

03 - 19572

05 - 11423

 

06 - na tych taktach nie ma bo juz mi sie nie chcialo, wolalem pograc.

A na ile pogoniles C2D?

 

Zastanawia mnie dobry wynik w 05, widac, ze architektuta R580 daje duzego kopa nad R520... pomimo taktowan... (no i 36 PS i w ogole :D ), ale w 03 to porazka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą przychodzi Driver Cleaner 3.3

 

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=471&t=29

 

Usuń resztki sterów od ATI ,ale w trybie awaryjnym.

 

Powinno pomóc.

Nie wiem na jakiej zasadzie działa ten driver dodatkowy asusa ale jest normalnie niezniszczalny. Ani tego przeinstalować się nie da bo wypisuje że już jest w systemie, ani choćby wyłączyć w panelu sterowania bo system zalicza niebieski ekran. Gdyby chociaż było wiadomo jak go ręcznie wywalić czy wymusić reinstalację ale gdzie tam. Mało tego po odinstalowaniu go jako urzadzenia (bo tam tez siedział) pozostał mi juz tylko awaryjny bo od ręki zalicza przy ładowaniu w trybie normalny niebieski ekranik.

 

Edit: Po kolejnym restarcie system "wrócił" ale i drv asusa zagościł spowrotem..

Czyszczenie Driver Cleaner 3.3 nie pomaga.

 

EditII. Udało się. Wymagane wyło wyłaczenie dodatkowego drv w awaryjnym, zaintalowanie sterów od karty przez wskazanie lokalizacji w awaryjnym, zailstalowanie dodatkowego drv też w awaryjnym i następnie po restarcie już w trybie normalnym reinstalacją sterów.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ile pogoniles C2D?

 

Zastanawia mnie dobry wynik w 05, widac, ze architektuta R580 daje duzego kopa nad R520... pomimo taktowan... (no i 36 PS i w ogole :D ), ale w 03 to porazka :lol:

Na ile :lol: Wyjebie tego proca za okno - az 3.2GHz :mur:

 

Jeszcze dodatkowo wczoraj sobie leci mark 03, a tu nagle slysze wode jak z kranu :blink: Patrze a z Black Water Ultimate leci sobie fajny strumien wody na zasilacz i kompa :angry: XBX cala mokra, Tagan 600W zalany :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie dowiedziałem od Znak-a, że mieli błąd w opisie i karte która kupowałem z przekonaniem, ze ma ViVo to tak naprawdę nie ma. :mur: Nie mniej pojawiły się u nich (albo pojawią się dopiero) zwykłe Asusy x1950Pro. Inne karty znikają - widać, że koniec roku się zbliża i czyszczą magazyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił mi gość ze Znaku to Asusy mają być w przeciągu kilku tygodni dlatego wziąłem Asusa ale z CF nie chciało mi się już dłużej czekać a i różnica w cenie nie jest wielka(30zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już podawał...

 

http://znak.pl/index.php?cid=143&scid=2584

 

Karta na razie została dodana do oferty. Żadnego opisu ,zdjęcia. Cena za to pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie troszkę za dużo. Nawet jak na te 512 MB.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...