Skocz do zawartości
Carson

Koncept Dipolarnej Grawitacji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was przegladal ta strone http://members.fortunecity.com/timevehicle/index.htm ? albo chociaz slyszal cos o tej teorii? Ja wczoraj troche poczytalem i jestem w szoku :blink: kontunuacja matrixa ?! :huh: nie no zartuje, ale jesli to co tam pisza jest chociaz po czesci prawda to....z reszta sami zobaczcie i napiszcie cos to moze podyskutujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dokladnie przewidzialem jaki bedzie pierwszy post. skad takie porownie? "sławni wegetarianie"- to cos mala sa slawni skoro o nich nie slyszalem. tak w ogole to przeczytales chociaz ze 3 zdania na stronie ktora podalem czy tak da "fun'u" poprostu napisales ze to stek bzdur.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie sławni wegetarianie powołują się na jakieś tam badania, a twój twóca dipolarnej libacji pokazuje fotografie ze smugą i twierdzi że jest to pojazd UFO typu K3. No bądźmy poważni...

 

OMG

 

"#1. Odparowanie WTC: początek spektakularnej serii ataków UFOnautów na ludzkość"... weź poczytaj o Klein-Kaluzie albo o czymś innym sensownym...

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyobraź sobie urządzenie techniczne które na każde twoje życzenie jest w stanie przenieść cię w czasie do dowolnego momentu twojego własnego życia - pod warunkiem jednak, że moment ten przeżyłeś już poprzednio. Moment ten może leżeć zarówno w twojej przeszłości jak i w twojej przyszłości. (Aby jednak leżał on w twojej przyszłości musiałeś wcześniej cofnąć się w czasie za pomocą tego właśnie urządzenia.)"

 

Chryste... Co za bełkot.

 

Dołączona grafika

 

Niewidzialny dla ludzkich oczu wehikuł UFO typu K3, jaki zawisa ponad lądowiskiem UFO w zbożu, albo nad "kręgiem zbożowym" (często myląco nazywanym "piktogramem"), podczas gdy nieświadomi jego niewidzialnej obecności ludzie oglądają ów krąg zbożowy i wykonują sobie na nim zdjęcia.

 

Wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeWho twoje posty poprostu pomijam i nawet ich nie czytam ;)

 

Hmm... w sumie sławni wegetarianie powołują się na jakieś tam badania, a twój twóca dipolarnej libacji pokazuje fotografie ze smugą i twierdzi że jest to pojazd UFO typu K3. No bądźmy poważni...

 

OMG

 

"#1. Odparowanie WTC: początek spektakularnej serii ataków UFOnautów na ludzkość"... weź poczytaj o Klein-Kaluzie albo o czymś innym sensownym...

przyhamuj koleszko troche, to nie jest zaden moj tworca. to co napisales akurat nie czytalem, bardziej interesuje mnie kwestia dzialania radia krysztalkowego ktorego istnienia nie mozesz zaprzeczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć z takim wyrazem twarzy: ^^", to jednak starałem się czytać wszystko po kolei, ale jak doszedłem do tego miejsca:

oba te światy, tj. "nasz świat" oraz ów równoległy "przeciw-świat", muszą być wypełnione substancjami o dokładnie odwrotnych do siebie atrybutach. Znaczy, kiedy substancja z naszego świata zwana materią ceciach!e się masą, inercją, tarciem, oraz brakiem inteligencji w stanie naturalnym, owa substancja z przeciw-świata, zwana przeciw-materią musi mieć wszystkie cechy dokładnie odwrotne. I tak przeciw-materia musi być bezważka, samo-mobilna (tj. zdolna do samoczynnego inicjowania ruchu), nadśliska (tj. nie wykazująca żadnego tarcia), oraz ceciach!ąca się naturalną inteligencją (tj. zdolna do myślenia w swoim stanie naturalnym).

to padłem i nie byłem w stanie kontynuować :lol:

 

Jako wybitny naukowiec po ogólniaku też stwierdziłem niezaprzeczalną, wg tej teorii, zależność: skoro nasz świat istnieje, to ten równoległy, w którym wszystko jest odwrócone, nie istnieje 8)

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze autor tej strony ma zaburzenia psychiczne. Nie mówię tego by kogoś obrazić, ale sami spojcie co jest napisane w lewym górnym rogu:

 

"Ignoruj lub wydeletuj wszelkie błędy lub banery jakie będą starały się powstrzymać cię przed przeczytaniem tej strony. "

 

Bannery które podsyłają wyimaginowani wrogowie? Przeciwnicy wiedzy o tym?

Ja juz na jednym forum spotkalem kolesi którzy uwazają ze ci którzy nie zgadzają się z teorią ze wtc wysadzili w powietrze amerykanie - są opłacani przez FBI..

 

Wiem ze nie mozna ograniczać kontaktu osob z zaburzeniami pojmowania rzeczywistości ze społeczeństwem, ale niektórzy powinni mieć kompy bez kart sieciowych ;)

 

Polecam wszelkiego rodzaju fora zjawiski paranormalnych gdy ktoś ma doła... ja tam zawsze lecze swoje smutki.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ayahahahhahahaha, Carson ale sie skompromitowales. O nie moge, kupa smiechu.

:lol2: Z pewnoscia :lol: Wszystkim dziekuje za uwage i zainteresowanie tematem. Nawet nie wiecie jak okazaliscie sie pomocni ;) Uwazam ze temat mozna juz zamknac :wink: chyba ze chcecie sobie dalej cytowac smieszne wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć z takim wyrazem twarzy: ^^", to jednak starałem się czytać wszystko po kolei, ale jak doszedłem do tego miejsca:

 

to padłem i nie byłem w stanie kontynuować :lol:

 

Jako wybitny naukowiec po ogólniaku też stwierdziłem niezaprzeczalną, wg tej teorii, zależność: skoro nasz świat istnieje, to ten równoległy, w którym wszystko jest odwrócone, nie istnieje 8)

No z inteligencja obiektu niezłe ale jeszcze nie loler :D BTW Amerykanom musi się strasznie nudzić bez tych dwóch wierz :D A ten tekst o przenoszeniu się w czasie pozostawia jedno pytanie, jak się przeniose do momentu swojego życia to będę miał akurat tyle lat i bez wiedzy z przyszłości czy może w takiej formie jak jestem i będą dwa ja jak w back to the future ? :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shiningami, nie zaprzataj sobie glowy takim syfem

 

@Carson... wydaje mi sie, ze chcesz wybrnac z sytuacji, zrozumiawszy swoja glupote. Przykro mi, nie tedy droga, w ten sposob tylko sie pograzasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czytalem cos lepszego, polskiego generala stronka ;)

Pisal ze wszedzie lataja takie male niewidzialne spodki i odkryl jak je lokalizowac !!

Pilotem od TV, tak tak bierze sie pilota i strzela po calym pokoju, puki tv reaguje jest ok, ale jezeli nagle przestal to tam jest SPODEK !!

Pisal ze czasem mu sie zdarzalo ze na wprost tv celowal i nie dzialal :>

 

Pisal tez o czipach w glowie, czy rece, ktore da sie wykryc silnym magnesem itp :D

 

Dla mlodego chlonnego umyslu jak nasz autor watku, takie rzeczy moga wydawac sie bardzo wiarygodne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisal tez o czipach w glowie, czy rece, ktore da sie wykryc silnym magnesem itp :D

Wiem że przy wystarczająco mocnym magnesie można sprawić że nawet woda lewituje ale żeby wykrywać coś magnesem ? niby jak ? :D idziesz idziesz a tu nagle pyk mina ci sie do wykrywacza metali przyczepiła BUM i cie nie ma ;]

 

@MeHow - dzięki że o mnie dbasz ale ja zawsze chciałem poznać odpowiedź na to pytanie :D gdzie jest pełzak ? on się zna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie byla obraza sam jestem lekkim fanem Treczka [; Worp Five Mr Scott [; Geez zamknijcie ten topic :>

Nie :D topic smiechu komp si komp sa :D A te prędkości kłaka ( za dużo "kleszcza" :D ) to chyba były najbardziej wyśmiewaną rzeczą S Trek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...