Jump to content
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Recommended Posts

Mogą napisać ale co chwilę nowe gry wychodzą i trzeba optymalizować znowu stery.Ja tam jestem zadowolony z takiej sytuacji zawsze coś w nowych tytułach poprawiają.Czy to jest jakiś problem częsta instalacja sterowników?Dla mnie nie.

Edited by kurczak80

A czym w nVidii najskuteczniej wyczyścić sterowniki? Nadal rządzi Drive Cleaner? Czy przy reinstalce sterów od grafiki, wgrać też nowe dla chipsetu?

Bo mam pewnie zainstalowane te dołączone do płyty Asusa...

Styka normalnie poprzez dodaj usuń programy , a jak masz paka bo masz SLi to podczas deinstalacji zaznaczasz że tylko sterownik ekrau.jedna zasada , podczas usuwania i instalacji sterów wyłączyć antywira.

Polecam zainteresowanym wydajnością DX10 benchmark oparty o nadchodzącą grę PT Boat Kinghts of the Sea. Aż roi się od efekciarstwa, niestety niemałym kosztem.

U mnie na 8800GTX stock+C2D@3,6 , 1280x1024 AAx4/AFx16 średnio 33,1 FPS...

Średnio ciekawie.

Polecam zainteresowanym wydajnością DX10 benchmark oparty o nadchodzącą grę PT Boat Kinghts of the Sea. Aż roi się od efekciarstwa, niestety niemałym kosztem.

U mnie na 8800GTX stock+C2D@3,6 , 1280x1024 AAx4/AFx16 średnio 33,1 FPS...

Średnio ciekawie.

U mnie średnio 35,2 , max 49.2 , min 23,5 ... ale BT chodził , rano zrobie test bez programów w tle.

fajnie to wygląda.

Panowie nie bijcie :D Ale mam pytanko z kosmosu :)

A mianowicie chodzi mi o Viste :D Wiem, że część z Was jedzie na tym wynalazku. Mam kilka pytań jak wygląda sprawa przy zainstalowanej wersji 64-bit.? Jakie są plusy (coś tam czytałem o obsłudze większej ilości ramu) i minusy (obsługa gier, programów, trzeba mieć jakieś specjalne wersję 64bit.? :blink: ) w stosunku do wersji 32-bit. :unsure:

Jeżeli uważacie, że robię za duży burdel to skrobnijcie coś na PM :wink: pzdr

Ja w TDU w roz. 1440/900 mam od 60 do 80 klatek na sekunde na jednej karcie GeForce 8800 Gts 640 podkręconej na maxa !

Ustawienia AAx4 i Anizo x16 HDR wysokie detale.

Czasami sa sporadyczne spadki do 50 klatek na sekunde oraz podzas puszczania dłuższych bączków są spadki do 35 k/s a tak to non stop fps skacze od 60 do 80 k/s.

Takze stary masz cos nie tak powinienies miec gdzies z 70,80 klatek non-stop jak nie więcej.

Pozdrówka

Baju baju...1440x900 aax4, afx16, HDR na 8800GTS - 60-80 klatek...tiaaaa...

Na karcie z 320MB pamięci wykręconej 620/999 wynik poza miastem to dochodzenie do 60fps, a w mieście koło 40fps :) pzdr

Mam pytanie nie tylko do Ciebie ale także do innych co mają 60fps na GTS'ach. Czy mówicie o widoku zza kierownicy czy TPP?

Drugie pytanie do użytkowników 24 i większych LCD. Czy dwa GTS w SLI dadzą radę w grach w 19x12? Bo mam możliwość zamiany 22 na 24"... Warto?

Czy warto ? 24" jest full HD :) to jest pewna zaleta, co do gier to pewnie większej różnicy nie zobaczysz, wiadomo będzie wększe, ale trzeba się liczyć ze zmniejszoną wydajnością :<

2 GTS'y powinny dac rade ale to zalezy pd gry i optymalizacji... najlepiej bylo by poszukac jakis testow

Poza miastem jak najbardziej,mam tyle samo na 320Mb. Ale w mieście to już żadko kiedy 40 wskoczy.

W jakiej rozdziałce? Chyba mówisz o 1280x1024, włącz sobie 1440x900 i full detale. U mnie przy tych ustawieniach TDU ma dwadzieścia parę klatek a w mieście nawet mniej, więc pytanie - czy ja mam coś nie tak ze sprzętem czy może kogoś poniosła fantazja? :wink:

Mam pytanie nie tylko do Ciebie ale także do innych co mają 60fps na GTS'ach. Czy mówicie o widoku zza kierownicy czy TPP?

Drugie pytanie do użytkowników 24 i większych LCD. Czy dwa GTS w SLI dadzą radę w grach w 19x12? Bo mam możliwość zamiany 22 na 24"... Warto?

powiem Ci tak 24 super do oglądania filmów w HD. Do grania ... też w 1920 ale 2 GTsy nie uciągną tej rozdzialki w max detalach w nowych i nadchodzących grach gwarantując płynność , jak grasz w jakieś starsze tytuły to tak a jak się napalasz na WIC , Crysis , Holgate london i wiele innych nadchodzacych to w dodatku w DX10 to zapomnij nawet 2 Gtxy tego nie uciągną ...dla SLI zdecydowanie 1600x a przy tak dużym ekranie odbije to się zdecydowanie na jakości .lepiej jakąś wypasioną 22".......

@bjabrzyk

wpisuje 2.6 i nic sie nie zmienia

z lewej strony ma byc zaznacvzony ptaszek?

mógłby ktoś napisać ile daje podkrecanie S

no to raz jeszcze nie wpisujesz 2,6 tylko ( minus jeden ) ptaszka nie musi być , po wpisaniu enter i klikasz na main a potem kręcisz ...

Baju baju...1440x900 aax4, afx16, HDR na 8800GTS - 60-80 klatek...tiaaaa...

Jutro Ci wrzuce screeny TDU z Windows XP i Cię zatka Brachu ! :) Ja mam w miescie ponad 60 klatek na sekunde a poza miastem nawet 84 fps w niektórych miejscach. :)

W jakiej rozdziałce? Chyba mówisz o 1280x1024, włącz sobie 1440x900 i full detale. U mnie przy tych ustawieniach TDU ma dwadzieścia parę klatek a w mieście nawet mniej, więc pytanie - czy ja mam coś nie tak ze sprzętem czy może kogoś poniosła fantazja?

Raczej masz cos nie tak ze sprzętem stary :) BARDZO Słabo z TDU u Ciebie.

Pozdrówka

Wojtas

Edited by Dj Technorocker

Jak najbardziej w 1440x900

Tak jest u mnie,ale poczytałbyś wątek o tdu to byś wiedział,że ta gra u każdego chodzi inaczej i nie barałbym jej jako wyznacznik wydajności...

pzd

Spoko, może coś u mnie jest nie tak - pozostałe gierki chodzą OK, tylko jedna uwaga, na drugim screenie, tym z widokiem ze środka, AA jest najwyraźniej wyłączone, widać bardzo wyraźnie schodki jak w 800x600 :wink:

cze

Wy tu O TDU wciaz a ja mam pytan pare. Bede dźwięczny za pomoc.

Ktora 8800 GTS byscie polecili do OC ? Ktora sie dobrze kreci i jest stabilna ?

Jaki zasilacz potrzebuje do 8800 ? Czy 430W wystarczy przy moim konfigu ? Zafundowalem sobie ostatnio GF7950GX2 ale zasilacze nie wyrabia a kupno nowego to juz mam roznice miedzy 7950GX2 a 8800GTS 320MB.