Skocz do zawartości
Gość 2Fast

Nowa Pepsi - Cappucino;)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Bydgoszczy jest pełno w pewnym markecie "lokalnym" :)

No to się wybiore na "podbój" Gdańska ;) Bo do Bydzi mi nie po drodze :lol: Może gdzieś bedzie :rolleyes:

A Golda niestety nie piłem :sad:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dziś po długich poszukiwaniach ją dorwałem B-)

 

Kupiłem tylko puszkę na spróbowanie. Sam nie wiem czy mi to smakowało czy nie.. Z każdym łykiem inne odczucia. Wiem tylko, że więcej niż owe 330ml bym nie wypił za jednym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można rozpuścić kawę w zimnej coli, kwestie smakowe są dyskusyjne. Na litrze takiej mieszanki V-power człowiek funkcjonuje jakieś dwa dni bez snu, potem się przewraca jak ścięte drzewo. Znacznie mniej wstrząsowe są tabletki z guaraną (nie, świntuchy, nie z guano), które można kupić w byle aptece za ~15zł/30szt. Jedna taka tabletka to pół kawy, więc po zarwanej nocy można zarzucić cztery i przeżyć dzień. Rzecz jasna potem trzeba to odespać i nie należy brać więcej niż 5 naraz, bo można zejść na nadciśnienie.

To mówiłem ja, któren już kilka razy heroicznie przetrwał "maraton uśmiechu", czyli nocki piątek, sobota, niedziela i jednocześnie zjazd na studiach zaocznych. Wybalansowywałem z domu w piątek po południu, wracałem w sobotę rano pod prysznic, do schuli, triumfalny powrót w sobotę wieczorem, pigułki-my-precioussss, do roboty, w niedzielę rano prysznic, schule, gdzie-są-moje-magiczne-pigułki-I-need-them-now, wieczorem do roboty, w poniedziałek rano zwózka zwłok i sen do 17. I to wszystko bez amfetaminy, impressive. Można to przeżyć, ale nie można potem grać na flecie, jak głosi jeden z moich ulubionych cytatów.

 

Do rzeczy, bom w dygresję wpadł jak dzik w lebiodę - Pepsi Cino smakuje jak Pepsi z domieszką ... no właśnie, czegoś dziwnego, czegoś pomiędzy tekturą, landrynkami i kurzem. O, taki jakby zakurzony, trzyletni, znaleziony za szafą cukierek w analogowym papierku wrzucony do Pepsi. Fantastic :>

 

Trochę to tak, jak z quasiwiśniową Cherry Coke i tą niebieską Pepsi, która jagodową miała tylko etykietkę. Potęga marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel to kupil (ja nadal prederuje mountain dew) i sprobowalem...

Myslalem ze zwymiotuje :lol: Caly dzien za mna ten smak chodzil i jak tylko go sobie przypominalem to czulem jak mi sie cos nie przyjemnego w brzuchu robi.

 

Nigdy tego do ust nie wezme.

 

BTW: Mozna kupic chipsy keczupowe, teraz tylko czekac na Pepsi keczupową (om?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kombinuja kombinuja ze smakami, jakieś kupy wydaja (capuccino, blue, gold itd itp) a niemogą waniliowej pepsi albo coli wprowadzić to był by dopiero hit!!!!!!!!!!! Słyszałem jakis czas temu że polsi oddział coli nie ywpuści vaniliowej coli bo napewno sie nie przyjmie na rynku, poprostu wielkie LOOOL :mur: :mur: . Cola ta jest dostepna w kilku sklepach typu ŻabkoŻubr monopol 24h za około 5zł za 0,5L oraz 9zł za 1,5 L, nawet niewiece jak szybko schodzi nawet w tak wygórowanej cenie!!!!! Coca cola poland robi ogromny błąd ogromny!!!!!!

 

P.S Ta cola niemiecka jest, dlatego taka cena

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Al_Azif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w CCHBC, zresztą mam tam cały czas "pluskwę" i wiem, że nie jest to dla firmy opłacalne. Dlatego zajmują się tym inni na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w CCHBC, zresztą mam tam cały czas "pluskwę" i wiem, że nie jest to dla firmy opłacalne. Dlatego zajmują się tym inni na własną rękę.

 

Dlaczego nie jest opłacalne?? Przecież co jakiś czas wprowadzaja nowy smak np: Fanty czy inmnego ustrojstwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc jakim potentatem jest CC musisz uwierzyć mi na słowo, że nie jest to opłacalne ;] Stary, nie ma na to takiego zbytu, jak na inne produkty tej marki. Fanta to taniocha, elomłodzieżowy napój dla nastolatków, ludzi lubiących aktywny i pro styl życia ;] Nie porównuj więc tego segmentu do VCC, którą trzeba ściągać aż zza granicy, a cena 0.5l butelczyny oscyluje w granicy 5 zł ;]

Edytowane przez BiF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc jakim potentatem jest CC musisz uwierzyć mi na słowo, że nie jest to opłacalne ;] Stary, nie ma na to takiego zbytu, jak na inne produkty tej marki. Fanta to taniocha, elomłodzieżowy napój dla nastolatków, ludzi lubiących aktywny i pro styl życia ;] Nie porównuj więc tego segmentu do VCC, którą trzeba ściągać aż zza granicy, a cena 0.5l butelczyny oscyluje w granicy 5 zł ;]

No wierze wierze, tylko zasnanawia mnie fakt czemu nie można rozpocząć produkcjii w Polsce jak to ma miejsce z innymi produktami tego koncernu??

Ja chce Vanilla Cole!!!!!!!!!!!!!! w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...