Skocz do zawartości
Kml

Ile macie muzy ??

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ile posiadacie muzy na dysku :?: w GB lub ilości plików ja osobiście mam 17GB = 4277 plików. i myśle że to nie dużo. (jeżeli było to sorki ale opcja szukaj u mnie nie działa [może przez opere] :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdro..

33 GB rowne 500 pelnych albumow..

jak narazie jak dla mnie to jeszcze nie duzo...

pomijajc fakt ze nie wylanczam kompa bo slucham non stop muzy..

wszystko to dziala na wzmacniaczu cambridge audio 500

i glosniczkach avance omega 505 ..

:twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdro..  

33 GB rowne 500 pelnych albumow..

jak narazie jak dla mnie to jeszcze nie duzo...  

pomijajc fakt ze nie wylanczam kompa bo slucham non stop muzy..

wszystko to dziala na wzmacniaczu cambridge audio 500

i glosniczkach avance omega 505 ..

:twisted:  :twisted:  :twisted:

I słuchasz na takim sprzęcie muzy z kompa i w dodatku mp3???

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole muzę z dushą czyli z cedeków i kaset  

hehe ale teoria, dusze to maja winyle...

 

ja mam z 80gb, kiedys sluchalem na okraglo, glownie z minidisca. Teraz raz na jakis czas sobie godzinke poslucham i jestem zadowolony. A sciagam glownie dla sportu, albo z przyzwyczajenia.

 

ps dijkstra jak sciaga sie mp3 zrippowane przez fachowcow to nie masz szans wyslyszec roznicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec . masz racje mp3 to shit ale powoli wymieniam je na cd, nie kazdego stac na 500 plyt cd.. no moze ciebie stac .. coz . mnie nie.

Spoko, nie chciałem być uszczypliwy. Ja swoje CD zbieram przez całe życie, a i tak nikła ich część jest oryginalna...ceny na muzykę na CD w Polsce są chore. Poza tym od roku sam słucham z kompa, bo padła mi zmieniara CD i nie mam za co naprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec . masz racje mp3 to shit ale powoli wymieniam je na cd, nie kazdego stac na 500 plyt cd.. no moze ciebie stac .. coz . mnie nie.

Spoko, nie chciałem być uszczypliwy. Ja swoje CD zbieram przez całe życie, a i tak nikła ich część jest oryginalna...ceny na muzykę na CD w Polsce są chore. Poza tym od roku sam słucham z kompa, bo padła mi zmieniara CD i nie mam za co naprawić :(

no wiesz tutaj sie niezgodze, gdyz w takiej np. Kanadzie plyty sa drozsze niz u nas

i pomysl, ze oni nie maja czegos takiego jak ryneczku :) i nie kupuja piratow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5.5GB muzy na dysku ( dysk 15GB :( ), CD ok. 10 tylko - powod - brak wypalarki ( kumplom sie nie chce mi tak czesto przegrywac :( ). No i jakies 10 kaset, z tego polowa oryginalnych ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec . masz racje mp3 to shit ale powoli wymieniam je na cd, nie kazdego stac na 500 plyt cd.. no moze ciebie stac .. coz . mnie nie.

Spoko, nie chciałem być uszczypliwy. Ja swoje CD zbieram przez całe życie, a i tak nikła ich część jest oryginalna...ceny na muzykę na CD w Polsce są chore. Poza tym od roku sam słucham z kompa, bo padła mi zmieniara CD i nie mam za co naprawić :(

no wiesz tutaj sie niezgodze, gdyz w takiej np. Kanadzie plyty sa drozsze niz u nas

i pomysl, ze oni nie maja czegos takiego jak ryneczku :) i nie kupuja piratow :)

Wiesz, jakby Ci to powiedzieć...w Kanadzie cena CD nie wynosi 1/12 średniej krajowej :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twardym w tej chwili to nic, ale czasem się zdaża :)

wolę LP i EP mam około 1000 płyt ą jescze kasety i winyle :) IMHO trzaski z winyla są OK

wolę słuchaś przechodzonego winyla niż kiepskie MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...