Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skąd pobrać polonizacje do NFS C Collectors Edition ??

Z tego co wiem to w sklepie sprzedali Ci wersję PL :wink: prawda?

No i FAQ też na darmo nie jest

 

BTW co tam do spolszczania ? "Start Race"? :lol:

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś streścić pierwsze 30% fabuły Carbona? Nie oglądałem pierwszego filmiku i teraz nie wiem o co biega :mur: Teraz ta gościówka robi dym o jakąś czerowoną torebke chyba Twinky Winkiego :blink: BTW moje fury:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ogólnie gierka fajna ale nie dorównuje dwóm najlepszym NFSom w historii czyli Underground 1 i Most Wanted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gierka fajna ale nie dorównuje dwóm najlepszym NFSom w historii czyli Underground 1 i Most Wanted.

Mow za siebie...

 

PS:Do najlepszych NFSow dodam jeszcze NFS2SE

...U2

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam chyba tak naprawdę podobał się NFS2, potem Porshe, a potem już było tylko gorzej. Gdy wyszły osławione Undergroundy, to już totalnie odstawiłem NFS jako że totalnie nie trawię klimatu "umpa umpa, nigga, odblaski, błyski, świecące felgi" czyli tego co sprawia, że autko "wygląda szybciej" i ogólnie formy tuningu rodem z USA. No może gdzieś tam kiedyś pograłem w Most Wanted.

 

P.S. Ale to pewnie dlatego, że mam spaczenie i bym wolał sobie kupić jakiegoś 20-30 letniego Plymoutha'a Cude czy Charger'a z 426 Hemi na pokładzie od jakiegoś plastikowego ufa nowej generacji :D

Taka np. Cuda z 70 roku z 440 Hemi :D

http://www.classicmusclecars.com/images/showroom/2139_1.jpg

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Underground

2. Most Wanted

3. Underground 2 i NFS 3 nie pamiętam już pod tytułu

 

Carbon będzie gdzieś 4, a to osławione NFS Porsche to wg mnie porażka grałem w to jeszcze przed Undergroundami na klawiaturze i kierownicy i stwierdzam że nic ciekawego taki średniaczek. Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszosc swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca? :|

Skonczcie bo az przykro sie robi...

Jezeli ktos mowi, ze Boze Narodzenie jest lepsze od Wielkanocy (lub odwrotnie) to mam ochote go prasnac w pysk.

Ale jezeli doda "moim zdaniem" to faktycznie jego zdanie i nic mi do tego.

Adekwatnie w sprawie tych NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres to Twoja wypowiedż z tematu o NFS Underground:

"Hmm..

Najlepsze NFS jaki wyszedl.

Takiej zabawy to jeszcze przed monitorem nie przezywalem.

Akurat brat patrzal przez ramie jak gram (ta mapka z kanalem przeciwpowodziowym) to pialismy razem z zachwytu.

Takiego miodu to juz dawno nie widzialem - a dopiero zaczalem gre.

Wzialem na poczatku Honde Civic biala.

Teraz jest pomaranczowa z chiptuningiem, turbo, skrzynia sportowa, oponami, nowymi felami, ospojlerowana, itp.

Samochod nie do poznania.

A ile jeszcze rzeczy zostalo do stuningowania to glowa mala.

Jestem pewien, ze gierka bedzie dlugo krolowac na PC-tach i konsolach.

W samo demko i tylko jedna plansze ludzie sie zagrywali chyba z miesiac dzien w dzien.

A grafika z dx8 po prostu wbija w fotel i ciezko to przezyc.

Te wszystkie screeny sa ch*** warte w porownaniu do tego co sie widzi na ekranie monitora podczas gry.

Jak narazie daje grze 9,8/10 - odjalem 0,2 za brak uszkodzen."

 

Więc nie udawaj bo też Ci sie to podobało :D tak jak każdemu, nie wiem czemu zapananowała moda na krytyke Undergroundów jak większości ta gra sie bardzo podobała :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres to Twoja wypowiedż z tematu o NFS Underground:

"Hmm..

Najlepsze NFS jaki wyszedl.

Takiej zabawy to jeszcze przed monitorem nie przezywalem.

Akurat brat patrzal przez ramie jak gram (ta mapka z kanalem przeciwpowodziowym) to pialismy razem z zachwytu.

Takiego miodu to juz dawno nie widzialem - a dopiero zaczalem gre.

Wzialem na poczatku Honde Civic biala.

Teraz jest pomaranczowa z chiptuningiem, turbo, skrzynia sportowa, oponami, nowymi felami, ospojlerowana, itp.

Samochod nie do poznania.

A ile jeszcze rzeczy zostalo do stuningowania to glowa mala.

Jestem pewien, ze gierka bedzie dlugo krolowac na PC-tach i konsolach.

W samo demko i tylko jedna plansze ludzie sie zagrywali chyba z miesiac dzien w dzien.

A grafika z dx8 po prostu wbija w fotel i ciezko to przezyc.

Te wszystkie screeny sa ch*** warte w porownaniu do tego co sie widzi na ekranie monitora podczas gry.

Jak narazie daje grze 9,8/10 - odjalem 0,2 za brak uszkodzen."

 

Więc nie udawaj bo też Ci sie to podobało :D tak jak każdemu, nie wiem czemu zapananowała moda na krytyke Undergroundów jak większości ta gra sie bardzo podobała :?

Tylko czekalem na ten cytat.

Zreszta podawany juz drugi raz ale przez kogos innego.

Jezeli jestes taki pilny i obowiazkowy to czytaj ten sam watek nieco dalej bo mnie sie nie chce przytaczac moich narzekan na tegoz samego NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie klopocz sie.

Przyklady - temat o NFS:MW

 

"A teraz wymienie szczegoly ktorymi rozni sie od Undergrounda

- policja

- jazda w dzien.

 

Mnie rowniez bardziej przypomina undegrounda niz HP.

A przyznam, ze HP 1 i 2 sa o wiele lepsze od U1 i 2 przynajmniej w moich oczach.

Nie wiem czemu ale sama rozgrywka w tych ostatnich "tuningowych" NFSach jest o wiele nudniejsza od poprzednich czesci.

Ta czesc jeszcze sie ratuje swietnymi (czasami) poscigami. I na plus dla mnie jest to, ze nie trzeba obwieszac samochodu jak choinki aby mozna bylo przechodzic gre."

 

Druga wypowiedz z tego samego tematu rowniez w odniesieniu do U1.

 

"Jest, stalo sie icon_smile3.gif

Gra mnie znudzila na tyle skutecznie, ze od piatku nie przeszedlem ani 1% icon_smile3.gif

Skad ja to wiedzialem ?

Nadal skojarzenia z Undergroundem pozostaja. Daleko jej do miodnosci chocby nawet HP."

 

Tutaj wypowiedz z Carbona (czyli z tego tematu)

 

"Ok, ok - przyznaje jest to pierwszy enefes od czasow HP2 ktorego mam ochote przejsci do konca.

Chyba jego zaleta jest jego dlugosc/krotkosc.

Po prostu nie zdazy sie znudzic.

Tak sobie mykam mykam i nagle 80% i sie wcale nie nudzilem.

Cosik jednak w tym jest. Jakas frajda jednak plynie z tego tytulu.

Filmiki jednak troszke dodaja klimatu i mozna trzymac palce na klawiszach nie tracac czasu.

LEPSZY DELIKANIE OD MW, LEPSZY PO STOKROC OD PODZIEMII.

Ale i tak fpienia maxymalnie jej debilnosc."

 

 

Dodam tylko, ze Carbon jest to jedyny NFS z tych nowych ktorego przeszedlem.

A tematy o U1 i chyba tym bardziej o U2 byly strasznie moderowane i pokasowane z 3/4 postow w ktorych co drugi narzekal na te gry wiec teraz nie wyrwe tychze narzekan a puscilem tam niezla wiazanke (w U2).

 

NFS:Underground, nad ktorym tak sie spuszczalem zniknal z HDD przy 35% gdy (jakos 33/111 zadan).

 

Mialem wolny czas to chcialo mi sie szukac :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK doceniam poświęcenie :wink: Mnie w Carbonie denerwuje czasami jakaś dziwna "dziecinność" np. prezentowanie pomocników takie kolorowe jak dla dzieci 12 letnich, albo to niby nastraszanie ze strony przeciwników też mocno wyjaskrawione. Dla mnie Carbon = Underground 3 i ma on więcej powiązania z U1 niż Most Wanted moim zdaniem. U 1 i MW były bardziej dojrzałe, świetna muzyka (rap, rock i namiastki metalu) a nie jakieś techno czy trance dla dzieci. Dlatego U1 i MW to dla mnie najlepsze NFSy a U2 hmm chyba za bardzo świecący :D POZDRO

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mowi, ze Boze Narodzenie jest lepsze od Wielkanocy (lub odwrotnie) to mam ochote go prasnac w pysk.

Ale jezeli doda "moim zdaniem" to faktycznie jego zdanie i nic mi do tego.

Adekwatnie w sprawie tych NFS.

Skoro ktoś sie wypowiada i twierdzi, że jedne święta są lepsze od drugich to musi dodawać "moim zdaniem". Przecież to oczywiste, że to jego zdanie. Czepiać się o coś takiego w wieku powyżej nastu lat wygląda trochę dziecinnie, nie sądzisz?

 

Przypominam, że ten topic dotyczy samego Carbona, a nie Undegroundów, Most Wanted czy High Stakes. Wróćcie z łaski swojej do dyskusji na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Due to the weekend it took EA some time to give more information about the NFS Carbon Patch v1.4, which was released last week. Mainly the patch is for Vista-Compatibility: it repairs two bugs, which made the game crash under Windows Vista. Additionally EA suggests to install the patch, if you want to play in onlinemode.

 

 

W dużym skrócie, patch poprawia kompatybilność Carbona z Vistą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo,

 

Mam problem. Przy instalacji NFS Carbon(Oryginalna gra) wyświetla mi się, że moja wersja DirectX jest przestarzała. No więc zainstalowałem tą z płyty chociaż to była taka sama jaką ja mam. Jeszcze raz instalka i znowu to samo. Zajrzałem do pliku autoran i tam jest DirectXVersion=0. Więc z jakiej paki mi to wywala? Próbowałem też skopiować zawartość CD na dysk i w ten sposób zainstalować, ale też tak samo. Ściągnąłem jeden program do wyrzucenia DirectX, ale nie poszło, ponieważ XP Media Center nie jest przez niego obsługiwany. Plx o w miarę szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

expi kliknij prawym przyciskiem myszy na Autorun.exe(jest na DVD) i we Właściwościach>>Zgodność ustaw Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows 2000

 

Powinno załapać, a jak nie to zassaj najnowszą wersję DX http://www.microsoft.com/downloads/details...6a-9b6652cd92a3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam do was pytanie. Otóż jeździłem do tej pory Alfą brerą i miałem już sporo opcji tuningowych. Ale że alfa jest słaba, kupiłem Lotusa Elis i tu zonk: Nie mam żadnej opcji tuningowej Ysz. Mam wszystko od nowa odblokowywać czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko posiadam laptoka Athlon 2 rdzeniowy 1,8ghz , 2 GB DDR2, geoforca 8400 i Windowsa Viste i ile mial bym mniej wiecej klatek przy rozdielczosci 1280x960 ? przy detalach na medium bo na high to raczej nie pojedzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wies , powiem tak - masz zbyt przesadzone zadania... 8400 na pewno jest wolniejszy od 7600GS@GT , a ten Carbona odpalal ledwo w 1024x768 z efektami na high co prawda , ale tutaj jest karta laptopowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ula la to słabo ale zaraz zainstaluje to sie dowiem wszytkiego zrobilem bym XP ale tam ciężko o sterowniki znow a tak pytanie off czy sterwoniki scaigniete tej karty graficzjen takie zwykle beda pasowac pod latopka czy musze szukac wylacznie na laptopa to jest jakas roznica czy moge byc te "zwykłe" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

wie ktos moze czy jest jakis rekord co do najdluzszego poscigu?? i jakby mialo sie do tego moje 4h 27min uciekania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z autosulpt. Nie działa mi on w trybie kariery natomiast w menu "moje samochody" działa. Gram na patchu 1.4

Jak to naprawić?

 

EDIT

Nie dopatrzyłem :( Musiałem zatrudnić pomocnika który mi to odblokował w grze. A połowę gry jeździłem tylko z jednym.

Edytowane przez Freerider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...