Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, co włączę grę muszę od nowa ustawiać pada, ktoś wie co jest przyczyną? :(

 

Ja już mam 85% zaliczone gry... Jeszcze chwila i koniec ;)

 

Wkurza mnie strasznie, że mają dużo szybsze fury odemnie... Mam na maxa stuningowaną-osiągi, a i tak na prostej biorą mnie mimo że ja z turbem a oni bez :/

hey :) sluchaj mistrzu ..... Nie wiem czemu duzo ludzi ma problemy z ta gra :) Przeciez ona jest banalna, a Darius ktory niby jest kozakiem przegral ze mna za 1 podejsciem..... Jezeli chodzi o szybsze fury od twoich to poprostu kombinujecie z samochodami nie wiem co... Na poczatku wybralem RX-8, przeszedlem nia duzo.... Pozniej otrzymalem dokumenty wozu CHARGERA R/T, RX-7, ASTONA MARTINA DB9( wszystkie wylosowalem). Sprzedalem DB9 bo to padaka. Gre przechodzilem samochodami: CHARGER R/T, pare wyscigow RX-7 oraz RX-8. Na koncu jezdzilem EVO 9 :) Dla mnie poprostu wyczes samochod, swietnie skreca i sie dobrze zbiera :) Kazdy wyscig bez problemu nim wygralem az do konca kariery :)

Konczac kariere mam ponad 1mln :) wszystkie wozy odblokowane :)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po osiągnięciu 100% kariery i ~80% Challengów czas na wypowiedz :)

 

Gra jest ... dziwna. Gdyby oceniac wszystkie aspekty z osobna wyszłoby ze to totalna klęska. Bo muzyka tragiczna, grafika taka sobie, miasto niespotykanie monotonne, samochody odbijaja sie jak pingpongi itd. A jednak po złożeniu do kupy okazuje sie ze najnowszy NFS wciąga. Jeździ się fajnie, lepiej niz w MW głównie dzięki temu ze nie ma (lub ograniczono) beznadziejnego catch-up. Gra jest krótsza od poprzednich części, co zdaje sie tez byc zaletą. w W U2 w karierze bylo okolo 280 wyscigow, w MW jakies 200. I gierki po przejsciu 30-40% zaczynaly byc nudne. Tu mamy tylko ~90 wyscigow. Spokojnie mozna ja ukonczyc w 3-4 wieczory. Nie zdąży sie znudzic.

Ale nie znaczy to ze bede z niecierpliwością wypatrywal NFS:C2 czy czegos w tym stylu. Po 4 podobnych do siebie częściach chętnie widzialbym jakas odmianę. Przede wszystkim niech gra nie rozgrywa się tylko w 1 lokacji. Bo jakby nie patrzec to miasto w Carbonie jest niemal wierną kopią tego w U2 i MW (po zgaszeniu swiatel :lol:) Wszystkie tory sa do siebie podobne, wygladaja tak samo. Nie daloby sie wrócic do czasow NFS 1-5? Tory w roznych częściach swiata? Gory, lasy, miasta, pola, łąki, sniegi itp? I chyba tylko tego bym oczekiwal od nastepnej czesci. Na sensowny model zniszczen czy bardziej realistyczna jazdę juz dawno przestalem liczyc bo to w koncu NFS. Ostatnio wyszedl remake Setlersow. Duzo bym zaplacil (max 150zl :D) by wyszedl remake NFS1. Jeszcze pamiętam jak się jeździlo po 3-etapowej trasie Alpine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah juz nie mow nic bo mi sie przypomina NFS2 :rolleyes: te trasy, z roznych zakatkow Ziemi. Czy ea nam jeszcze kiedys zafunduje takiego NFSa z prawdziwego zdarzenia ? taki ociekajacy miodem ze wszystkich stron, egzotyczne fury, trasy z calego swiata (jak w 2 czesci), wyjeb... soundtrack (ten z nfsa2 i nfsa3 byl niesamowity, pamietam jak sobie wyeksportowalem muzyke GAPem i sluchalem), a nie w kolo to samo, puste miasto i pare jezdzacych samochodow z pudelek od zapalek (ruch uliczny) i debilny sountrack, jekies elo ziom madafaka i te inne hiphopowe rytmy. ehh pomazyc sobie mozna :rolleyes:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem podczas instalacji gdy już wpiszę cd key i zaakceptuje umowę to mi jakiś błąd wyskakuje że nie mam directax a jest to nie możliwe gdyż 20 min. wcześniej wgrałem Gothic 3 wraz z DirectemX ale dla pewności wgrałem jeszcze z płyty z carbonem directa i nadal wyskakuje ten błąd

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha jaka ta gra jest smieszna -.- ... Mam Chargera R/T na max podrasowanego... dariusa i jego astona pokonalem bez problemu... poem oblokowalem sobie czerwone pole... wracam sobie na jeszcze 3 wyscigi na pole tam od dariusa zeby sobie kase zgarnac... i co sie okazuje? nie moge wygrac -.- kolesie mnie obstawiaja albo jakos tam uciagne ale zawsze koncze na 2-3 miejscu... no to ide to Car Lot... jedyne co mialem Tr3 to 350Z... niepodrasowany byl znacznie slabszy od mojego Chargera... ale go kupile... pojechalem na tamte wyscigi NIE podrasowanym 350Z i? wygralem bez najmniejszego problemu pokonujac tam corvetty i vipery -.- poprostu ta gra jest smieszna... dobrze ze moge juz kupic GT500 -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest zalosna i tyle. Drift jakos mi sie nie spodobal...

Do tego ten elo mlodziezowy styl. Jakas babka zajechala mi droge i mowi zebym nie wjezdzal na jej teren :lol: Juz wtedy wiedzialem czego moge sie spodziewac po tej grze. Klimat nowego NFSa strasznie mnie odpcha... a sam sposob gry mnie juz nudzi, nic sie wlasciwie nie zmienilo od U1, poza grafika i jakimis tam dodatkami... ale ile to mozna sie scigac? ILE MOZNA GRAC W TO SAMO? W U1 gralo sie przyjemnie, w U2 tez, w MW równiez, ale po paru wyscigach Carbon mi sie znudzil i na pewno do niego nie powroce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem podczas instalacji gdy już wpiszę cd key i zaakceptuje umowę to mi jakiś błąd wyskakuje że nie mam directax a jest to nie możliwe gdyż 20 min. wcześniej wgrałem Gothic 3 wraz z DirectemX ale dla pewności wgrałem jeszcze z płyty z carbonem directa i nadal wyskakuje ten błąd

proszę o pomoc

Uruchom w trybie zgodności win 98 albo 2000

 

Ahahaha jaka ta gra jest smieszna -.- ... Mam Chargera R/T na max podrasowanego... dariusa i jego astona pokonalem bez problemu...

Darius jeździ Audi Le Mans Concept <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gry.wp gra dostala 9/10 - kupowac i grac :D :rolleyes:

 

" dwóch zdań najlepsze wyścigi arcade, jakie ukazały się na PC. Megagrywalne, efektowne i dynamiczne.

Kupować i grać!"

 

ktos zapomial dodac, ze jedyne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gry.wp gra dostala 9/10 - kupowac i grac :D :rolleyes:

 

" dwóch zdań najlepsze wyścigi arcade, jakie ukazały się na PC. Megagrywalne, efektowne i dynamiczne.

Kupować i grać!"

 

ktos zapomial dodac, ze jedyne :lol:

Ciekawe ile dostali w łape ? :) A może redaktorzy mają urlop ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darius jeździ Audi Le Mans Concept <_<

 

Hmm wydawalo mi sie ze Darius tez smiga tym DB9 srebrnym -.- w/e tak czy siak smieszna jest ta gra...ze nie moge szybszym samochodem pokonac kolesi a slabszym tak pf :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Czy ea nam jeszcze kiedys zafunduje takiego NFSa z prawdziwego zdarzenia ? taki ociekajacy miodem ze wszystkich stron, egzotyczne fury, trasy z calego swiata (jak w 2 czesci), wyjeb... soundtrack (...), a nie w kolo to samo, puste miasto i pare jezdzacych samochodow z pudelek od zapalek (...)

EA jest wydawca takiej gry. z tym, ze jej tytul to Burnout ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA mnie zaskakuje ( w złym tego słowa znaczeniu ) . Po pierwsze grafika dla mnie to jakies nieporozumienie , według mnie U2 wygladal efektowniej :/ Muzyka .....wogole nie warto nic mówic bo soundtrack z maluch racera to przy tym cos pieknego <_< Wozy jako tako sie mają tylko nie wiem pokiego błyszczą sie jak psu j*** ......Model jazdy ....tu odziwo jeździło mi sie troche lepiej niz w MW . Trasy jak zawsze( prawie zawsze , bo tylko od 3NFS-ów) wygladają niczym sklonowane . Na koniec zostawilem sobie poziom trudności

, według mnie jest nieco przy łatwy , ale dla graczy <10 bedzie ok. :lol:

 

 

PS. Mimo wszystko gram w Carbona i mam juz 60% :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soundtrack w carbonie jest (wg mnie) ponizej krytyki. jedyne co mi sie podoba z audio to dzwieki silnikow (sa przyzwoite) i ambientowe utwory (np podczas wyscigu w kanionie). reszta, czyli np. muza w menu to totalny crap, pewnie cieli budzet i powybierali muzyke jakis malo znanych "muzykow" (chociaz slyszalem pare fajnych zmixowanych utworow, nie pamietam jakie to), ale oczywiscie jesli komus sie to podoba (np mak777) to zazdroszcze mu ze nie musial sie meczyc sluciach!ac tej "muzyki"

 

ps. w starych nfsach soundtrack byl boski, a wiecie dlaczego? bo nie wrzucali tam komercyjnej papy jaka dostajemy w ostatnich nfsach. w nfs2, nfs3 i chyba tez nfs4 utworki byly robione specjalnie do gry i czuc bylo klimat (chyba nawet byly dopasowane do poszczegolnych tras, nie pamietam dokladnie) a teraz...tak jak napisalem elo ziom madafaka czyli wylaczasz nfsa wlaczasz MTV i masz to samo. Jak tak dalej pojdzie to w nastepnym nfsie (moze "chrom" jak ktos proponowal :D moze "doom" jak ja pisalem) bedziemy miec tokio hotel, britney spears, backstreetboysy i inne takie.

 

ps2. SamoDobro no ale niestety pctowcy nie zostali poczestowani tym swietnym tytulem (Burnout). wiem ze swietny bo gralem n xboxie u kumpla i gierka jest przednia trzeba przyznac ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem cała karierę (100%) gierka jak każdy inny NFS ,oprócz porsche ale to se ne vrati:(

Mam pytanko co trzeba zrobić żeby pojeździć Zonda lub Koenigiem bo nie mogę ich wybrać (kilku innych tez ale akurat te 2 mnie najbardziej interesują).??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co trzeba zrobić żeby pojeździć Zonda lub Koenigiem bo nie mogę ich wybrać (kilku innych tez ale akurat te 2 mnie najbardziej interesują).??

Koen jest w Qucik race itp itd.

 

Zonde trzeba kupic za prawdziwa $$ tak samo jak Challengera`71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx . Za prawdziwą kasę :blink: !!?? Nie to tego nie wiedziałem naprawde to juz lekkie przegięcie <_< .Żeby płacic dodatkowo za extra wózek. No nic widać ,że EA sie ceni, tylko nie wiem czy im to na dobre wyjdzie.Jeżeli ktoś kupuje gre (oryginał)to powinien miec mozliwosc zassania bonus autek za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC u mnie na 9550 64bit samochod niejest taki postrepiony :)

Co do gierki jest nawet spoko, mam jakies 50% i woze sie mitusbishi eclipse :F bardzo sterowne autko :) jak dla mnie ta fabula jest zakrotka, bo zeby miec te 50% siedzialem jakies 4h :| Za to sama grywalnosc jest swietna, a soundtrack niedostrasta innym nfs-om do piet :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaHA! To jakis joke od EA ? To nie może byc nfs ! Co oni zrobili z tą grą !? Juz menu mi nie pasowało, wszędzie fioletowo-różowo-niebieskie gwiazdki i paseczki - bleeee!!! Jedno słowo - TANDETA ! Sama gra też niczym nie zachwyca.. Wszędzie szaro i smutno ( chociaz po tym menu to miła odmiana :D ). Myślałem że może mój staruszek już nie wyrabia więc zainstalowałem to na mocniejszej maszynie - to samo ! Core duo, 7600GT i 1 gb ddr2 nie pomogło, a nawet pogorszyło sytuacje, bo włączył się ten cholerny blur ! A jak już jesteśmy przy blurze to moze mi kto powie czemyu w poprzednich częściach działał pięknie na starszych kartach, a teraz juz nie ?

Z żalem stwierdzam że ten NFS to wielki niewypał... Trudno, może następnym razem bedzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...