Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z zupelnie innej beczki.

 

Grajac w Carbona zdarza sie, ze dioda od dysku zaczyna mi swiecic ciaglym swiatlem, tekstury sie nie laduja, wjezdzam w proznie i na tym zwis, ewentualnie podczas ladowania nowej misji dzieje sie taki sam zwis. Nie wiem czy ktos z Was spotkal sie z czyms podobnym, pisze zarowno tutaj jak i w watkach dotyczacych mojego sprzetu, gdyz nie wiem juz czy to jakis bug w grze czy tez blad sprzetu. Caly sprzet dziala wzorcowo, testy przechodzi bezblednie, w innych zastosowaniach zadnych zwisow, nigdy bluscreena nie mialem. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie nie wiem juz co robic. Stracilem nerwy. Otoz gram sobie, przechodze kariere, doszedlem do ostatniego goscia, w sensie ze pokonalem tamtych 3, odblokowal mi sie ostatni teren z tym gosciem. Ale mam problem. Otoz nie moge wygrac zadnego wyscigu. Podczas poprzednich pisalo ze odblokowaly sie czesci tuningowe poziom 3, a ja w autokomisie sa tylko samochody z 2 poziomu :blink:. Po prostu wszyscy mnie przeganiają, a ja nie moge ich nawet dogonic. WTF ?

Mam ten sam problem. Jakie rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegoniłem tego kolesia Corvettom :D Zanim jednak sie zabrałem do tego wyścigu wygrałem poprzedni wyścig w którym do odblokowania był Silnik- poziom3, wówczas moje autko miało nieziemskie odejście i bez problemu wygrałem wyscig z szefem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go przeszedlem najslabsza z mozliwych fur jakie moglbym sobie wyobrazic w tej grze.

EVO w porownaniu np. z GT500 (Eleonora z 60 sekund) rozniosl go w mak, a nie byl do konca stuningowany. Nie oczekiwalem realizmu ale badzmy powazni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj nie możliwe. Po odblokowaniu ostatniej części mapy powinny być nowe samochody, przynajmniej pisało że odblokowują się części do samochodów "3", a ta mazda jest z 2. Próbowałem wszystkiego. Trasy to idealnie samochodami wykręcałem ale i tak są szybsi. Nie wiem co się stało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Mam wkurzający problem z autosculpt, od kiedy zainstalowałem NFS Carbon gdy używam tej opcji to ścina mi FPS do 12, jakoś z tym żyłem ale dzisiaj mnie szlag trafił. Na domiar złego jeszcze kiedy wcisne np. strzałke w góre albo prawo to najpierw się przytnie a potem już te 12 FPS leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zainstalowaniem patcha 1,3 ,który usprawnia pare rzeczy w grze. Szczególnie sieć.

 

Ściągnąłem go, wgrałem do katalogu z grą.

 

Odpalam i... pojawia się na moment okienko dosowe , znika i już nic się nie dzieje WTF?

 

A wersja jak była tak jest 1.2. Szukałem po googlu, ale rozwiązania nie było.

 

 

Czy ktos się z tym uporał? Bede wdzięczny za pomoc.

 

 

 

Dopisano:

 

P.S. Już sobie poradziłem :D Zainstalowałem gre od nowa i poszło za pierwszym razem.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzi ta gra pod Vistą? U mnie tregedia.

 

 

 

Eee pod Vistą? Premiera ma być w lutym ;)

 

Tak to jest jak się wgrywa beta wersje systemu :)

 

 

 

Ja z instalowaniem visty poczekam do pierwszego service packa :P

 

 

 

 

 

 

 

P.S. warto wrzucić do FAQ żeby zmiejszyć o jeden stopień przyspieszenie sprzętowe we właściwościach ekranu/rozwiązywanie problemów.

 

 

 

Wtedy nie ma freezów w grze :P

 

Czasem się zdarzało,że obraz stawał na kilka s. To rozwiązuje problem.

 

 

 

Identycznie było w NFS Most Wanted.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja długo czekałem aż zagram i w tym czasie wszyscy mi odradzali, mówili że widzieli i gra=kupa. A ja zainstalowałem i teraz mam zdanie że to najlepszy NFS z serii tych tuningowanych ;) Najbardziej pasuje mi to że znowu nic nie widze jak jadę i jest noc :)

 

Jedyny minus to IMO wymagania - mogłyby być ciut niższe to byłoby 1024x768 +motion blur + FSAAx2 a to to mam tylko 1024x768 + motion, a co tam i tak nie jest źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Mnie się gra naprawdę podoba , ale nie tak jak Ford Shelby Mustang GT500 :) Cudo

No żadna gra nie będzie tak piękna jak rzeczywistość, niema się co łudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żadna gra nie będzie tak piękna jak rzeczywistość, niema się co łudzić ;)

No może za 10 lat ;) Wtedy bedą dopracowane monitory w okularach i będzie obraz 360 * ;)

O grafice nie wspominając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodając do tego że seria NFS stacza się po równi pochyłej... hmmm... tja warto będzie za 10 lat zagrać w nowego nfs'a i simsy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Hehehehe.... simsy to najgorsze co widziałem (i niestety czasem widzę) w życiu. Mam nadzieję że z nfsem nie będzie tak że co roku już na siłę będzie kolejna część. Choć sporo twierdzi że carbon i mw już są takimi grami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do simsów :D TO największe g..... jakie widziałem w historii gier. Jeszcze mało że przez kompa ludzie się nie spotykają prawie to jeszcze to... Blee... :?

 

Natomiast co do Carbona to uważam go za jedną z najlepszych NFS obok MW.

 

 

Poprawili przede wszystkim fizykę w stosunku do MW i poprzednich undergroundów - jest lepsza równowaga między klasami i modelami aut.

 

Wypaśna alfa nie dogoni lambo ;) Nareszcie :D

 

Poza tym jak jest tylnonapędówka - to to czuć i trudno czasem jechać na wprost. A muscle cars skręcają jak wóz drabinasty :D

 

I nie rozumiem narzekania tych co mówią,że nie ma ustawiania siły i innych parametrów FF w grze.

Przecież to można ustawić we właściwościach kierownicy ;)

 

I to tak,że ręce wyrywa :D

 

 

 

 

A przy okazji: doszedłem do Dariusa. Jaką furą go pokonujecie? Da się którąś lambo? Oczywiście wszystkie ulepszenia poziom 3 :)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji: doszedłem do Dariusa. Jaką furą go pokonujecie? Da się którąś lambo? Oczywiście wszystkie ulepszenia poziom 3 :)

Wystarczy dorwac ta ktorego projektanci dali najwiecej panom z EA - Mitsubishi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji: doszedłem do Dariusa. Jaką furą go pokonujecie? Da się którąś lambo? Oczywiście wszystkie ulepszenia poziom 3 :)

Pewnie ze się da, ale IMO najlepszy jest Lancer EVO IX. Tym autem pokonałem każdego, nawet jak grałem z kumplem przez lana, corvetta nie dała mu (albo mi) rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze się da, ale IMO najlepszy jest Lancer EVO IX. Tym autem pokonałem każdego, nawet jak grałem z kumplem przez lana, corvetta nie dała mu (albo mi) rady :D

A ja właśnie corvettą bez problemu go objechałem :D .Wcześniej męczyłem się viperem,parę razy naprawdę mało brakowało ale w końcu dałem spokój.

Cała grę przeszedłem muscle . Ach te drifty... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem tryb kariery :) Pokonałem Dariusa Lancerem IX :D

 

Teraz seria prób - to dopiero jest wyzwanie! ;)

Daj spokój ta seria prób to łatwizna :D każdy drugi poziom robiłem za pierwszym podejściem i tak samo większość trzecich, dwa mi sprawiły problem, ten z objechaniem bejcy kiedy prowadzimy corvette Cross'a i ten gdzie trzeba lamborghini murcielago przedriftować kanion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja głupi dałem się wkręcić PRIMA APRILIS :D

 

NEWS ! Listen up.

 

We got word from our contact at EA that Need for Speed Carbon will soon get the first downloadable addons. Unlike currently available addons that just unlock cars that are already in your game, the new addons will actually bring new content to your game. The first expected addons to be available are the following cars:

Ferrari F430

Ferrari Enzo

Honda S2000

Honda Civic Type R

Mini Cooper

Spyker C8 Laviolette

TVR Tuscan

All cars will be available in the EA Webstore (for PC), on Xbox Live Marketplace (for Xbox 360) and in the PlayStation Store (for PS3) on April 15th for around $5 each.

There is a catch with downloadable content though - it will not be available for online play.

 

But that is not all that EA has planned. Presumably in May, the first additional tracks should become available as well. We haven't received much details about the downloadable tracks except that they'll probably be limited to canyons and drift tracks.

 

W wolnym tłumaczeniu - będą nowe bryki z czego pierwsza seria to odblokowanie tych co są zablokowane a potem pojawią się nowe wypisane poniżej. Będą także nowe trasy ale raczej nie za ciekawe.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...