Skocz do zawartości
ShDe

Hosting - Pilnie! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i Kolezanki potrzebuje na wczoraj jakiegos darmowego lub naprawde bardzo taniego hosting z php i mysql zebym mogl tam wrzucic joomle lub podobnego zwierza. Prosze niepiszcie lycos bo mam mdlosci jak slysze ta nazwe hosting ma byc dobry glowne warunki to php i mysql i zeby nietrzeba bylo czekac tygodnia na aktywacje oknta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ovh.org i darmowe konto 1000GP

http://www.ovh.com/pl/products/gp_1000gp_details_info.html troche ponizej masz szczegóły

j/w. Mam tam kilka stronek postawionych i jak na razie 0 problemów. Teraz wprowadzili aktywację przez komórkę co jest 100x szybsze niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wykorzysta 1GB na strone www wiec ta liczba jest tylko dla marketingu ;) a wrzucic do tego php i mysql to tez raczej nie jest wielka sztuka.

To sa serwery na male stronki, jezeli ktos chce miec profesionalna strone www to nie bedziesie bawil w darmowe hostingi.

Uzywac jako wurtualnego dysku tez nie mozna bo pewnie ograniczenie wielkosci jednego pliku hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w. Mam tam kilka stronek postawionych i jak na razie 0 problemów. Teraz wprowadzili aktywację przez komórkę co jest 100x szybsze niż wcześniej.

Jak przez komórke? :o Ja nie moge musze stacjonarny :(

I jak się podaje ten kod? Wstukuje czy mówi? :) Trzeba zatwierdzać jakimś przyciskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być za darmo..

chyba niekoniecznie

 

Koledzy i Kolezanki potrzebuje na wczoraj jakiegos darmowego lub naprawde bardzo taniego hosting z php i mysql

 

dlatego zaproponowalem webd.pl bo sam uzywam i jest ok jak za 3,99zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest haczyk? 1GB, php, mysql za free?

Nie ma?! Do niedawna sam korzystałem z ich oferty. Only-PC znajdowało się na 1000GP ;) Ogólnie hosting oceniam b.dobrze. Wprawdzie na początku były problemy z ftp, ale potem to naprawiono i jest wszystko ok. Pomoc techniczna na piątkę. Piszesz maila i zaraz masz odpowiedź :)

Co do samej promocji. Masz domęnę *.info + do tego konto 1GB gratis. Po roku płacisz bodajże 30-40zł za odnowienie domeny i dalej korzystasz z konta :)

Miało być za darmo..

Na funpicu miałem parę kont, wszystko w porządku, szybko i stabilnie. Tylko jeden problem - reklamy.

Na pewno?

Koledzy i Kolezanki potrzebuje na wczoraj jakiegos darmowego lub naprawde bardzo taniego hosting z php i mysql [...]

Edytowane przez tom3k3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...