Skocz do zawartości
kikus

Ktory the best?!

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy doc zego :PP ja mam 2.2.20 :P (wole stabilnosc a nie bajery ;])

Ja też wole stabilność ... wiesz że pojawił się błąd, dzięki któremu uzytkownik może łatwo powalić ci na łopatki kernel ? :-) (został naprawiony dopiero w 2.2.24rc1). No chyba że twoje 2.2.20 nie jest waniliowe i zawiera już wymagane poprawki :-)

 

Btw. co wg. ciebie jest bajerami w 2.4.x ?

 

(jak ja lubie zaczynać flamewar :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy doc zego :PP ja mam 2.2.20 :P (wole stabilnosc a nie bajery ;])

Btw. co wg. ciebie jest bajerami w 2.4.x ?

 

 

iptables duzo lepszy i latwiejszy (krótszy) niz ipchains. Wiesz niektórzy lubią zostać z tyłu za technologią... ja mam 2.4.18 bo mi sie kompliowac nie chce caly czas sie zbieram a ze jestem len to mi sie nie kce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, niema jak realtime... ;) beesdek stoi u mnie w firmie jako ipforarder i stosunkowo zadko zawodzi, ale jak na mnie za czesto, bo mu sie kilka razy w ciagu ostatniego roku zdazylo... ;) Bede probowal przejsc ze slacka na bsd dla serwerow (no, chyba ze starczy freesco) i jak cos to moge podzielic sie wrazeniami z OpenBSD, ale dopiero za jakis czas. W razie czego zapraszam na priva

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole stabilność ...  wiesz że pojawił się błąd, dzięki któremu uzytkownik może łatwo powalić ci na łopatki kernel ? :-) (został naprawiony dopiero w 2.2.24rc1). No chyba że twoje 2.2.20 nie jest waniliowe i zawiera już wymagane poprawki :-)

mylisz sie...

 

ten blad zostal poprawiony w ciagu kilku godzin (pozniej pokazala sie kolejna wersja exploitu)..

 

a o ile wiesz na jajca wychodza laty.. ;)

 

i taka lata to zalatwia...

 

Dla przykladu podam ze na jajca PLD nakladane jest okolo 100 łat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No chyba że twoje 2.2.20 nie jest waniliowe i zawiera już wymagane poprawki :-)

mylisz sie...

 

...

 

a o ile wiesz na jajca wychodza laty.. ;)

 

Dla przykladu podam ze na jajca PLD nakladane jest okolo 100 łat

Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o kernel waniliowy ... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...